IPhone Kılıfı Oynanabilir Bir Oyun Çocuğu Olabilir

Birden Çok Platform PDA’lar ve EDA’lar, Windows klonları (ör. WindowsCE, Windows Mobile, Windows PocketPC, Windows XP Tablet Sürümü), Linux, Palm gibi çeşitli platformlarda elde edilebilir. Windows, Android, BlackBerry, Linux, FreeBSD, QNX, Windows CE / PocketPC, Java ™ (SE / EE, ME) ve. NET programları MsgConnect başarıyla farklı platformlara taşındı. Windows’ta kullanılan aynı mesaj sırası konseptini kullanırken, MsgConnect daha fazla güvenilirlik ve tanımlama, anında sıkıştırma, şifreleme ve gönderilen ve alınan mesajın bütünlük kontrolü gibi özellikler sunar. Bana göre her zaman yeni bir telefon gibi geliyor, bu yüzden her 6 ila 9 haftada bir yeni telefon kılıfı satın alıyorum. Emniyet kemeri, telefonun düşmesini engellemek için kullanılır. Genelde benim gibi sürekli bir damlalıksanız, telefonu darbelerden ve çizilmelerden koruyabilecek sağlam bir kasaya ihtiyacınız olacaktır. Çizikler, tam kırılmaya kadar telefonunuzu işe yaramaz hale getirebilir.

Yakın zamanda piyasaya sunulan Galaxy M40’ta sunulan ekran sesi teknolojik yeniliğine benzer şekilde çalışması amaçlanan teknoloji, yeni Galaxy Note telefonunun ekran paneline yakın ince çerçevelere sahip olmasını sağlayacak. Birçoğu en yeni teknolojiye girmiştir, bazıları sadece kullanımı kolay, bazıları ise piyasadaki en havalı telefona sahip olmak gibidir. Samsung Galaxy cep telefonu, genellikle kullanıcıların fişini takmak için bağlayabildiği, ünitenin üstündeki mikro USB fişiyle ilişkilendirilmiş bir telefona sahip. Neredeyse bütün bunların özünü alarak, yukarıda belirtilen platformlarla ilişkili olan tek bir bilgisayarda çalışan, nispeten küçük bir kişisel bilgisayar olan mobil bir gadget’ı arayacağız. MsgConnect (Message-Connect’i oku), sizin için tipik olarak tüm düşük düzeyli görevlere dikkat ederek uygulama geliştirmeyi önemli ölçüde kolaylaştırır. MsgConnect, tek bir bağlantıyla tamamen bağımsız bir iki yönlü konuşma sunarak esnek ve etkili bir mesajlaşma paradigması sunarak veri alışverişi sürecini önemli ölçüde basitleştirir (sadece bir bağlantıyı ikiye bölersiniz).

MsgConnect ile çok iş parçacıklı depolama alanı kodunu acı bir şekilde test etmenin yanı sıra, veri akışını mesajlara bölmeniz ve bu mesajları göndermeniz gerekmez. Ancak, verimli sunucu yazılımının oluşturulmasıyla ilgili teknik açıdan uzun ve acı verici bir süreç olabilir. Bundan bütün yağları boşaltabilmemin bir yolu var mı? Neyse ki MsgConnect, bu sınırlamaların üstesinden nasıl gelebileceğinizi size verir. PDA İşletim Sistemi satıcıları genellikle masaüstü çalışma sistemleri ve ürünleri arasında veri senkronizasyonu için bir yol sunar, ancak çok sayıda ciddi sınırlamalar vardır. Bu yöntem, parmak izi tarayıcılar gibi EDA’lara entegre aygıtlar elde eden verilere uygulanan mantıklı bir yöntemdir. Teknolojisi, önceki bölümde bahsedilen hücresel cihazların çoğunu kullanmaya yetecek kadar karmaşıktır. Örneğin, bir kişinin bir veritabanı geliştirmesi gerekecek ve çoğu hücresel cihazlarla (motel kişisel EDA’ları) ilgili olarak onunla iletişim kuracaktır. Sonunda, mobil cihazları unutma! Elbette otomatik olması gereken ve gömülü sistemlere sahip mobil cihazlar tarafından sürülmesi gereken bir hava durumu kontrolünden bahsetmiyorum bile, ancak zaman zaman bazı sorumlu kişilerin verimliliğini, isteğe bağlı olarak masaüstünden veya belki de EDA’dan müdahale edebilme olasılığı olmalı .

Şirketin milyonlarca Android cihazına Google Asistanını (Alexa’nın eşdeğeri) itmesi de zarar vermedi. Bir bilgisayarı, bir android akıllı telefonu veya tableti uygulamanız sorun değil. Akıllı telefonların fantastik bir kısmı Android ve BlackBerry işletim sistemlerinde çalışacak. Özel olarak kauçuk kabuğunun dışındaki dış kısımda çalışırken, sert plastik kasaya karşı korumak için OtterBox Savunma’nın lastik dış kabuğunun dışını nazikçe sıkın. Kolay değil. MsgConnect kullanmadığınız sürece, farklı platformlara dikkat eden bir grup bilgisayarı birbirine bağlamak ve birbirleriyle iletişim kurduklarından emin olmak son derece zor. Bu, birçok farklı platformla uğraşmanız gerekecek gibi görünüyor. Daha fazla sistem gelecek. Tüm bu iyileştirmeler Powerbeats Pro’yu saatlerce giymek için daha konforlu hale getirir. Birkaç akıllı telefon, tablet PC, şarj portu genellikle farklıdır, bunun yanında farklı cep telefonu şarj voltajı farklı olabilir, bu nedenle hangi cep telefonunun, telefonların desteklediği belirli bir mobil güç bankasının bulunduğundan emin olun, buna karşılık gelen bir arayüz var. Mac’teki Siri, daha önce toplandığında sağ üst köşede görünecek olan göze çarpmayan bir arayüze sahipti, bu nedenle Apple, iPad ile benzer bir şey benimsemiş olacaktı.