Hayata Zavallı ve Sefil Olmak İçin On Kural

Zengin olmak ve memnun olmak isteyen yol da modaya uygun. Kesinlikle herkesten ayırıcı olmak istemez misiniz? Eğer ömür boyu yoksulluk ve sefalet arıyorsanız, ekstra görünmüyor. Bu 10 ipucunun ardından size sefil bir hayat yaşatacaksınız.
1) Gerçekten tembel veya motive olmamış hissettiğiniz her an, gününüzü boşaltın ve video oyunları oynayın, sabunluk izleyip önemsiz yemekler tüketin. Gerçekten bir kez daha motive olana kadar icra etmeye çalışmayın.
2) Gidiş zorlaştığında, sadece vazgeçin. Engelleri aşmak sizi belirli bir insan olarak büyütür ve asla bunlardan hiçbirini istemezsiniz! Alternatif olarak, daha vazgeçene kadar Tv’yi bırakın ve izleyin. Veya hangisi 1’inci geliyorsa, kablonuz ödeme yapılmayacak şekilde kapanana kadar.
üç) Eğer ayak parmağınızda bir kramp varsa, karın ağrısı, omzun üstünde bir çürük veya arkadaşının kuzeninin biyoloji öğretmeni (hiçbir şart altında bir araya gelmediğin kişi) geçerse … düşünmeye bile cesaret edemez misin? işletme. Geri çekilmeniz lazım. Bu koşulların altında çalışırsanız muhtemelen neler olabileceğini kim bilir.
Dört) Özellikle de buna neden olabilecek herhangi bir ihtimal varsa, yoluna çıkmayan herhangi bir şey için hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyin. Unutmayın: Kırgın, fazla kilolu ve sefil olan gerçekten değil senin hatan değil. Eđer tüm dünya sana karţý koymadýysa, ţu an uygun bir gazinolarsýn.
beş) Hayatta ne istediğinizi bulmak için hiçbir zaman zaman ayırın. Günün birinde, büyük düşünce size çarpacak ve tam olarak ne istediğinizi ve herhangi bir çaba harcayarak nasil alacağınızı bileceksiniz. Aslında, tek bir günde kapınıza gelebilir, bu nedenle kendi başınıza anlamanız için hiçbir zaman boşa harcamayın.
6) Her yıl Yılbaşı Gecesi’nde son tarih olmaksızın belirsiz hedefler belirlemek ve bunları gerçekleştirmek için hiçbir eylem planı bulunmamaktadır. İşte kullanabileceğiniz harika bir tek: “çok gelir elde etme eğiliminde bir iş kurun”. Sonra 2 hafta sonra hepsini ihmal etmeye devam edin.
7) .30 Dolar tasarruf edince $ 30 kazanma! Çok daha fazla dolar kazanmak için bir saat daha iş görmenin bir alternatifi olarak, cips için 30 sent indirim kuponu kabul edene kadar, saati bakkal dükkânındaki kasiyerle tartışarak adayın.
sekiz) Bugünkü zengin, içerikli insanların bugün iyi sonuçlara ulaşmalarına kendilerini ikna edin. Oprah’ı izleyen kanepede otururken bu günlerden birinde gemi de gelecektir. Öyle değilse, gezegen seni elde etmek için hazır olduğundan gerçekten.
9) Her zaman% 100 mükemmel olma konusunda ısrar ediniz. Herhangi bir hata yapmayın, hiç. En az bir saat bu rapora parlak bir yanıt yazarak harcayın, böylece insanlar yorumları okurken sizi bir dahi olduğunuzu hissedeceklerdir.
on) Bu yazıya göre çok kızdırın. Az önce söylediğim herhangi bir şeyle alakalı olabileceğine inanmayı reddet ve hayatını, davranışını herhangi bir şekilde değiştirmeden bırakmaya devam et. Bu tutum, geçmişte harika bir şey yapmış, üstün işleyişin korunması ve kesinlikle bir ömür boyu yoksulluk ve sefaletin varlığından emin olabilirsiniz.