İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?

İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?
Chuck Danes’e göre, neden hayatta gerçekleşen günlük olayların, durumların ve durumların neden bu kadar olduğu ortaya çıktı mı acaba?
Algıladığınız bu sorunların neden zarar verici olduğunu, bu küçük can sıkıntılarının, nihai enerji zenginliklerine benzeyen görünen felaket olayları kadar etkin bir şekilde gerçekleştiğini derinlemesine incelediğiniz oldu mu?
Çoğu bilinç ve inancı, hayatta algılanan “fantastik puan” ların arkasındaki açıklama olarak algılamış olmasına rağmen, şimdiye kadar pratik deneyimden ziyade bu unsurları doğuran özdeş inanç olduğunu kabul ettiniz mi?
Hadi daha derin bir görünüşe ve hellip ..
İnanç sınırsızdır ve hiçbir sınır tanımaz. İnanç, sonsuz büyükten sonsuz küçük e kadar TÜM maddeleri kapsar. İnanç, makroskopiyi mikroskobik ve ötesine kadar kapsar. Kusursuz doğrulukla başarısızlığa uğramaksızın teslim eder ve hiçbir şekilde hedefi özlemez.
İnanç değişmez, değişmez ve hiçbir şekilde dayanamamaktadır. İnanç ayırım yapmaz, yalnızca iman ettiğiniz şey ne olursa olsun gerçekleşir.
İnanç, yüzde yüz gerçektir, hiçbir şekilde kendisinden sorulanlardan başka bir şey sağlamaz.
Getirmek için yaptıklarınızı tasarladığınız “sahip” değil “taahhüt” ederek mısınız? Dışarıda, öngördüğünüzden, umutlandığınızdan ve planladığınızdan önemli ölçüde daha az getirmek için ne kadar ustalıkla ya da kusursuzca uygulandığına bakılmaksızın hareket ediyor musunuz?
Yalnızca başlangıçta karşılaştığınız şeye “girmediğiniz” için yapmanız gereken şey budur. İnancın “oluştuğunuz” şeyi sunması değişmez gücü elinde tutacak hiçbir fiziksel performans gerçekleştirilemez.
Ne Varlıyorsunuz, inancınızın tam olarak nerede yattığı belirlenir ve sonucunuz “almanız” nın ne yapılacağını belirler. Olmadan yoksun olmak, efektleri efektlerle manipüle etmeye çalışmanın yararsız bir çabası ve en iyi ihtimalle geçici ve boş sonuçları verebilir, hayatın diğer yönlerinde uyumsuzluk geliştirir ve sizi her zaman “istemek “ten vazgeçirir ve daha fazla şey arar.
İnanç genellikle tetikleyici ve sonuçta öncelikle inancın etkileri vardır, dolayısıyla bilimsel keşfi getiren ve etkileri doğrulayan sonuçlardır.
İnanç size şu anda bulunduğunuz yere “gerçek gerçek” gösterecek ve sizi nereye gitmek istediğinize götürecek olan yönü gösterecektir. İnanç, sizi en derin ve en içten arzularınızın derhal tecrübe edilebileceği gibi, gezegenin sana karşı komplo kurduğu “göründüğü” zaman yerine getirme yolunda sizi geri getirmek için gerekli olan uyanışı sağladığı gerçeğini uyandıracaktır.
Tam olarak şu anda kendiniz için gerekli olanla ilişkili olarak kendinizi nerede buluyorsunuz? Pratik yaşamak istediğiniz her şeyi yaşıyor musunuz? Olmazsa, inancınızın bu arzularla uyumlu olmadığı gerçeğini uyandırmanız ve iç değişiminizi gerçekleştirmeniz ve sizi nazikçe onlara götürecek olan yola geri götüren inanç ışıklarını takip etmeniz yeterlidir.
İnanç, içinde bulunduğun şeyi açık havada olmak istediğin değil, sana teslim ediyor. İhtiyacınız olanla karşılaşmak için yalnızca “varlık” olduğunuzu ve arzuladığınız şeyleri görünüşte sihirli kesinlik ile defalarca değiştirebilirsiniz.
Yapmaktan vazgeçmeye başlayın ve daha önce “İman Edildi” olduğunun ötesinde bir uyum ve yerine getirme yaşam deneyiminin sırrını bulmuş olacaksınız.
Korku ve Adore bir arada yaşayamaz çünkü yalnızca inanç var. Endişe sadece endişelerinizin size teslim edileceği inancı ile ifade edilir. Tıpkı beğendiğiniz şeyin güzelce teslim edileceği inancı sadece dile getirilir. Tek fark dereceden biridir. Her biri, ifade edilen inancın tam olarak orantılı olarak kesintisiz bir şekilde teslim edilir.
İnanç öncelikle söylediklerini veya yaptıklarına dayanmaz. İnanç, arkadaşınıza yapıcı bir tutumu yansıtmak için her şeyin yoluna gireceğini söyleyerek bir sonuç vermez. Dışavurumlar ne olursa olsun, sözcük ya da davranışlar ne kadar yapıcı ya da motive edici olursa olsun, görme ya da maneviyeden türetilen uzun vadede fiziksel varoluş getirmek için önemli olan hiçbir gücü üretemez ve üretemez.
