İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?

İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?
Chuck Danes’e göre, neden hayatta meydana gelen günlük olayların, koşulların ve koşulların bu gibi olduğu ortaya çıkıyor mu acaba?
Niçin bu noktaları olumsuz olarak algıladığınızı, bu küçük sıkıntıları, nihai ons gücünüzün neye benzeyeceğini gerektiren görünüşte felaket olayları gibi gerçekleştiğini derinlemesine incelediğiniz oldu mu?
Çoğu bilinç ve inancın hayatta algılanan “büyük faktörleri” almanın ardındaki nedeni kabul etmesine rağmen, şimdiye kadar bilmediğiniz bu noktaları getiren aynı inancın aynı olduğunu düşünüyor muydunuz?
Hadi daha derin bir görünüşe ve hellip ..
İnanç sınırsızdır ve hiçbir sınır tanımaz. İnanç, TÜM sorunları son derece büyükten sonsuz küçüka kadar kapsar. İnanç, makroskopiyi mikroskobik ve ötesine kadar kapsar. Kesintisiz olarak hatasız bir şekilde teslim eder ve hiçbir şekilde hedefini kaçırmaz.
İnanç değişmez, dengesiz ve asla dinlenmemektedir. İnanç ayırım yapmaz, yalnızca iman ettiğiniz şey ne olursa olsun gerçekleşir.
İman,% 100 gerçeğidir; hiçbir şekilde kendisinden sorulan şey dışında bir şey sunmamaktadır.
Getirdiğiniz performansı “gerçekleştiriyor” ama “kazanıyor” değil mi? Dışarıda, tasavvur ettiğiniz, umduğunuz ve planladığınızdan çok daha az getirmek için ne kadar ustalıkla ya da kusursuzca uygulandığına bakılmaksızın yürütülüyor mu?
Yalnızca karşılaşmak istediğiniz “olmaya” başlamış olmadığınızdan beri. İnancın sahip olduğunuz şeyin ne olduğunu sağlamaya yönelik değişmeyen gücü elinde tutacak hiçbir fiziksel çalışma yoktur.
Becoming oldugunuz, inancinizin nerede oldugunu belirleyen şeydir ve bunun sonucunda “elde etmenin” neyin meydana gelecegini belirler. Olmayan yok olma, efektleri efektlerle manipüle etmeye çalışmanın yararsız bir çabasıdır ve yalnızca en kısa sürede ve boş sonuçlara neden olabilir, hayatın diğer öğelerinde uyumsuzluk yapar ve sizi her zaman “istemek “ten vazgeçirir ve çok daha fazla şey arar .
İnanç, normal olarak bu inanç temelinde kurgulanır ve sonuçlar, sebeplerin ve sonuçların bilimsel keşfini onaylayan etkilerdir.
İnanç, şu anda tam olarak nerede olduğunuza “gerçek gerçek” gösterecek ve sizi nereye götürmek istediğinize götürecek yolu sunacaktır. İnanç sizi en derin ve en samimi arzularınızın derhal yetenekli olabilmesinin yanı sıra, gezegenin size karşı komplo kurduğu “göründüğü zaman” gerçekleşmelerine doğru yola geri döndürmek için hayati uyanış sunabilmeniz için sizi uyandırır.
Kendiniz için kritik olanla ilişkili olarak şu anda kendinize karşı uygun olan yer nereden buluyorsunuz? Bilinmesi gereken her şeyi mi yaşıyorsunuz? Olmazsa, imanınızın bu arzularla uyumlu olmadığı gerçeğini uyandırmanız, içsel kaymayı sağlayın ve sizi nazikçe onlara götürecek olan yola geri götürecek olan inanç ışıklarına sadık kalmasını gerektirirsiniz.
İnanç, içinde bulunduğunuz şeyi size açık havada olmak istemediğiniz halde size iletiyor. İstediğiniz olandan istediğiniz pratik tecrübeye, “oluştuğunuz” ve istediğiniz şeyleri görünüşte sihirli kesinliğe sahip sayısız örneği değiştirin.
Devam etmeyi bırakın ve yaşamaya başlayın ve daha önce “İnanmış” olduğunuzdan çok daha ileri bir uyum ve yerine getirme yaşam deneyiminin sırrını keşfedeceksiniz.
Merak etme ve tadını çıkarmak, inançların hepsi var olduğu için bir arada olamaz. Korku sadece endişelerinizin size teslim edileceği inancı ile ifade edilir. Gerçekten hoşunuza sadece sevdiğiniz şeylerin size teslim edileceği inancı ile ifade edilir. Tek fark dereceden biridir. Her ikisi de, açıklanmaya başlayan inancın tam olarak orantılı olarak kesintisiz olarak teslim edilir.
İnanç, söylediğin ya da yaptıklarına dayanmaz. İnanç, iyimser bir tutumu yansıtmaya çalışan her şeyin yoluna gireceğini arkadaşınıza anlatmanın bir sonucu olarak ortaya çıkmaz. Hareketler veya motivasyon ne olursa olsun, sözcükler veya işler dışavurum olsun olmasın, görünmeyene veya maneviyata ait olanı fiziksel varoluşa uzun vadede getirmek için gerekli gücü hiçbir zaman üretemez ve yayamaz.
