İletişim 2019 yılında en iyi Smartphone?

İletişim 2019 yılında en iyi Smartphone?

Süspansiyon performansına ek olarak, S Pen’in yepyeni bir canlı noktasıdır, önceki S Pen zaten bir süspansiyon çalışmasına rağmen, kesinlikle kullanılmamıştır. Samsung da bu kez HDR fonksiyonunu tanıttı, renk dinamiği geliştirme, ekran doygunluğu ve renk reprodüksiyonu diploması yükseldi. Telefonların zerafetini ve şıklığını korumak için iPhone dört kullanıcıları için deri koşulları getirildi. Samsung Note 7, soldan veya sağdan olsun olmasın, kullanıcılar, sistemin kullanım kolaylığını artırmak için büyük ölçüde anında bir çağrı yapmak için kendi kenar UX’lerini geliştirebilirler. Mobil telefonlar, Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) Yönergesi ile düşünülmesi gereken bir unsur olan diğer telefonlarla bağlantı kurmak için radyo dalgası göstergelerini kullanır. Telefonların parçaları daha sonra farklı telefonlar için tekrar kullanılabilir veya geri dönüştürülebilir. Video için seçilirse, ilgili alan rutin olarak Gif Şekline dönüştürülür. Spekülasyon, muhtemelen bu yılın ikinci yarısında eklenecek. İPhone ekranımı en kısa sürede değil, en son TWICE içinde kırmış biri için… Dayanıklı bir şeye ihtiyacım vardı.

İPhone 4, şimdiye kadar üretilen en sevilen akıllı telefonlardan bir tanesi. Bir Samsung kapağı satın almak, cep telefonunuzun her zaman korumalı olduğundan emin olmanın en basit yollarından biridir, ancak tam olarak bireylerin yapamadığı şeylerdir. Bu, cep telefonunuzu kapatırsanız kolayca önlenebilecek çizilmelere neden olur. Birçok kişi, Apple davasının zamanlaması ve sebepleri konusunda meraklı. Çağdaş tasarım: Telefonunuza göz atabileceğiniz birçok desen ve tasarım vardır. Başka bir küçük evcil hayvan peeve… Eğer yeni uygulamalar eklediğimden ya da bazı firmware güncellemesi olsaydı ya da sadece yaşlanırsanız kararsızım, ancak herhangi bir ekstra maliyete hızlı bir şekilde katılmazsınız ve ayrıca güç kaybedersiniz kısa bir süre. Ek olarak, Çin versiyonunun el cihazının altında dünya çapında yayınlanan “Samsang” Logosunu iptal ettiğini, bu sayede girişin çok kısa olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra MicroSD yuvasıyla birlikte bir ön hoparlörün avantajını ekledi.

Donanımdaki performans artışına ek olarak Samsung, bize daha iyi ve daha uygun bir kontrol uzmanlığı kazandırabilmemiz için bize çok faydalı bir S-Pen özelliği de sundu. Sık kullanılan ışık mesafe sensörü, ön kamera ve bar ahizesine ek olarak, Samsung Galaxy Note7 de yeni iris tanıma ve kızılötesi modülüne katıldı. Giriş folyolarını yalnızca bir kaydırma hareketi ile gelen aramaları kabul edin veya reddedin. Samsung Galaxy Note7 ön 5,7 inç Super AMOLED ekran, 2K seviye 518ppi kadar çözünürlük ile donatılmış, ekstra hassas ve akıcı. Bu özellik hakkındaki Samsung Not 7, derinlemesine madencilik yaptı, böylece kullanıcı daha kullanışlı, metin içeriğini büyütmek için çok mantıklı bir şekilde bu özelliği kullanabilir. Tamamlandıktan sonra tüketici gerçek zamanlı paylaşım olabilir, çok kullanışlı. Büyük Ekrandan Büyük Konsept’e geçişte, Samsung’un artık büyük ekrana körelmediğini, uzmanlık ve yenilikçi özelliklere ilave olmadığını göreceksiniz.

Buna ek olarak, daha büyük bir ekrana karşılık gelen daha görkemli, çok ince gövdede ekran yönetimi içinde Galaxy Note7’ye yönelik dört katlı cam tasarımı, görünür deneyim daha iyidir. Samsung Galaxy Grand Başbakan Bling Cüzdan Kılıf Kılıfı, kasadaki bazı pırıltıları seviyorsanız, birlikte gitmek için iyi bir seçimdir. Dava yapımcısı Huawei P30 ve Huawei P30 Pro için bazı ürünler yayınladı ve hem güzel hem de sağlıksız tasarımlarını doğruladı. 2 Ağustos 2016’da Samsung, New York’ta yeni bir kongre düzenledi ve yepyeni bir ürün koleksiyonu Samsung Galaxy Note 7’yi piyasaya sürdü. Ve bu cep telefonu, en kısa sürede büyük ekranlı cep telefonunun genel anlayışını altüst ediyor. Cep telefonlarının yapısal sanat eserlerine geri dönüşümünü içerir. Yazılım programında, Samsung Notes’ta yerleşik olan Samsung Note 7, cihazın renginin performansına yardımcı olabilir, gerçeği yeniden canlandırmak için, tamamen farklı renk karışımları, sanat severler için Resist’in çalışmaması gereken yeni renkler üretebilir. Görsel olarak, UI’dan UE’ye kadar Samsung Note 7, daha önceki eliptik teknolojisinin şeklini sürdürdü, arayüz model filmi düz, renkli ve daha taze ve zarif. Büyük bir uzmanlık elde etmek için sadece iyi bir donanım yapılandırması yeterli değil, sistem optimizasyonu çok önemlidir.