iPhone 7 karakter artıran beş özellikleri

Bak, konuşmak ve diğer insanlarla kaynaş eski moda ölçümleri geçmiş bir kişi ve rsquos karakter gider. Şu anda başka bir dünyanın zorlu rekabet tahammül, tek bir eski moda normları gitmek zorunda. Akıllı olmak zorunda kalanlar daha hızlı ve daha iyi. Kullandığımız telefonlar kararı ile ilgili nasıl yapılır Biz bizim Kişilik görüntüleyin. Aşağıda kişiliğinizi artırabilir bir iPhone7 5 fonksiyonları vardır.
Fotoğraf FeaturesThe yeni iPhone bulgu dışarı makine ve pc vizyon gibi teknolojiler dahil olacak onun fotoğraf app için önemli güncelleme üretti. Bu iphone7 app yüzler, sahneleri ve çeşitli nesneleri hangi bırakmak kullanıcı karmaşık nesneler için özel arama yürütmek telefonda saklanan resimleri tanımak için yükseltildi.
App de yapacak iphone7 fotoğraf bir yapay zeka ilgili resimler birkaç derlemeler gruplandırmak için kullanın.
İletileri FeaturesThe iphone7 ileti app kullanıcıların yemek sipariş, dolar döviz, çıkartmalar ve daha çok önemli ölçüde bir çok göndermek için yetenekli olmak için geliştirilmiştir. Mesajlaşma uygulaması olduğunu da üretti bu basit multimedya içeriği mesajları için müşteriler için.
İPhone klavye da daha kolay bir emoji ile değiş tokuş etmek için sadece bir kelime dokunarak emoji kullanmak için üretti. Mesajlaşma uygulamalar da vardır yeni metin efektleri, hangi kullanıcıların konuşma iplik içinde göründüğü gibi daha büyük görünüyor, metninizi yapmasını olanaklı kılar.
İphone7 da bir tam ekran etkileri ile el yazısı özellikleri var. Dizinizi alternatif olarak havaya uçurmak için Fireworks uygulamasını ayarlamak için çözüm var standart düz zemin. Ayrıca bunu çözmesi iletisinin üzerine bir parmak swiping tarafından Fotoğraflar ve metinler uygun scrambling yapmak eğilimindedir bir özelliği vardır.
Müzik FeaturesThe iphone7 Ayrıca app akış yeniden tasarlanmış bir müzikle geliyor. Yeni müzik uygulamaları gezinmek çok daha kolaydır ve sizin iphone7 müzik çalmak için çok daha akıcı bir menüsü vardır.
İphone7 müzik app kalın bir başlık ile temiz bir görünüm olan kullanıcılar için farklı bölümler arasında discriminate kolaylık eğilimi olan
Böylece kullanıcılar mesaj malzeme içerik görebilirsiniz gelişmiş IOS10 ile gelen app voicemails uyarlamak iphone7 hakkında mesajı dinlemek için hiçbir bulgu ile kararın FeaturesThe temas almak. İphone7 da WhatsApp gibi üçüncü kutlama uygulamaları yapmak entegre. temas girişleri, öylesine çeşitli insanların bugün iletişim ve iletişim hızlı ve daha hızlı yapmak.
Böylece iPhone alıcı mesaj hakkında ile dinlemek zorunda dışarı ne görebilirsiniz IOS on telefon app da voicemails uyarlamak. İlgili kişiler için WhatsApp gibi farklı bir hizmet kullanın böylece üçüncü kutlama iletişim apps Ayrıca kartvizit kayýtlarýný entegre edilecek.
3DTouch FeaturesThe iphone7 3DTouch ekran kullanarak onların telefon kilit ekranında bildirimleri yanıtlamak müşteriler sağlayacak harika bir özelliği vardır. İphone7 3DTouch alarma da verirler güncelleştirmek–dan belgili tanımlık kullanma üstünde belgili tanımlık kilit perde bulunur.
Yukarıdaki iphone7 özellikleri kesinlikle Kişilik ve millet ile etkileşim artırmak nasıl geliştirmek olacak.