İPhone ekranımı bir kere değil, son 12 ayda İKİ KARIŞTIRAN birisi için… Dayanıklı bir şey istedim.

İPhone ekranımı bir kere değil, son 12 ayda İKİ KARIŞTIRAN birisi için… Dayanıklı bir şey istedim. Uygulama geliştirmenin son adımı, tamamen farklı uygulama mağazalarındaki bir uygulamanın sunulmasıdır. Sonunda, ücretli perakendecilerin uygulama perakendecisi içinde çok iyi bir puan aldığı keşfedilmedi. Artık, gmail hesabınızın, iphone’unuzda mükemmel kalitede çalışmasını sağlayın. Eh, şimdi bu artık doğru değil, Apple nihayet Android powerhouse kadar yakaladı. Yukarıda belirtilen yöntemlerin yanı sıra, Apple alıcı desteği ile sosyal medya aracılığıyla da doğru şekilde iletişim kuracaksınız. Servis merkezlerinden Apple teknik desteğine başvurma: Cihazınızın arızalanması veya iyi performans göstermemesi durumunda, doğrudan Apple servis merkezine gidebilirsiniz. Alternatif bir yol olarak, makalede verilen adımları da takip edebilirsiniz. Peki, aşağıda verilenler bunu öğrenmenize izin verebilecek bazı temel sebeplerdir.

Buradaki en iyi yanıtlardan biri, yardım talebini çevrimiçi olarak gönderebilmenizdir ve bittikten sonra size bazı seçenekleri gözden geçireceğiz. Tasarım ve renklendirmeyi gerçekten seviyor ve ağır iş gibi göründüğünü ve cep telefonunu koruyacağı gerçeğini seviyorum. Telefonumu koşarken, koşarken, bisiklete binerken ve ekstra olarak kullanıyorum. Kasanın içinde yedek bir SIM kart için düşünceli ekstra küçültmeler ve daha da faydalı bir şekilde, ilk gün kaybedeceğiniz SIM kart eleme yazılımı için harika şekilli bir cep var. 50 AT&T’de benzer bir durum için ve bu kadar iyi değildi. Durumunuz açıksa, bu odur. Ahizeyi damlalardan ve darbelerden korumak için delikli bir dış polikarbonat / termoplastik elastomer kasa. Bu durum telefonumun düşmesi durumunda korunacağına dair tam bir güven veriyor.

Diğer yeni seçenekler de beklenebilecek, marka mümkün olduğunca göze çarpmayan kalmak için her şeyi yapıyor, buradaki bilgiler genellikle tedarikçilerin sızmasından kaynaklanıyor. Yeni Razer Arctech kasaları hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buraya bakın. Arctech Pro ve Arctech Pro THS Edition koşulları, çizilmeye karşı dirençli bir levha, dört şok emici yan duvar işlevi görür ve günlük kullanımdaki darbelerden ve darbelerden en iyi korumayı sağlamak için 10ft / 3m’ye kadar düşme güvenliği için onaylanmıştır. Benzer stil koşullarına yönelik tarafsız testlerde, Razer Arctech çantası, karşılaştırma durumundan 6 ° C’ye kadar olan sıcaklıkları korudu. Bu Velvet Caviar sevimli cep telefonu kılıfları ile yine de, cep telefonunuzu korumayı veya gadget’ınıza biraz stil eklemeyi tercih etmekten endişelenmenize gerek yok. Ancak, ekranınızın çatlamasını önlemek için çok az şey yaparlar. Bununla birlikte, piyasa analizi, hangi kuruluş tarafından eksiklerin ortaya çıktığını ortaya koymaktadır.

Bana göre, bu deri temelli örneklerin en iyi yarısı, görünüşte kalabalık pazarda kalanın üzerinde kesin bir kesim yapan etkileyici işçiliktir. Yukarıdaki topluluğa herhangi bir büyük aksesuar üreticisi dahil etmeyi unuttum mu? Bu pazarın faydalarını gerçek bir kapitalist olarak değerlendirmeyi belirleyenler için, KaiOS Technologies’e bu teknolojinin daha da büyümesi için yüz binlerce dolar yatırmanız ya da halka açılmasını beklemeniz gerekiyor. Bu şakalar orada yaygın telefonların en önde gelen özelliğidir. Tam satışı hemen burada, Amazon’un web sitesinde yapın ve altındaki favori tekliflerimizden bazılarına göz atın. Web’deki en son ve en iyi fırsatlardan haberdar olmak için Twitter’da @BGRDeals’ı izleyin. Yeteneklere odaklanmak güzeldir, ancak işletmelere toplam katılımlarını istemek için düşüncelerinizi saklayın. Her ne kadar başlangıçta böyle bir enstrümanı büyütmek dev bir iş olmayacak gibi görünse de, düşüncelerinizde saklamanız gereken birkaç bileşen vardır. Düzgün işlem yapın, en iyi forex işlemcilerinden ve çevrimiçi brokerlerden gelen doğru girdilerle ve aşağıdaki göstergeleri göz önünde bulundurarak ticaret yapın.