İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?

İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?
Chuck Danes’e göre, genellikle neden hayatta ortaya çıkan olay, durum ve durumların her gün olduğu gibi ortaya çıktığını merak ediyorsunuz?
Hiç düşündüğünüz bu öğelerin olumsuz olması, niçin enerji almanız için nihai enerji zenginlikleri gibi görünen şeyleri arayan görünüşte felaket olaylarından kaynaklanan bu mütevazi sıkıntıların neden oluştuğuna derinden baktınız mı?
Çoğu bilinç ve inancı, hayatta algılanan “fantastik puan” ların arkasındaki açıklama olarak algılamasına rağmen, bugüne dek uzmanlaşmayı tercih etmeyen bu meseleleri aynı inançla ortaya koyan aynı inanç olarak gördünüz mü?
Hadi daha derin bir görünüşe ve hellip ..
İnanç sınırsızdır ve hiçbir sınır tanımaz. İnanç sonsuz anlamlıdan sonsuz sayıdaki tüm parçayı kapsar. İnanç, makroskopiyi mikroskobik ve ötesine kadar kapsar. Kesintiye uğramaksız doğrulukla başarısızlığa uğradığında teslim eder ve hiçbir koşulda hedefini kaçırmaz.
İnanç değişmez, dengesiz ve asla dinlenmemektedir. İnanç ayırım yapmaz, yalnızca iman ettiğiniz şey ne olursa olsun gerçekleşir.
İnanç,% 100 gerçeği, hiçbir şekilde kendisinden sorulanlardan başka bir şey vermez.
Getirmek için yaptıklarınızı tasarladığınız “alıyor” değil “kazanıyor” mısınız? Dış etken, tahmin ettiğinizden, umutlandığınızdan ve planladığınızdan daha az getirmek için ne kadar becerikli veya tamamen idrak edildiyse alakalı olarak çalışıyor mu?
Bu sadece başlangıçta pratik deneyimi istediğiniz “olmak” üzere olmadığınızdan kaynaklanmaktadır. İnancın “alıyor” olduğunuz şeyi vermesi gereken değişmeyen enerjiyi geçersiz kılacak fiziksel girişim miktarı yoktur.
Ne Bulunduğunuz, inancınızın nerede olduğunu belirleyen şeydir ve bir sonuç olarak “edinme” nin ne olacağını belirler. Olmadan ihtiyaç duymadan gerçekleştirmek, efektleri efektlerle manipüle etmeye çalışmanın yararsız bir çabasıdır ve en iyi ihtimalle en kısa sürede kısa ve boş sonuçlara neden olabilir; bu da uyumsuzluğun diğer yaşam unsurlarında olmasını sağlar ve genellikle sizi “istemek” ve bir şeyler arar. ekstra.
İnanç Sürekli kurşundur ve bu inancın sonuçlarının etkileri vardır, dolayısıyla kurşun ve etkinin bilimsel keşfini doğrulamaktadır.
İnanç, şu anda tam olarak nerde olduğunuza “gerçek gerçeği” gösterecek ve sizi nereye gitmek istediğinize götürecek olan yönü sunacaktır. İnanç, sizi en derinden ve en içten arzularınızın anında, gezegenin size karşı komplo kurduğu “görünür” hale geldiğinde yerine getirme yolunda sizi geri getirmek için uyanış sunarak etkili bir şekilde yaşayabileceği gerçeğini uyandıracaktır.
Kendiniz için önemli olan ile ilişkili olarak kendinizi şu anda nereden buluyorsunuz? Uzmanlığa duymak isteyeceğiniz her şeyi yaşıyor musunuz? Yoksa yalnızca imanınızın bu arzularla uyumlu olmadığı gerçeğini uyandırmak istemiyorsanız, iç kaymayı sağlayın ve sizi nazikçe onlara götürecek olan yola geri götüren inanç ışığına sadık kalmaya çalışın.
İnanç, içinde bulunduğunuz şeyi size açık havada olmak istemediğiniz halde size iletiyor. İstediğiniz şeyi yaşamak için, yalnızca “gelişmekte olduğunuz” ve istediğiniz şeyleri görünüşte sihirli kesinliğe sahip birçok örnek ayarlamanız yeterlidir.
Yapmayı bırak ve hayata başlamaya başla ve daha önce “İnan” olduğun ötesinde bir uyum ve yerine getirme yaşam deneyiminin sırrını bulmuş olacaksın.
Endişe ve Adore, inanç varlığı sebebiyle bir arada olamaz. Endişe sadece endişelerinizin size teslim edileceği inancı ile ifade edilir. Gerçekten hoşunuza giden, sadece gerçekte sevdiğiniz şeylerin doğru bir şekilde size teslim edileceği yönünde inançla ifade edilir. Tek fark dereceden biridir. İkisi de ifade edilen inancın kesin oranı ile değişmez bir kesinlik içerisinde teslim edilir.
İnanç öncelikle söylediklerini veya yaptıklarına dayanmaz. İnanç iyi bir tutumu yansıtmak için her şeyin yoluna gireceğini arkadaşına anlatmanın bir sonucu olarak ortaya çıkmaz. Dışavurumlar, sözcük ya da davranış olsun ya da olmasın ne kadar iyimser olduklarına bakılmaksızın, görünmeyene ya da maneviyattan türetilen uzun uzun şartlara fiziksel varoluş getirmek için gerekli olan gücü hiçbir zaman yapamaz ve yayamazlar.