İnanç görünmeyen, düşünceler görünmeyendir, arzular görünüşte değildir; bu, akılda tutulduğunda, inanç içinde tutulanlardan herhangi biri fiziki dünyada fiziksel ve yetenekli olması için büyümeyi sağlayan bir dönüştürme enerjisini başlatmaya başlar.
Tuttuğunuz inanç, içerideki “neyin” bir sonucudur ve dışarıda uzmanlaşacağınız bir sonuçtur.
Şüphe sadece kılık değiştirmiş inançtır. Bir işi, bir rüya veya bir tutkuyu gerçekleştirme beceriniz konusunda şüpheleriniz, yalnızca inandığınız imkana hizmet eder ve kaçınılmaz sonuç size ait olmayacağınızdır.
Aynı şekilde endişe sadece kılık değiştirmiş inançtır. Herhangi bir olay, durum ya da durumla ilgili endişe düşündüğünüzde, inandığınız şeylerin düşündüğünüz gibi verileceği gerçeğine inanırsınız. Ve öyleyse öyle.
İnanç, Evrendeki en büyük enerjidir ve iman ettiğiniz enerjiyi size getirmek için kesintisiz ve kesin ve kesin bir hassasiyetle çalışır.
İnanç, koşulsuz tadilidir ve talimat verdiğiniz gibi kesinlikten uzaktır.
Yanıtlanmamış dua bir yanlıştır. Mevcut iç koşullarının sorumluluğunu kabul etmemeyi düşünenlerin düşüncelerinden başka bir nokta yoktur, ne olursa olsun olabileceğini.
Bedelsiz irade, yeryüzündeki her insanın vazgeçilmez idealidir. Hiçbir masrafa dayanmaksızın deneyimlemeyi seçtiğiniz inançtan mahrum edilerek, bununla karşılaşma seçiminiz, öncelikle bu seçeneklere dayalı olarak öğrenip keşfetme potansiyelinizden mahrum kalır. Tamamen özgür irade diye bir şey yoktur.
Kesinlikle özgür irade, sana verilen pratik bir tecrübeyi inkar etmek uygun olduğunda verilir ve sonra elinden alınan bir şey değildir. Deneyimleriniz, sahip olmak istedikleriniz, büyümenizi ve hayatla tamamen karşılaşmanızı sağlayan deneyimlerinizdir.
Spiritüel bilgelik, ektiğiniz zaman, siz de ölecek misiniz? “Düzgün şekilde, bitki tohumlarını ekmeme izin verin, böylece bitkiyi kurabilirim” demez. “Allah’ın iradesi” algısı değil, hasatın ne olacağını belirleyen inancınızdır. Tanrı, Arz, Evrensel Zeka, Yüce Güç veya algıladığınız her Tedarik, pratik deneyim yaşamanız, gelişmesi ve bu gelişme sonucunda diğer kişilerin iyiliği için elinizden gelen her şeyi verdiği katkıda bulunmak istemektedir. Tanrı’nın isteği, yalnızca sizin inancınıza dayanan deneyimleriniz olmasıdır.
Ruhsal bilgelik dua ederken neye ihtiyacınız olduğunu söylüyor Size geldiğiniz ve size sunulacağı düşünülüyor. “Güzel, bunun dışında,” demez. “En derin seviyede inancınız ne olursa olsun, sizin için dua ediyorsunuz ve alacaksınız” diyor.
İnanç değişmez, önyargı öngörülemeyen, her yerde mevcut. İnanç ben olduğumdur. İnanç, Alfa, Omega, Sona Erdi. İnanç, istenmeyen olarak algılanan konuları size getirdiği gibi fantastik olarak algılanan konuları getirir. Yaşadığınız her şey öncelikli olarak yalnızca inanç sahibi olduğunuz şeylere dayanır.
İman gerçekten de başarısız teslimattır. Eğer bilinçli olarak iman ettiğinize inandığınız şeye aykırı görünen bir şey alırsanız, size teslim eden “Gerçek İman” ı ortaya çıkarmak için yalnızca kendinizde daha derin bir görünüme sahip olmanız gerekir.
Koşulsuz Sevgiden oluşan bir Evrende, İnanç ve Bereket hepsi var.
İnanmak için yeterli olmadığını ve inanç bana bol miktarda yeterli bulmadığını iddia ettim.
İnandıktan sonra korktuğumu ve imanın korktuğum bir bolluk sunduğunu belirttim.
Ben, benim amacım ve tutkumu yerine getirme beceriminden şüpheliydim ve iman bana teslim edildi, şüphesiz ki mükemmellik değişmez, talimat verdiğim gibi olmamıştı.
TÜM imanla teslim oldum ve iman bana muhtemelen hayal edebileceğimden daha fazla yol önerdi.
İnanç için Tanrıya şükür.
Telif hakkı ve kopya 2007 Chuck Danes ve Aydınlanmış Yolculuk Şirketleri
Tüm hakları dünya çapında saklıdır