IPhone veya IPad Üzerindeki Beş Muhteşem 3D Dokunmatik Kısayol

IPhone veya IPad Üzerindeki Beş Muhteşem 3D Dokunmatik Kısayol

12. Oeago Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Kılıf Kılıfı: Oeago Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Kılıf Kılıfı, tablet bilgisayarınızı hem dikey hem de yatay olarak kullanabilmenizi sağlayan 360-diploma döner bir stand sunar. Moko Samsung Galaxy Tab E 9.6 Kılıfı, darbelere dayanıklı polikarbonat ve darbelere karşı etkili güvenlik sağlayan, düşmeye ve darbelere karşı mükemmel güvenlik sağlayan çift katmanlı binaya sahiptir. Size bol miktarda depolama alanı sunan yepyeni Belkin 2’si 1 arada Cüzdan Folyosu Kılıfı ile damlalardan ve çizilmelerden inanılmaz güvenlik elde edin. MicroSD kart kullanarak depolama boyutunu 400 GB’a kadar yükseltmek iyidir. Diğer cilt, 16 GB boyutundaki kartların yardımı ile yedek olan Bluetooth 2.1, microSD lisans yuvasıdır. Ekran gürültüsü, sorunlu veya dumanlı sahnelerden birinde bile, hoş bir şekilde bastırılır ve gözenekler ve ten tonları gibi pürüzsüzlükleri ikna eder. Ekranı silmek için Daha Sonra ya da Kapat üzerine dokunun. Samsung Galaxy S7 S-View Flip Cover, Clear, kullanılmadığı zamanlarda ekranınız da dahil olmak üzere tüm el cihazınızı korur ve cihazınıza tam giriş için açık bir şekilde çevrilir.

Kapatıldığında, S-View Cover, Clear, Samsung ID çipi sayesinde önemli bilgilere anında ve tam ekrana giriş imkanı sunuyor. Çevrimiçi satın alma, daha fazla seçeneğe giriş sağlar ve fiyat karşılaştırmasını daha hızlı ve basit hale getirir. İyi, etkileşimli pencereli Flip Cover, önemli telefon seçeneklerine hızlı erişim ve kaputu açmadan gelen aramaları ve alarmları cevaplama kapasitesini sağlar. Tüketicinize gelen ve cevapsız aramaları veya mesajları, pil ömrünü, miktar izleyiciyi, mevcut zamanı ve ekstraları bildirmek için davlumbazınızın önünde LED ışıklar belirir. S-View Cover, Clear, popüler Galaxy S7’niz için ideal bir tamamlayıcı olan tüm ön foliodan görmenizi ve gelen aramalar, alarmlar ve etkinliklerle birlikte çalışmanızı sağlar. Vaja, köprü deriden caterina deriye, pampa deriden yüzer deriye kadar her şeyle tercih ettiği deri türünü tercih etmelerine izin veriyor. Vaja örneklerine bir yararı, korunma ve duyarlı olmalarıdır.

Madanyu kesinlikle Hindistan’daki en iyi çevrimiçi mağazalardan biridir ve yalnızca Trendy ve HD baskılı Kılıflar ve Kapaklar serisiyle en şık tasarımcılara ve en şık cep telefonu kılıflarına sahip Mobil Kılıflar ve Kapaklar için. Birkaç yıldan beri Spigen’i kılıflar ve kapaklar için en büyük marka olarak görüyoruz. Samsung örnekleri ve kapaklarında, bazıları tam giriş ekranı güvenliği olan bir rehber gibi açılan birçok alternatif stil vardır. Cep telefonlarına hasar, çizik, çevre ve neme karşı güvenlik sağlama temel amacı ile tasarlanan ve kullanılan kılıflar ve kapaklar. Şu anda piyasadaki çeşitli koşullar, deri bazlı ile karşılaştırılabilecek çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Şirket, kullanıcılara çok daha iyi bir seçim sağlayabilir, çünkü aynı zamanda Galaxy tabanlı telefonunuza daha fazla stil katabilecek şekilde deri tabanlı çantalar da sunar. Samsung’un en yeni Flagship telefonları için firma Amazon’da listelenen çeşitli örnekleri satın aldı.

Belirli bir kişinin bu tasarımı alması durumunda, diğerleri tüm olasılıklarda etkili bir şekilde satın aldığını düşünüyorum. Her insan bir hatta daha çok hücreye sahiptir ve geri kalanından uzak durmak sertleşiyor. Bunu anlamak için tam bir ay kullandım (iyi, bakalım daha 21 gün gibiydi). Zaten büyük olasılıkla yeni Samsung Galaxy S5’inizi önceden sipariş ettiniz ve önümüzdeki ay kapınıza gelmesini izleyemiyorsunuz. Ürün Amazon’da satılıncaya kadar beklerim ve sonra satın alırım. Şimdi Google Chrome’da bunu doğru bir şekilde deneyeceğiz, bundan sonra yapmanız gereken tek şey daha sonra kaydırmak ve daha sonra bu küçük kenar çubuğunu tam ekranda görüntüleyebileceğiniz diğer uygulamalar ile birlikte almak. Her iki telefon da çıkar çıkmaz çok sayıda aksesuara sahip olacak. Her zaman Galakside elde ettiğiniz verilerle hazırlanacaksınız. Telefonunuza yetenekli ve özel hayatınız arasında ne kadar önemli veri depoladığınızı düşündüğünüzde, telefonunuzu ani bir düşme durumunda koruyabilecek bir durumda yatırım yapmak mantıklı ise.

Ücreti takip ederken ekranınızda görüntüleyebilecek tüm gerekli bilgileri doldurarak siparişinizi onaylayabilirsiniz. Böylece, son olarak Samsung Galaxy S7 amiral gemisini duyurdu, her iki telefonun da 11 Mart’ta orada olacağına karar verdi. Samsung Galaxy S7 Smartphone’un sırasıyla 5.1 ve 5.5 inç (S7 Edge) şov boyutları olacak. Burada, dikkatinizi çekecek bazı Galaxy S7 Aksesuarları, kişisel uzmanlığınızı daha da artıracak ve ek olarak Galaxy S7 için en iyi korumayı sağlayacak koşullar ve kapaklar hakkında konuşacağız. İşte biz burada en büyük güvenliğe ulaştık Galaxy S7 Kılıfları ve neyse ki çoğu Amazon’da edinilebilir. OBLIQ, slim fit Crystal Clear Scratch Resist, Slim Fit TPU ve çift katmanlı korumalı birçok farklı örnek sağlıyor. Örneğin, bir cep telefonu mankeni model üçüne sahipseniz, altı sürümüne uymaz ve bunun tersi de geçerlidir. Bunun yanı sıra, kapağın içinde birkaç oyun kağıdı veya para biriktirmek için tek bir cüzdan cebi var. Bu yüzden Galaxy Fold’un çoğu akıllı telefona kıyasla çok büyük bir gösterisi olduğundan, ekranda aynı anda üç uygulamayı çalıştırabileceksiniz.