İçiniz Çocuğunuz Başarılı Olduğunuzdan Sızlanıyor mu?

İç eleştirmeninizi en büyük organizasyon arkadaşınız haline getiren 3 süper güçlü araç
Kişisel girişiminizi başlatmak için seçim yaparken, büyük olasılıkla müreffeh olmak, ideal olmak için çok yardım aldınız mı? Harcamalarını göz önünde tutmak, bir pazarlama ve reklam planı oluşturmak, erişilebilir olabildiğince uzatmak vb. Gibi güçlü rehberlik.
Ancak herhangi bir kişi sizi, kurumunuzun yüz yüze görmüş en büyük ve en olası tehdidinin piyasada olmadığı, ancak alternatif olarak yaşayıp içinizde nefes alacağını sizi uyarıyordu?
İç Hassas Edebiyen veya İç Krize İçinizdeki Kız’ý tanýtmak istediðimiz gibi tanýtýr mýyýz (oradaki tüm çocuklar için İç Bully). Kafanızdaki bu elverişsiz, kendinden sabotajlı, öz-kritik ses size “Yeterince iyi olmuyorsunuz”, “denerseniz başarısız olacaksınız” veya “Çalışmanız gerekiyor” gibi büyük yağ yalan söylüyor. Eğer bu küçük işletmeyi uçuracak iseniz, daha da zor “dedi.
İç Orta Kız / İç Bully, köle sürücüsü, başarısızlık bağımlısı, sizi köpek gibi işleyen, tüm performanslarını yerine getiren, para, zaman ve enerjiyi yanlış yerlerde harcayan bağımlılık, mükemmeliyetçi ve istekli düşünür yapar. Seni gerçekten daha az sevindirici ve her zamankinden daha karlı hissettiren ses budur.
İşte en iyi yöntemleri, en yıldız öğesine sahip olabilirsiniz gerçektir, ancak doğru zihniyet yoksa başarısız olacak ve yaklaşım kendinizi tükeneceksiniz! Ya da muhtemelen şanslısınız ve hedeflerinize ulaşacaksınız, ancak müreffeh hissetmiyorsunuz ya da çok zor çalıştığınız her küçük şeyin keyfini çıkaramayacaksınız. İçinizde / Bully kutlamanızı soymaktan çok seviyor!
Zihniyetinizi sağlıklı bir şekilde tutmanın en iyi yolu ve İçinizdeki Kızlar / Arasmanalarınız sırtınızı kapalı tutmak, zehirli hilelerini bilmek ve arka cebinizde kendilerini keşfederken kullanmanız için bir panzehire sahip olmaktır.
17 yıldan fazla bir süre boyunca her bir kesimden gelen girişimcileri koordine ettikten kısa bir süre sonra, Inner Mean Girl ve Inner Bully’leri yerlerine koyan süreçler yarattık.
İşte burada, düşüncelerinizi değiştirmek ve başarınızı garantilemek için en sevdiğimiz üç şey var!
# 1 Zehirli numara. karşılaştırma
Kendinize deli gibi bakarak, kendinizi fazladan üretken, birbirine daha yakın olan ya da birbirinizden daha fazla olan her biri ile karşılaştırarak karşılaşırsınız. Karşılaştırma Kraliçesi / Kralınız Aşağılık Kompleksini kullanıyor! Antidot: Kendinizi kıyasladığınız kişiyi iltifat edin. Derinleştirin ve ilhamı bulun. Evet, bu uygundur, elde eder ve kişiye ne olduklarından ve ne yaptıklarından dolayı ne kadar ilham aldığını söyler. İnşa edeceğiniz yeni bağlantılara hayran kalacaksınız!
# İki toksik numara. Gelecekte Açma
Başarı bağımlısı başınızı “Ben o amaca vurduğumda mutlu olacağım gibi” yalanlarla doluyor. veya “6 figüre (veya 7 figür veya daha fazla!) vurduğumda sonunda gevşeyebilirim.” İçteki Oldukça Kız / İç Bully, geleceğe bu kadar hızlı koştuğunu ve şu an sevinmek için çok bitkin olduğunu gösteriyor. Antidot: sahip olduğunuz şey için minnettar olunuz ve günümüzde mutlu olunuz. Düşüncelerinizin geleceğini keşfettiğinizde, ondan şükran ifadeleri çıkın, bırakın ve yapın. Bu günlerde takdir ettiğiniz şeyi yüksek sesle yazın. Şu andan itibaren nasıl zevk alabildiğinize dikkat edin!
Üçüncü Zehirli numara. Gerçekçi olmayan beklentiler
Güne yeni başladınız ve halihazırda yapmayı düşündüğünüz bir kilometre uzunluğunda Yapılacaklar Listesi’niz var. Derinleştiğinde, hepsine erişmenin gerçekten insanî olmadığını biliyorsunuz. Ancak uygulamanın bağımlısı sizi listeye kadar ulaştırabileceğine ikna etti. Böylece bütün gün deli olan bir enerji verici tavşan gibi davranıyorsunuz ve 18:00 saatine kadar yola koyduğunuz şeyin yarısını tamamlamış bulunuyorsunuz. Başarısız olmak için kendinizi hazırladınız ve şimdi kendinizi “Ben ezik bir kayboldum” yalanı ile dövüyorsunuz. Antidot: Duraklayın ve doğru yapın. Gerçekten tümünün üstesinden gelmek için aşırı hareket etmeye başladığınızı hissettiğinizde, duraklatın, derin bir nefes alın ve bugün tam olarak sizin için en önemli olan üç faktörü belirleyin. Aklında, gerisini bir gün daha taşıyın. Bugün yapmanızın çok makul olduğu konusunda gerçek ve samimi ol. Düşünceleriniz üzerine yalnızca bu üç sayıdaki konuyla kendinizi başarı için ayarlamanız ve kişisel bir hayat kazanmak için zaman keşfedeceğiniz garanti altındadır!
İşte gerçek – gezegeni müthiş işleviniz aracılığıyla vermek için size özel bir tür var. Ve asla kendinizle ilgilenmezseniz, tek başınıza yapmaya kalkışırsanız ve yol boyunca prosedürü takdir etmezseniz hiçbir şekilde tam potansiyelinize ulaşamazsınız.
Sizleri bu panzehir girişimine teşvik etmeye davet ediyoruz, çünkü kendi Dahili Örtülü Kızınızı dönüştürmeye başlayabilirsiniz.
İç Orta Kız Reform Okulumuz için 24 Eylül’de bize katılın Tamamen ücretsiz açık ikamet, sizinle iletişim kurmakla meşguliz. Başınızdaki Kritik Sesi Durdurun, Siz Çok Zorlanın … & Gerçekten Sevindirici ve Sevinçli hissetmeye başlayın, Şimdi! İç Örtülü Kız veya İç Bully’u reforme etme sırlarını keşfedeceksin!
Innermeangirl.com’a kaydol