İnanç görünmeyen, düşünceler görünmeyendir, arzular görünüşte değildir; bu, aralarında uyum içinde iken, fiziksel gezegende yaşanabilecek ve fiziksel olarak deneyimli kılınan inanç içinde olan her şeyi mümkün kılan bir iktidar dönüşümünü başlatmaya başlar.
Tuttuğunuz inanç, içeridekilerin bir sonucudur ve açık havada pratik yaşantıya geçireceğiniz bir sonuçtur.
Şüphe sadece kılık değiştirmiş inançtır. Bir etkinliğe, rüyaya ya da bir tutkuyu gerçekleştirme kapasitenizde şüpheleriniz, ancak yapamayacağınız inanca hizmet eder ve kaçınılmaz sonuç size ait olmamanızdır.
Aynı şekilde kaygılanmak sadece kılık değiştirmiş inançtır. Herhangi bir olaya, duruma veya duruma ilişkin korkuyu yansıtmak, inandığınız gibi imandan korktuğunuz şeylere size verileceği gerçeğine inanır. Ve öyleyse öyle.
İnanç Evrendeki en büyük güçtür ve inandığınız şeyleri size getirmek için kesintisiz ve kesin ve kesin bir hassasiyetle çalışır.
İnanç, kayıtsız şartsız keyfini çıkarır, ki bu da talimat verdiğiniz koşulsuz koşulsuz ve kesin bir şekilde kesinlik taşır.
Yanıtlanmamış dua bir yanlıştır. Mevcut iç durumları için görev almayı “kabul etmemeye” karar verenlerden zihninde başka bir şey yoktur, ne olursa olsun iyi olabilir.
Kesinlikle özgür irade yeryüzündeki her insanın vazgeçilmez uygunudur. Bilgi edinmeyi seçtiğiniz, tamamen özgür irade üzerine kurulu olan, pratik deneyiminizi seçtiğiniz inançla reddedildiğinde öncelikle bu seçimler temelinde çalışma ve büyüme yeteneğinizden mahrum kalır. Özgür irade diye bir şey yoktur.
Bedelsiz irade, sana verilmiş olan bir şey değildir ve daha sonra, sahip olmak istediğin pratik bir deneyimi inkar etmek için pratik olduğunda uzaklaştırılır. Yaşadığınız deneyimleri, YOU’nun kararlaştırdığınız ve yaşamı geliştirip tamamen yaşamanıza izin veren deneyimleriniz.
Spiritüel bilgelik, ektiğiniz zaman, siz de ölecek misiniz? “Düzgün biçimde, hangi tohumları ekmene izin vereyim ki ürüne karar verebilirim” demez. “Allah’ın iradesi” algısı değil, hasatın ne olacağını belirleyen inancınızdır. Tanrı, Arz, Evrensel Zeka, Yüksek Güç ya da algıladıklarınızı her ne alırsanız Arz, yaşamak pratik deneyim yaşamanız, büyümesi ve bu büyümenin bir sonucu olarak diğer milletlerin iyiliği için elinizden gelen her şeyi verir. Tanrı’nın isteği, yalnızca bu inancınıza dayanan deneyimleriniz olmasıdır.
Ruhsal bilgelik, ne zaman dua ettiğinizde ne istediğinizi söyler. Size ulaşacağını ve size verileceğini düşünün. “Eh, bunun dışında,” demez. “En derin düzeyde inancınız ne olursa olsun, sizin için dua ediyorsunuz ve alacaksınız” diyor.
İnanç değişmez, önyargı öngörülemeyen, her yerde mevcut. İnanç ben olduğumdur. İnanç Alfa, Omega, Sona Erdi. İnanç, algılanan bu öğeleri, istenmeyen olarak algılanan bu öğeleri size getirdiği gibi getirir. Yaşadığınız her şey öncelikli olarak yalnızca inancınızın olduğu şeylere dayanır.
İman, gerçekte başarısız olması gerekmeden teslimat anlamındadır. Eğer bilinçli olarak iman ettiğinize inandığınız şeyin aksine görünen bir şey elde ederseniz, sana teslim eden “Gerçek İman” ı öğrenmek için yalnızca kendine biraz daha derin bakmalısın.
Koşulsuzdan Gerçekten hoşlandığı bir Evrende, İnanç ve Bereket hepsi var.
Dindar dolaşmanın yeterli olmadığına inançla iddia ettim ve iman bana yeterli olmayan bolluk verdi.
İnan bana korktuğumu ve imanın korktuğum bir bolluk sunduğunu söyledim.
Benim amacım ve tutkuyu yerine getirme yeteneklerinden şüpheliydim ve iman bana teslim edildi, şüphesiz ki mükemmellik değişmezdi, talimat verdiğim gibi yoktu.
TÜMÜ imanla teslim oldum ve inanç bana muhtemelen hayal edebileceğimden çok daha fazla yol sunduğunu ortaya koydu.
İnanç için Tanrıya şükür.
Telif hakkı ve kopya 2007 Chuck Danes ve Aydınlanmış Yolculuk Şirketleri
Tüm hakları dünya çapında saklıdır