İnanç görünmeyen, düşünceler görünmeyendir, arzular görünüşte değildir; bu, akılda tutulduğunda, imanın içinde bulunduğu şey fiziksel ve fiziksel dünyada yetenekli olmasını sağlayan bir dönüştürme enerjisini başlatmaya başlar.
Tuttuğunuz inanç, içeridekilerinizin sonucu ve dışarıdaki pratik tecrübelerinizin sonucudur.
Şüphe sadece kılık değiştirmiş inançtır. Bir etkinliği, bir hayali ya da bir tutkuyu gerçekleştirme kapasitenizde şüpheleriniz yalnızca inandığınız imkana hizmet eder ve kaçınılmaz sonuç sizin olmamanızdır.
Aynı şekilde korkmak, sadece kılık değiştirme inancına sahip olmaktır. Herhangi bir vesileyle, durumla veya durumla ilgili endişe sürmek, yalnızca inandığınız şeylerin düşündüğünüz gibi sunulacağı gerçeğine inanırsınız. Ve öyleyse öyle.
İnanç, Evrendeki en büyük güçtür ve iman ettiğiniz şeyi size getirmek için kesintisiz ve kesin ve kesin bir hassasiyetle çalışır.
İnanç, kayıtsız şartsız keyfini çıkarır, ki bu da talimat verdiğiniz koşulsuz koşulsuz ve kesin bir şekilde kesinlik taşır.
Yanıtlanmamış dua bir yanlıştır. Mevcut iç durumlarına göre görevini kabul etmeyi “değil” seçenlerin kafasında başka bir nokta yoktur, ne olursa olsun olabileceğini.
Bedelsiz irade, yeryüzündeki hemen her insanın vazgeçilmez uygunudur. Öncelikle bu tamamen özgür irade temelinde karşılaşmayı seçtiğiniz inancınızı reddettiğinizde, onu seçme seçimi, bu olasılıkları temel alarak keşfetme ve geliştirme potansiyelinizden mahrum kalır. Bedelsiz irade gibi hiçbir faktör olmazdı.
Bedelsiz irade, sana verilmiş bir şey değildir ve daha sonra, sahip olmak istediğin bir uzmanlıktan kendini inkar etmek pratik olduğunda çekilir. Yaşadığınız deneyimler, SİZ’in yaşamayı seçmenizi ve yaşamı tamamen uzmanlaştırabilmenizi seçtiğiniz deneyimleriniz.
Spiritüel bilgelik, ektiğiniz zaman, siz de ölecek misiniz? “Doğru, bana bitkiyi hangi tohumları seçebileceğini seçmeme izin verilmez” diyemez. “Allah’ın iradesi” algısı değil, hasatın ne olacağını belirleyen inancınızdır. Tanrı, Kaynak, Evrensel Zeka, Üstün Güç veya algıladıklarınız Kaynak, yaşam deneyimlediğiniz, büyüdüğünüz ve bu gelişmenin sonucu olarak diğer insanların iyiliği için elinizden gelen her şeyi veriyorsa, kaynak olacaktır. Tanrı’nın isteği, yalnızca bu inancınıza dayanan deneyimleriniz olmasıdır.
Spiritüel bilgelik, dua ettiğinizde ne istediğinizi söyler. Kazandığınızı ve size teklif edileceğini düşünün. “Güzel, bunun dışında,” demez. “En derin seviyede inancınız ne olursa olsun, sizin için dua edeceğiniz ve edineceğiniz şeydir.
İnanç değişmez, önyargı öngörülemeyen, her yerde mevcut. İnanç ben olduğumdur. İnanç, Alfa, Omega, Sona Erdi. İnanç, algılanan bu noktaları, kötü olarak algılanan konuları sana getirir gibi getirir. Yaşadığınız her şey öncelikle sadece inancınızın ortaya çıkacağı şeylere dayanır.
İnanç aslında eksiktir, teslimatın eksik olduğu teslimattır. Eğer bilinçli olarak iman ettiğinize inanan şeylerin aksine görünen bir şey alırsanız, sana teslim eden “Gerçek İman” ı öğrenmek için yalnızca kendiniz içinde daha derin bir derinliğe bakmanız yeterlidir.
Koşulsuz Sevgiden oluşan bir Evrende, İnanç ve Bereket hepsi var.
İnan bana dolaşmaya yetecek kadar olmadığımı ve inanç bana yeterince bolluk verdiğini iddia ettim.
İnan bana korktuğumu ve imanın korktuğum bir bolluk sunduğunu söyledim.
Benim amacım ve tutkumu yerine getirme beceriminden şüpheliydim ve iman bana teslim edildi, şüphe götürmez mükemmellik, talimat verdiğim gibi olmamıştı.
TÜM imanla teslim oldum ve inanç bana muhtemelen hayal edebileceğimden fazlasını sağlayan yolu ortaya koydu.
İnanç için Tanrıya şükür.
Telif hakkı ve kopya 2007 Chuck Danes ve Aydınlanmış Yolculuk Şirketleri
Tüm hakları dünya çapında saklıdır