IPhone veya IPad Üzerindeki Beş Muhteşem 3D Dokunmatik Kısayol

IPhone veya IPad Üzerindeki Beş Muhteşem 3D Dokunmatik Kısayol

12. Oeago Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Kılıf Kılıfı: Oeago Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Kılıf Kılıfı, hap gadget’ınızı her portre ve panorama görünümünde kullanmanıza izin veren 360 derecelik bir diploma döndürme standı sunmaktadır. Moko Samsung Galaxy Tab E 9.6 Kılıfı, darbelere ve darbelere karşı mükemmel koruma sağlayan, dayanıklı polikarbonat ve darbeye dayanıklı silikon iç kılıf etkisine sahip çift katmanlı bir tabakaya sahip. Size ilave saklama alanı sunan yeni Belkin 2’si 1 arada Cüzdan Folyosu Kılıfı ile damlalardan ve çizilmelerden inanılmaz bir koruma elde edin. MicroSD kartı kullanarak depolama boyutunu 400 GB’a kadar büyütmek iyi olabilir. Diğer gözenekler ve cilt, 16 GB boyutundaki kartları destekleyen Bluetooth 2.1, microSD lisans yuvasıdır. Ekran gürültüsü, kritik sorunlu veya dumanlı sahnelerden birinde bile, hoş bir şekilde bastırılır ve ten tonları gibi pürüzsüzlüğü ikna eder. Ekranı silmek için Daha Sonra ya da Kapat üzerine dokunun. Samsung Galaxy S7 S-View Flip Cover, Clear, kullanımda değilken ekranınız da dahil olmak üzere tüm el cihazınızı korur ve makinenize tam erişim için kolayca açılabilir.

Kapatıldığında, S-View Cover, Clear yerinde görünür ve Samsung ID çipi nedeniyle kritik bilgilere tam ekran girişi yapar. Çevrimiçi satın alma daha iyi seçeneklere giriş sağlar ve değer karşılaştırılabilirliğini daha hızlı ve kolay hale getirir. Akıllı, etkileşimli pencereli Flip Cover, önemli cep telefonu özelliklerine hızlı giriş sağlar ve kaputu açmadan gelen aramaları ve alarmları cevaplama becerisi sunar. Kullanıcıya gelen ve cevapsız çağrıları veya mesajları, pil ömrünü, miktar izleyiciyi, şimdiki zamanı ve daha fazlasını bildirmek için kapağınızın ön tarafında LED ışıklar görünüyor. S-View Cover, Clear, şık Galaxy S7’niz için ideal bir tamamlayıcı olan tam giriş folyonuzla görmenizi sağlar ve gelen aramalar, alarmlar ve durumlar ile birlikte çalışır. Vaja, köprü deriden caterina deriye, pampa deriye ve yüzer deriye kadar her şeyle müşterilerin tercih ettikleri deri türünü belirtmelerini sağlar. Vaja davalarına bir avantaj, koruyucu ve pratik olmalarıdır.

Madanyu, bir dizi Trendy ve HD baskılı Kılıf ve Kapakları ile akıllı telefonlarınız için tasarımcı ve en modern cep telefonu koşullarını sunan Mobil Kılıflar ve Kapaklar için Hindistan’daki en yüksek çevrimiçi mağazalardan biri olarak kabul edilir. Birkaç yıldan beri Spigen’i şartlar ve koşullar için en büyük model olarak görüyoruz. Samsung kasalarında ve kapaklarında elde edilebilecek, bazıları tam ön ekran korumalı bir e-kitap gibi açılan birçok alternatif stil var. Her biri, cep telefonlarına hasar, çizilme, çevre ve neme karşı koruma sağlama temel işleviyle tasarlanmış ve kullanılan kılıflar ve kapak. Şu an piyasada mevcut olan çok çeşitli örnekler, deri bazlı ürünlere benzer yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Şirket, aynı zamanda Galaxy cep telefonuna daha fazla stil kazandırabilen deri çantalar da sundukları için kullanıcılar için daha iyi bir seçim sunuyor. Samsung’un en yeni Amiral gemisi telefon şirketi, Amazon’da listelenen sayısız koşulları satın aldı.

Belirli bir kişi bu tasarımı satın aldıysa, diğerlerinin de büyük olasılıkla o kadar iyi satın aldığını düşünüyorum. Her belirli kişi birden fazla cep telefonuna sahiptir ya da birden fazla cep telefonu vardır ve diğerlerinden uzak durmak zorlaşmaktadır. Belirlemek için tam bir ay kullanmıştım (çek, çek daha 21 gün gibiydi). Muhtemelen yeni Samsung Galaxy S5’iniz için önceden sipariş verdiniz ve gelecek ay kapınıza gelmek için sabırsızlanıyorum. Ürün Amazon’da satılıncaya kadar beklerim, sonra satın alırım. Bu yüzden şimdi Google Chrome’da bunu doğru şekilde yapacağız, bundan sonra yapmanız gereken tek şey daha sonra kaydırmak ve daha sonra bu küçük kenar çubuğunu ekrana açabileceğiniz farklı uygulamalarla birlikte almak. Ve her bir telefon, oraya çıkar çıkmaz bir sürü donanıma sahip olacak. Her zaman Galaksiye dair edindiğiniz bilgilerle hazırlanacaksınız. Cep telefonunuzda yetenekli ve kişisel yaşamınız arasında ne kadar hayati bilgiler sakladığınızı düşündüğünüzde, telefonunuzu ani bir düşüş durumunda koruyacak bir durumda para harcamak mantıklı geliyorsa.

Masraf için devam edeceğiniz zaman ekranınızda gösterilecek tüm gerekli bilgileri doldurarak siparişinizi doğrulayabilirsiniz. Bu nedenle, son olarak Samsung, Galaxy S7’nin amiral gemisi olduğunu açıkladı, her telefonun 11 Mart’a kadar satışa sunulması bekleniyor. Samsung Galaxy S7 Smartphone’un sırasıyla 5.1 ve 5.5 inç (S7 Edge) şov boyutları olacak. Burada, dikkatinizi çeken bazı Galaxy S7 Aksesuarları, kişisel uzmanlığınızı artıracak ve aynı zamanda Galaxy S7 için en fazla güvenliği garanti edebilecek kılıflar ve kapaklar hakkında konuşacağız. Burada en yüksek güvenlikli Galaxy S7 Kılıfları ile çalışmaya başladık ve neyse ki şu anda çoğu Amazon’da. OBLIQ, ince kristalize çizilmeye karşı dayanıklı, Slim Fit TPU ve uygun şekilde çift katmanlı güvenliğe sahip birçok koşul sunmaktadır. Örneğin, muhtemelen cep telefonu mankeninin üç modeli var, altı modeliyle eşleşemiyordu ve bunun tersi de geçerli. Buna ek olarak, kaputun içinde 3’e kadar iskambil kartı veya nakit para satmak için tek bir cüzdan cebi var. Galaxy Fold’un bir sonucu olarak çoğu akıllı telefona kıyasla çok büyük bir ekrana sahip, aslında ekranda aynı anda üç uygulamayı çalıştırabileceksiniz.