İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?

İnanç ve Bereket Her Şey Var mı?
Chuck Danes’e göre, neden hayatta olan günlük olayların, koşulların ve durumların neden olduğu gibi ortaya çıktığını merak ediyorsunuz?
Zarar gördüğünüz bu maddelerin neden neden geçip gideceğiniz son ons gücü gibi görünen felaket olayları gibi nazik sinir bozucu olaylara niçin yeryüzüne girdiniz hiç düşündünüz mü?
Çoğu bilinç ve inancın hayatta algılanan “çok iyi şeyler” in arkasındaki nedeni kabul etmesine rağmen, şimdiye kadar yaşamayacağınız şeyleri getiren aynı inancın bu olduğunu düşünmüş müydünüz?
Hadi daha derin bir görünüşe ve hellip ..
İnanç sınırsızdır ve hiçbir sınır tanımaz. İnanç, sonsuzluktan sonsuza kadar küçük olan tüm maddeleri kapsar. İnanç, makroskopiyi mikroskobik ve ötesine kadar kapsar. Olanaksız doğrulukla başarısızlığa uğratır ve hiçbir şart altında özlüyor gerçek hedef.
İnanç değişmez, değişmez ve hiçbir koşulda dinlenmemektedir. İnanç ayırım yapmaz, yalnızca iman ettiğiniz şeyi ne olursa olsun gerçekleşir.
İnanç, hiçbir koşulda sorulanlardan başka bir şey sağlamayan% 100 gerçektir.
Getirmek için yaptıklarınızı tasarladığınız “sahip” değil “taahhüt” ederek mısınız? Dışarıda, öngördüğünüz, umduğunuz ve planladığınızdan çok daha az getirmek için ne kadar becerikli ya da kusursuzca uygulandığına bakılmaksızın yapıyor musunuz?
Bu, yalnızca, deneyimlemek istediğiniz şeyin “başlangıç” olmadığını ilk aldığınız için. İnancın “varlıkta olduğunuz şeyi” sağlaması gereken değişmeyen gücü geçersiz kılacak herhangi bir fiziksel işlem yapılmamaktadır.
Ne Varlıyorsunuz, inancınızın nerede olduğunu belirleyen şey ise, sonuç olarak “gelişiniz” in ne olacağını belirlemektir. Hiçbir şey kazanmayı üstlenmek etkileri efektlerle manipüle etmeye çalışmanın faydasız bir işidir ve idealde kısa vadeli ve boş sonuçlara yol açabilir, hayatın diğer unsurlarında uyumsuzluk üretebilir ve genelde sizi “istemek “ten ve daha fazla şey ararken bırakabilir.
İnanç Sürekli sonuçtur ve bu inanca dayanan sonuçlar etkidir, dolayısıyla sebep ve sonucun bilimsel keşfini doğrulamaktadır.
İnanç size şu anda bulunduğunuz yere “gerçek gerçek” gösterecek ve sizi nereye götürmeniz gerektiğine götürecek olan yolu sunacaktır. İnanç, sizi en derinden ve en içten arzularınızın, dünyayı sana karşı komplo kurduğu “göründüğü zaman” gerçekleşmelerine doğru yola geri döndürmek için önemli olan uyanışın sağlanması kadar derhal yetenekli olabileceği gerçeğini uyandıracaktır.
Tam olarak şu anda kendiniz için önemli olan şey ile ilgili olarak kendiniz nerede karşınıza çıkıyorsunuz? İhtiyacınız olan her şeyi yaşıyor musunuz? Değilse, inancınızın bu arzularla uyumlu olmadığı gerçeğini uyandıracak, içsel kaymayı sağlayacak ve sizi nazikçe onlara götürecek olan yola geri götüren inanç ışığını uyarmaya ihtiyacınız olacaktır.
İnanç, içinde bulunduğun şeyi dışarıda olmayı arzuladığın değil, sana teslim ediyor. İstediğiniz pratik tecrübeye, yalnızca “alınıyor” olduğunuzdan ve ortaya çıkmasını istediğiniz şeyi, görünüşte sihirli kesinlik ile birçok kez dönüştürmeniz gerekir.
Vazgeçmeyi ve başlamayı başlatın ve daha önce “İman Edildi” olduğunun ötesinde bir uyum ve yerine getirmenin bir yaşam karşılaşmasının sırrını bulmuş olacaksınız.
Endişe var olduğu için endişe ve tadını çıkarmak bir arada olamaz. Endişe sadece iman edilerek, korktuğunuz şeyin size teslim edileceği düşünülmektedir. Zevk sadece takdir ettiğiniz şeylerin doğru bir şekilde size teslim edileceği inancıyla ifade edilir. Tek fark derece 1’dir. Her biri, ifade edilme inancına tam olarak orantılı olarak kesintisiz olarak teslim edilir.
İnanç öncelikle söylediklerini veya yaptıklarına dayanmaz. İnanç, pozitif tutumunu yansıtmak için her şeyin yoluna gireceğini arkadaşınıza anlatmanın bir sonucu olarak ortaya çıkmaz. Dışavurum, sözcük ya da davranış olsun ya da olmasın ne kadar iyi ses çıkarabildiyse veya motivasyon gösterebilirse de, görünmeyen ya da manevî olanı türeten uzun vadede fiziksel varoluşa getirmek için gerekli olan enerjiyi hiçbir şekilde yaratamaz ve yayamaz.
