Hayata Zavallı ve Sefil Olmak İçin On Öneri

Zengin olmak ve memnun olmak istemek de en modaya uygun yoludur. Kesinlikle herkesten farklı olmak istemez misiniz? Eğer ömür boyu yoksulluk ve sefalet arıyorsanız, ekstra görünmezsiniz. Bu 10 fikrinin ardından size sefil bir hayat yaşatacaksınız.
1) Tembel veya motive olmamış hissettiğiniz zaman, günün tadını çıkarın ve video oyunları oynayın, sabunluk izleyip önemsiz yemekler tonunu yeyin. Bir kez daha motive olana kadar işinize geri dönmeyin.
iki) Gidiş zorlaştığında, sadece vazgeçin. Engelleri aşmak sizi belirli bir insan olarak büyütür ve asla bunlardan hiçbirini istemezsiniz! Alternatif olarak, vazgeçin ve kendinizi daha iyi hissettirene kadar Tv izleyin. Veya hangisi önce gelirse, kablonuz ödemeden kapatılıncaya kadar.
üç) Eğer parmağınızda bir kramp varsa, karın ağrısı, omzunuzda bir çürük veya arkadaşınızın kuzeninin biyoloji öğretmeni (daha önce hiç karşılaşmadığınız) geçerse … çalışmaktan bile cesaret edemezsiniz. Geri çekilmeniz lazım. Bu koşulların altında çalışırsanız, neler olabileceğini kim bilir.
4) Özellikle herhangi bir olasılığa yol açtıysanız, yolunuz gitmeyen bir şey için hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyin. Hatırlamaya çalış: Korkunç, fazla kilolu ve sefil olan, senin hatan değil. Eğer tüm dünya sana karşı plan yapmazsa, şimdi bir gazillionair ideal olurdu.
5) Hayatta ne istediğinizi anlamaya zaman bulamaz. Günün birinde, büyük düşünce size çarpacak ve ne istersen, iş bulmadan nasıl elde edebileceğini tam olarak bileceksin. Gerçekte, belki de kapınıza tek bir gün gelebilir, bu nedenle kişisel bilgilerinizi bulmak için hiçbir zaman boşa harcamayın.
6) Yılbaşında her yıl, son tarih olmaksızın belirsiz hedefler koyun ve onları meydana getirmek için hiçbir eylem stratejisi belirleyin. İşte kullanabileceğiniz çok güzel bir tane: “çok para kazandıran bir organizasyona başlayın”. Sonra iki hafta sonra hepsini ihmal etmeye devam edin.
7) .30 Dolar tasarruf edince $ 30 kazanma! İlave para kazanmak için bir saat daha çalışma alternatifi olarak, çikolata için 30 sent indirim kuponunu kabul edene kadar, o saati bakkal perakende kasiyeriyle tartışmaya yatırın.
8) Zengin, mutlu kişilerin sadece iyi niyetlerine sahip olduklarını ikna edin. Oprah’ı izleyen kanepede otursanız da, bu günlerden birinde, geminiz de gelir. Öyle değilse, basitçe gezegenin sizi alması için olması.
9) Her zaman% 100 mükemmel olmayı ısrarla savunuyoruz. Hiçbir hata yapmayın, hiç. En az bir saat bu makaleye parlak bir yanıt yazarak karar verin, böylece millet sizin yorumunuzu okuduğunda sizi bir dahiymiş hissedeceklerdir.
on) Bu yazıya göre özellikle kızgın olun. Bahsettiğim bir şeyle alakalı olabileceğinizi düşünmekten vazgeçin ve hiçbir şekilde davranışınızı değiştirmeden hayatınıza devam edin. Bu tutum size daha önce iyi hizmet etti, iyi işler yapıyor ve kesinlikle bir ömür boyu yoksulluk ve sefaletin varlığından emin olabilirsiniz.