İlgi Çekici Yasalar: Yaşam Olağanüstü Olmalıdır

Çekim kanunları bir inanç yöntemi olarak tanımlanmıştır, ancak bundan çok daha fazlasıdır. Hepimizin aklımıza yerleşmiş inançları var ve ne yazık ki çoğu çoğumuz bizi hak ettiğimiz olağanüstü yaşantılardan yaşamamıza destek veriyor. İzlediğimiz pek çok inanç sistemi bizlere çocukken aşılanmıştı ve yapıcı ve olumsuz olabiliyorlardı, maalesef çoğu olumsuz.
Neyse ki, nasıl büyüdüğünüze bakılmaksızın, zihniyetinizi sıkı bir şekilde değiştirerek, kendinizle nasıl konuştuğunuzu ve nihai olarak yaşam yasalarınıza uyarak nihai sonuçlarını değiştirebildiğiniz gibi, hayatta görünme biçiminizi ve çektiğiniz şeyleri değiştirebilirsiniz. cazibe ve uygulama mükemmel hale getirme eğilimindedir. Çekim kanunlarına hakim olmak olağanüstü bir yaşama götürebilecek bir inanç tekniği yaratmanıza yardımcı olacaktır.
Cazibe yasaları, öncelikle düşüncelerinizi olumlu, ihtiyaç duyduğunuz şeyin uygulanabilir olduğuna ikna ederek, böylece yapıcı düşünceler ve bu düşüncelere yanıt verecek, sıkıca yapabileceğiniz ve gizlice evrene atabilecekleri bir inanç tekniği üretmek üzerine kuruludur. inançlar, yeniden olaylar yaratma ve destek, o kadar hak ettiğiniz olağanüstü hayatı üretir: 1 en derin, en samimi arzularınıza dayanır.
Cazibe yasaları gerçekte o kadar basit ki yine de bunları kendi hayatınıza uygulayarak fark yaratan şey budur. Bazıları çok etkili yasalara belirli bir şüpheyle bakarken bazıları yüzyıllar boyu dünyanın her yerinde uygulanıyor ve sessizce uygulanıyorlardı.
Çekim kanunlarını uygulamak ve hayatınıza saf sevinci çekmek için başlangıçta ne istediğinizi açıkça belirlemeniz gerekir. Örneğin, sadece daha mutlu olmak istiyorsanız, bu hedefe ulaşmak için çok önemli olduğunu düşündüğünüz bir listesini yapın. Ayrıca mutsuzluğunuzun temel bir nedeni olup olmadığını belirlemek ve ondan kurtulmak için cazibe yasalarını kullanmak isteyeceksiniz.
Hepimizin zor günlerine sahip olduğumuzu akılda tutmak önemlidir, ancak devamlı bir mesele halinde gelişirlerse inancınızı çekim yasalarına koyun ve etkilerini tersine çevirmek için güçlerini kullanın. Mutsuzluğunuzun temel sebebini belirledikten sonra, hayatınızın tüm iyi öğelerine, kalbinizi hafifleten ve sizi tatmin edecek (küçük çocuklar, torunlar, muhteşem sağlıklı yaşam, iyi arkadaşlar vb.) Konsantre olun ve konsantre olun. ne olursa olsun seni tatmin eder ve pratik olarak başka bir şey yapar.
Kendinize en mutlu anlarınızı hatırlatmanın yanı sıra, zihinsel olarak kendinizi görün ve kendinizi olağanüstü bir hayat yaşıyor hissedin; bu, evrenin olumlu bir şekilde tepki vereceği oldukça güçlü bir eylem stratejisidir.
Düşüncelerinizi edinmek veya hatta “Ben banknot hesabıma sürekli para akışı sayesinde maddi olarak bağımsız bir hayat yaşıyorum” gibi “Ben gülümseyen sıska kot pantolonumda nasıl hissettiğimi seviyorum” gibi şeyler söylüyorum diyerek.
Gerçekten kendinize, hayatın adil olmadığını, bu ihtimalin asla geri dönmeyeceğini, bir şekilde değersiz olduğunuzu söyleyerek daha iyi hissetmiyor mu? Kendinize ve inanana söylemek isterse, cazibe yasası söz konusu olduğunda tek bir şey var, olasılıklar evrenin tepki göstereceği ve hayatınızın olaylarını, hangisini yerleştirdiğinize uyacak şekilde düzenlemeye devam etmesi, olumlu veya olumsuz.
“Ben kendi başarılarım için kendimle gurur duyuyorum”, “Ben sağlıklı, enerjik bir ruhum” ya da dolar üretmek konusunda durdurulamam “demek gibi bir şey söylemek daha iyi olmaz mı? Olumlu inançlar, inanışınıza tepki veren ve olağanüstü bir yaşam süren evreni harekete geçirir, tek bir haktır.
Kesinlikle herkes, tam olarak nerede yaşadığınızın, bulunduğunuz fiziksel durumun veya yapmış olduğunuz para miktarının önemi olmadığını ve evrene hazır olduğunuzu bildirmenizi sağlamaktan mutluluk duymayı hak ediyor. olağanüstü bir yerde yaşıyor.