IPad’in En Popüler Zorluklarından Bazılarını Ortaya Çıkarın

IPad, Apple tarafından başlatılan bir tablettir ve günümüzde yalnızca ABD’de değil, dünyanın dört bir yanındaki insanların her gün hayatının bir parçası haline gelmeye başlamıştır. IPad gibi Apple cihazları, bir Bilgisayara benzer bir görevi yerine getirmesi nedeniyle gerçekten çok yönlü bir cihazdır. Parçalandığında muhtemelen bir tamirhaneye bir iPad onarımından geçmek için mümkün olan en kısa sürede getirirsiniz. Bu raporda, en sık karşılaşılan komplikasyonlardan bazılarını öğreneceksiniz; bunları nasıl düzeltebileceğinizi ve bunun için en iyi çözümün sizin için gerçekten kritik olacağını göreceksiniz.

1. Soyulmuş monitör
Bu sadece iPad kullanıcıları için değil, akıllı telefon kullanıcıları için de yaygın. Klavyeli akıllı telefonlara kıyasla, iPad pazarın diğer tablet markalarına eşdeğer bir dokunmatik ekrana sahiptir ve tamamen dokunmatik bir yapıya sahiptir, bu nedenle ekran kullanıcı açısından çok önemlidir. Ekran çok yararlı bir arayüz ve hassas. Kir, su ya da düşüş nedeniyle kolayca hasar görebilir. IPad’in elinizden kaymasına izin verdiyse ve etki çok iyi olduğundan aygıtı kontrol etmek için bir tamir atölyesine getirebilirsiniz. Sorunu onaracaklar veya düşme veya suyla kırılmış bir parçayı değiştireceklerdir. Akıllı telefon onarımı Miami temelde zorluğunuzla size izin verebilir. IPad’inizi posta yoluyla göndermek size aittir; aksi halde onarım hizmeti için müşteriye gezinti olarak gelebilir.

2. Sıvı imhası
Su, özellikle modern zamanın elektronik cihazları ve aygıtları için çok zararlıdır. Sıvı ile konuşmak, yağmur damlası, su dökülmesi veya cihazın su altında kalması olursa olsun cihaza zarar verebilir. Gerçekten cihaza ölüm getirebilir. Cihaz suya batırıldığında, bir kez daha açmayı denemeyin. Yapabileceğiniz şey, cihazın kurumasını sağlamak ve daha sonra tedavileri kontrol ettirmek için Smartphone onarımı Miami’ye getirmektir. Bazı erkekler ve kadınlar, havlu ve saç kurutma makinesi ile cihazı kurmaya çalışsa da, bazıları aygıtı kurutmak için pirinç kasesini de kullanıyor. Bunlar bazıları için de yararlı olabilir, ancak herkese değil. Özellikle cihazınızı o kadar çok değerlendiysen, en kısa sürede tekrar kullanmak isteyip istemediğinizi garanti etmezler.

3. Aşırı ısınma
Tabletinizin bütün gününü kullanmak olağan bir faktör değildir. Bir çok insan bunu yapar ve aynı anda sayısız uygulamayı çalıştırır. Cihaz, günümüzde insanlar tarafından, kullanılmadığı zamanlarda kullanılmadığı oldukça uzun süre kullanılmaktadır. Boşta kalma moduna getirmek yerine kapatmak, bir süre için bile dinlenmek için en iyisi olacaktır. Aşırı ısınma sorunu günümüzde çok yaygındır ve aşırı mesai için daha zorlu zarara neden olabilir. Öte yandan, cihaz çok fazla ısınırsa ve pil şarjı ayrılan süre kadar yeterli değilse, pili kontrol ettirmeniz gerekebilir. Size yakın bir iPad tamir atölyesine götürebilirsiniz.