IPhone Modelinizi Tanımlayın

Pamuk, keten, naylon, polyester ve bazı suni ipek mayolar elde yıkanabilir. Çipi tamamen geri döndüren başka bir yöntem, yine de, bunu yapmak için VID’ye ve PID’ye sahip olmanız gerekir ve elde edilecek program tekrar goglenebilen chipgenius olacaktır. Tam kapsamaya ihtiyacınız varsa, bu Lifeproof durumda muhtemelen bir göz atmaya değer olacaktır. 2013 yılında ilk davaya başkanlık eden hakim, Samsung’un ödemesi gereken zararların yanlış hesaplandığını tespit etti. İPhone’unuzu tamamlamak için Heartley tarafından tasarlanan silikon kılıfın şekli, cihazınızın ses düğmelerine, yan düğmelerine ve kıvrımlarına toplu eklemeden sıkıca oturuyor. Samsung galaxy s2 kılıf, ahizeyi kaplayan kılıfla gerçekleştirilecek tüm fonksiyonları sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Hangisini seçeceksin? Çevrimiçi gadget mağazasında dokunmatik ekran eldiven, kulaklık, HTC kılıfı (HTC hoesje), ekran koruyucu ve diğer aksesuarlar bulunur.

Şimdi bir gün dünyanın en çok kullanılan aletlerinden biri cep telefonu. Bugün Samsung Galaxy S telefonunun en iyi özelliklerini incelersek, bu yeni dijital aygıtta birden fazla özellik göreceğiz. İnsanlar seçiminizden kesinlikle etkilenecek ve her bambu kasanın kendine ait bir ömrü olduğunu anlamalısınız. Bu durum aynı zamanda bir miktar şok emilimi sağlar ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. 00a0 Elastik TPU ve sert PC’den yapılmış olan bu telefon kılıfı, telefonunuzun düşmesini engellemek için darbeye dayanıklıdır. Bu yeni Samsung Galaxy S8 Süper İnce kılıf, yeni S8’inizi örtbas etmek konusunda en az isteksizseniz bile sizin için. 33, 490. Samsung Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017) akıllı telefonlarının öne çıkan özelliği, Galaxy S7 tarzı tasarım, düşük ışık optimizasyonuna sahip “gelişmiş” kameralar ve Gıda Modlu basitleştirilmiş bir kamera UX oldu. Arkadaki ekstra kamera, fotoğraf çekerken birlikte daha fazla esneklik sağlar. Telefonun arkasındaki baskı, üzerindeki Apple logosundan daha az parlak.

Sırt, mat yivli kenarları ve paslanmaz çelik iç logosu ile anodize edilmiş alüminyumdur. Arka çantadaki baskı, Apple logosuyla aynı parlak ve parlak gümüş. Seri numarası bagajda kazınır. Seri numarası SIM tepsisine basılmıştır. Çin anakarasında, Hong Kong’da ve Macau’da, iPhone XS Max’teki SIM tepsisi iki nano-SIM kart tutabilir. Standart dikdörtgen şeklinde ölçüldüğünde, ekran 5. 85 inç (iPhone X ve iPhone XS), 6.46 inç (iPhone XS Max) ve çapraz olarak 6. 06 inç (iPhone XR) şeklindedir. Tam olarak kullanılması durumunda iPhone’un sağladığı çok sayıdaki avantajlar aşağıdaki gibi olacaktır: Akselerometreye (iPhone’un içinde yer alan gerçek eğimli ekran görüntüsünü sağlayan bir unsur) bozulmaya karşı koruma sağlarlar. Ana ekran panelinin altına ayarlanmış, aslında dokunmatik bir gezinme paneli olan daha küçük bir ekrandır. Ayrıntılar: Ekran 4,7 inçtir (diyagonal). Ayrıntılar: Ekran 5,5 inçtir (diyagonal).

Ayrıntılar: Ekran 4 inç (diyagonal). Detaylar: Arka gövde plastikten imal edilmiştir. Plastik cep telefonu kılıfları hala çok popüler, bu da aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli olduğu anlamına geliyor. Gövde sert kaplamalı polikarbonattır (plastik). İPhone’unuzu basit ve normal bir polikarbonat kasaya sarmak daha kolaydır, ancak metal kasalar yalnızca kendi estetik tarzını değil, aynı zamanda stil kadar önemli olan korumayı da sağlar. Kişiselleştirilmiş kişisel telefon kılıfınızı Wrappz uygulamasını kullanarak yapın – özel telefon kılıfı tasarımları yaratın ve diğerlerini de yapacağız. Casetify’ın etki senaryoları kelimenin tam anlamıyla tarzınıza uygun milyonlarca özel tasarımla sunuluyor. Yumuşak kılıflar kesinlikle daha büyük akıllı telefon gövdesini almak için harika bir yol. Burada çok eğlenceli arkadaşım. Bu, Mobile Fun Ltd’den satın aldığım küçük bir bluetooth GPS alıcısı, bunu O2 XDA 2i PDA cihazıma bağlamak için aldım ve yaklaşık £ 40’a mal oldu. Mükemmel kısmı, ücretsiz olmasıdır.