İnanç görünmeyen, düşünceler görünmeyendir, arzular görünüşte değildir; bu, aralarında uyum içinde olduğunda, inanç içinde olanı fiziksel haline getirmek ve fiziksel gezegende bilgili olmasını sağlayan güç dönüştürme işlemini başlatmaya başlar.
Tuttuğunuz inanç, içerideki “neyin” bir sonucudur ve dışarıda uzmanlaşacağınız bir sonuçtur.
Şüphe sadece kılık değiştirmiş inançtır. Bir etkinliği, bir hayali ya da bir tutkuyu gerçekleştirme kabiliyetinizdeki şüphe, yalnızca yapamayacağınız inanca hizmet eder ve kaçınılmaz sonuç ise, yapmayacağınızdır.
Aynı şekilde endişe sadece kılık değiştirmiş inançtır. Herhangi bir olaya, duruma veya duruma ilişkin korkuyu planlamak, yalnızca inandığınız şeylerin düşündüğünüz gibi verileceği gerçeğidir. Ve öyleyse öyle.
İnanç, Evrendeki en büyük enerjidir ve iman ettiğiniz enerjiyi size getirmek için kesintisiz ve kesin ve kesin bir hassasiyetle çalışır.
İnanç, Koşulsuz gibidir, talimat verdiğiniz koşulsuz ve kesin olarak kesinliksiz olarak sunar.
Yanıtlanmamış dua bir yanlıştır. Varolan iç koşullarının sorumluluğunu kabul etmemeyi seçenlerin aklında olmayan herhangi bir nokta yoktur; ne olursa olsun iyi olabilir.
Kesinlikle özgür irade, yeryüzündeki her insanın vazgeçilmez doğrudur. Bu tamamen özgür irade temelinde deneyimlemeye karar verdiğiniz inancından mahrum bırakarak, bunu tecrübe etme seçeneğiniz size bu seçeneklere dayalı olarak öğrenme ve geliştirme kapasitesinden mahrum kalır. Tamamen özgür irade diye bir şey yoktur.
Maliyet, sana sunulan ve sana sahip olmak istediğin bir bilgiyi inkar etmek için güçsüz olduğunda çıkarılan bir şey değil. Deneyimleriniz, YOU’nun sizin için seçmenizi ve bunları geliştirmenize ve tamamen pratik deneyim yaşamına izin vermenizi sağlar.
Spiritüel bilgelik, ektiğiniz zaman, siz de ölecek misiniz? “Doğru, bana bitki tohumlarını seçmeme izin verilmez, böylece bitkiyi keşfedebilirim” demez. “Allah’ın iradesi” algısı değil, hasatın ne olacağını belirleyen inancınızdır. Tanrı, Kaynak, Evrensel Zeka, Yüksek Enerji veya belki de algıladığınız her şey Kaynağın, pratik deneyim yaşamanız, gelişmesi ve bu gelişme sonucunda başkalarının iyileştirilmesi için elinden gelen ne kadar katkıda bulunacağınıza dair kaynak olacaktır. Tanrı’nın isteği, öncelikle inancınıza dayanan deneyimleriniz olmasıdır.
Spiritüel bilgelik dua ederken ne istediğinizi söylüyor Size ulaşacağınız ve size verilecek olduğuna inanıyoruz. “Güzel, bunun dışında,” demez. “En derin seviyede inancınız ne olursa olsun, sizin için dua edeceğiniz ve edineceğiniz şeydir.
İnanç değişmez, önyargı öngörülemeyen, her yerde mevcut. İnanç ben olduğumdur. İnanç, Alfa, Omega, Sona Erdi. İnanç, negatif olarak algılanan nesneleri sana getirdiği gibi üstün olarak algılanan şeyleri de beraberinde getirir. Yaşadığınız her şey öncelikli olarak yalnızca inancınızın olacağı şeylere dayanır.
Gerçekten inanma, gerçekte başarısız olmasıdır. Eğer bilinçli olarak iman ettiğinize inanan şeylerin aksine görünüyor olan bir şey alırsanız, size teslim eden “Gerçek İman” ı bulmak için yalnızca kendiniz içinde biraz daha derine inmeniz yeterlidir.
Koşulsuz zevkten oluşan bir Evrende, İnanç ve Bereket hepsi var.
İnan bana dolaşmaya yetecek kadar olmadığımı ve inanç bana bol miktarda yeterli bulmadığını iddia ettim.
İnandıktan sonra korktuğumu ve imanın korktuğum bir bolluk sunduğunu belirttim.
Benim amacım ve tutkumu yerine getirme yeteneklerinden şüpheliydim ve inancım bana verdi, iddia ettiğim mükemmellikte, talimatlarımda olduğu gibi olmamıştı.
TÜM imanla teslim oldum ve iman bana muhtemelen hayal edebileceğimden daha fazla yol önerdi.
İnanç için Tanrıya şükür.
Telif hakkı ve kopya 2007 Chuck Danes ve Aydınlanmış Yolculuk Şirketleri
Tüm hakları dünya çapında saklıdır