İlgi Çekici Yasalar: Yaşam Olağanüstü Olmalıdır

Çekim kanunları bir inanç tekniği olarak tanımlanmıştır, ancak bundan çok daha fazlasıdır. Hepimiz aklımıza yerleşmiş olan inançlarımız var ve ne yazık ki çoğumuz bizden hak ettiğimiz olağanüstü hayatları yaşamaktan alıkoyuyoruz. İzlediğimiz pek çok inanç sistemi bizlere çocukken aşılanmıştı ve hem iyimser hem de olumsuz olabilirler, ne yazık ki çoğu zarar vericiydi.
Neyse ki, nasıl büyüdüğünüze bakılmaksızın, hayatınıza bakmayı ve çektiğiniz şeyleri, zihniyetinizi sıkı bir şekilde değiştirerek, kendinizle nasıl konuştuğunuzu ve nihayetinde cazibe yasalarını izleyerek hayata geçirdiğiniz sonuçları değiştirebilir ve uygulama mükemmel yapma eğilimindedir. Çekim kanunlarına hakim olmak, olağanüstü bir yaşama götürebilecek bir inanç programı oluşturmanıza olanak tanır.
Cazibe yasaları, öncelikle iyi üzerine düşüncelerinizi odaklamak, kendiniz için arzuladığınızın muhtemel olduğuna inandırmak ve bu iyimser düşünce ve inançlara cevap verecek şekilde sıkıca yapabileceğiniz ve gizlice evrene atacağınız bir inanç yöntemi inşa etmek üzerine kuruludur. , olayları yeniden yaratın ve öyle olağanüstü yaşam hak ettiğinizi yaratın, özellikle de en derin, en samimi arzularınıza inşa edin.
Cazibe yasaları gerçekten basittir, yine de bunları kişisel hayatınıza, bütün ayrımı yapan şekilde uygulamanız gerekir. Bazıları, güçlü yasalara belirli bir şüphecilikle görünürken, işlev görürler ve yüzyıllar boyu tüm dünyaya sessizce uygulanmıştır.
Cazibe yasalarını uygulamak ve hayatınıza saf sevinç çekmek için, başlangıçta, ne istediğini açıkça belirlemek zorundasın. Örneğin, sadece daha mutlu olmak istiyorsanız, bu amaca ulaşmak için hayati önem taşıdığının bir listesini yapın. Ayrıca, mutsuzluğunuzun temel bir nedeni olup olmadığına karar vermek ve kaldırmak için cazibe yasalarını kullanmak isteyeceksiniz.
Hepimizin zorlu günleri olduğuna dair düşüncelerimizi sürdürmek de çok önemlidir, ancak devamlı bir ikilem haline geldiklerinde inancınızı çekim yasalarına koyun ve etkilerini tersine çevirmek için güçlerini kullanın. Kökünüzü mutsuzluğunuza götüreceğiniz zaman, hayatınızın tüm iyimser öğelerine, kalbinizi hafifleten ve sizi sevindiren şeylere odaklayın (küçük çocuklar, torunlar, genel sağlık, müthiş arkadaşlar vs.). ) ve sizi şimdiden eğlendiren şeylere ve kesinlikle başka hiçbir şeye konsantre olmayın.
Kendinizi en mutlu anlarınızdan hatırlamakla kalmayıp, zihinsel olarak kendinize bakın ve şu anda olağanüstü bir yaşam yaşayın. Bu, evrenin olumlu bir şekilde tepki vereceği son derece etkili bir eylem stratejisidir.
Düşüncelerim var ya da bunları “Ben, gülümseyen cimri kot pantolonumda nasıl hissettiğimi beğendim” veya “banka hesabıma sürekli para akışı sayesinde maddi olarak bağımsız bir hayat yaşıyorum” gibi bir bakış açısı söylediler.
Gerçekten kendinize, hayatın adil olmadığını, bu ihtimalin asla arkada kalmayacağını, bir şekilde değersiz olduğunuzu söylemekten çok daha iyi hissetmiyor mu? Kendinize ne söylediğinize ve inandığınız, cazibe yasası söz konusu olduğunda kesin olan bir şey var, olasılıklar evrenin aynen tepki vereceği ve hayatınızın olaylarını, koyduğunuza, iyimser veya olumsuz.
“Ben kendi başarılarım için kendimle gurur duyuyorum,” Ben sağlıklı bir enerji ruhuyum “ya da gelir elde etmeye gelince durdurulamayacağım gibi şeyleri kendi kendine söylemek daha iyi olmaz mı? Yapıcı inançlar, evrenin hareket halindeyken, inanışlarınıza cevap vererek olağanüstü bir hayat yaratacak, tek bir hak ediyorsunuz.
Herkes, nerede yaşadığınızın, bulunduğunuz fiziksel durumun veya dolaştığınız miktarı gerçekten önemsemekten ve evrenin olağanüstü bir şekilde ikamet etmeye hazır olduğunuzu bildirmesini istemekten memnuniyet hakkına sahiptir.