Hayat İçin Zavallı ve Mutsuz Olmak İçin 10 Tavsiye

Zengin olmaktan ve mutluluk duymak çok moda. Hiç kimseden ayrı olmak istemez misiniz? Yoksulluk ve sefalet ömür boyu arıyorsanız, ek görünmüyor. Bu on ipucunu takiben, mutsuz bir hayat geçirirsiniz.
1) Gerçekten tembel veya motive olmamış hissederseniz, güne başlayın ve video oyunları oynayın, sabunluk izleyip abur cubur yemeye devam edin. Tekrar motive olana kadar işinize geri dönmeyin.
iki) Gitmek zorlaştığında, sadece vazgeçin. Engelleri aşmak sizi belirli bir insan olarak büyütür ve bunlardan hiçbirini istemezsiniz! Alternatif olarak, vazgeçin ve daha büyük hissettiğiniz zamana kadar Tv izleyin. Veya hangisi önce geldiğinde kablonuz ödeme yapılmayacak şekilde kapanana kadar.
üç) Eğer ayak parmağınızda bir kramp varsa, karın ağrısı, omzun üstünde bir çürük veya arkadaşının kuzeninin biyoloji öğretmeni (hiçbir şekilde tanışmadığın kişi) geçerse … işlerlik hissetmeye bile cesaret edemezsin . Geri çekilmeniz lazım. Bu koşulların altında çalışırsanız, neler olabileceğini kim bilebilir.
4) Özellikle eğer onu tetikleyebilme ihtimaliniz varsa, hiçbir şekilde yoluna çıkamayacağınız şeylerden sorumluluk almayın. Aklınızda bulundurun: Kusurunuza, kilolu ve sefil olduğunuz için sizin suçunuz değil. Bütün gezegen sana karşı plan yapmazsa, şimdi bir gazillionair ideal olurdu.
Beş) Hayatta ne istediğinizi bulmak için hiçbir zaman zaman ayırmayın. Günün birinde bu önemli kavram size çarpıyor ve tam olarak ne istediğinizi ve herhangi bir çabayla nasıl başaracağınızı biliyor olacaksınız. Aslında, belirli bir günde kapınıza gelebilir, bu nedenle kendi başınıza anlamanız için hiçbir zaman boşa harcamayın.
altı) Yılbaşında hemen hemen her yıl, son tarih olmaksızın belirsiz hedefler koyun ve bunları düzeltmek için hiçbir eylem stratejisi belirleyin. Kullanabileceğiniz iyi bir örnek: “çok gelir elde etme eğiliminde olan bir organizasyona başlamak”. Sonra 2 hafta sonra her şeyi unutmaya devam edin.
7) 0,30 TL tasarruf ettiğinizde asla 30 TL kazanmayın! Ekstra gelir elde etmek için ek bir saat çalışmak yerine, cips için 30 cent indirim kuponu kabul edene kadar bakkaliye kasiyeriyle tartışan bu saati taahhüt edin.
sekiz) Zengin, içerikli tüm erkek ve kadınların iyi sonuçlara ulaşmalarını sağlamak için kendinizi ikna edin. Oprah’ı izleyen kanepede oturduğunuz günlerden biri, geminiz de gelir. Aksi takdirde, gezegenin sizi almasının nedeni budur.
9) Her zaman% 100 mükemmel olmayı ısrarla savunuyoruz. Herhangi bir hata yapmayın, hiç. Bu rapora parlak bir yanıt yazan en az bir saat yatırım yapın; bu yüzden insanlar bugün yorumları okurken, bir dahi olduğunuzu varsayacaktır.
on) Bu kısa makalenin neredeyse her şeyi inanılmaz derecede kızdırın. Sözünü ettiğim herhangi bir şeyle alakalı olabileceğine inanmayı reddet ve davranışını herhangi bir şekilde değiştirmeden hayatına devam et. Bu tutum size daha önce harika olmuş, iyi işler yapıyor ve kesinlikle bir ömür boyu yoksulluk ve sefaletin varlığından emin olabilirsiniz.