Hayat İçin Zavallı ve Mutsuz Olmak İçin 10 Strateji

Zengin olmak ve memnun olmak isteyen yol da modaya uygun. Kesinlikle herkesten farklı olmak istemez misiniz? Eğer bir ömür boyu yoksulluk ve sefalet arıyorsanız, artık yok gibi görünüyorsunuz. Bu 10 öneriyi takiben sizi mutsuz bir hayat haline getireceksiniz.
1) Ne zaman tembel veya motive olmaz hissederseniz, güne başlayın ve video oyunları oynayın, sabunluk izleyip abur cubur yemeyi tüketin. Bir daha motive kalana kadar çalışmaya geri dönmeyin.
iki) Gitmek zorlaştığında, sadece vazgeçin. Engelleri aşmak bir birey olarak büyümenizi sağlayacak ve bunlardan hiçbirini istemiyorsunuz! Alternatif olarak, vazgeçin ve gerçekten daha büyük hissettiğiniz kadar Televizyon seyretmek. Veya hangisi önce gelirse, kablonuz ödemeden kapatılıncaya kadar.
3) Parmağınızda bir kramp varsa, karın ağrısı, omzun üstünde bir çürük veya arkadaşınızın kuzeninin biyoloji öğretmeni (daha önce hiç karşılaşmadığınız) geçerse … iş görmeyi düşünmeye bile cesaret edemezsiniz. Geri dönmek istiyorsun. Bu koşulların altında çalışırsanız, neler olabileceğini kim bilir.
4) Özellikle de tetiklediğiniz bir ihtimal varsa, yoluna çıkmayan bir şey için hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyin. Aklınızda bulundurun: Kusursuz, fazla kilolu ve mutsuz olduğunuz için sizin suçunuz değil. Bütün gezegen sana karşı plan yapmazsa, şu an tam gazin olacaktı.
5) Hayatta ne istediğinizi anlamaya zaman ayırmayın. Günün birinde, büyük bir konsept sizi vuracak ve tam olarak ne istediğinizi ve herhangi bir çaba göstermemekten nasıl alacağınızı bileceksiniz. Aslında, sadece kapınıza 1 gün gelebilir, bu nedenle kendi başınıza anlamanız için hiçbir zaman boşa harcamayın.
altı) Her yıl Yılbaşı Gecesi’nde, son tarih olmaksızın belirsiz hedefler koyun ve bunları gerçekleştirecek bir eylem planı bulunmamaktadır. Kullanabileceğiniz müthiş bir 1: “çok para kazandıran bir işe başlayın”. Sonra 2 hafta sonra hepsini ihmal etmeye devam edin.
7) 0,30 TL tasarruf ettiğinizde asla 30 TL kazanmayın! Çok daha fazla para kazanmak için bir saat daha çalışmak yerine, cips için 30 sent indirim kuponu kabul edene kadar o saati bakkal dükkânındaki kasiyerle tartışmaya yatırın.
8) Zengin, mutlu bireylerin başarılarına sadece şans getirdiğini kendinize ikna ediniz. Bu günlerden birinde, Oprah’ı izleyen kanepede oturuyor olmana rağmen, geminiz de girecek. Öyle değilse, aslında sadece dünyayı almak için dışarıda olduğu için.
9) Her zaman% 100 büyük olmasını ısrarla. Asla hata yapma. En az bir saat bu yazıya parlak bir yanıt yazarak geçin; millet yorumunuzu incelediğinde, bir dahi olduğunuzu düşünecekler.
10) Yazılı yazının söylediği hemen hemen her şey hakkında son derece kızgın olun. Söylediğim herhangi bir şeyle alakalı olabildiğine inanmayı reddet ve davranışını herhangi bir şekilde değiştirerek hayatına devam et. Bu tutum size daha önce muhteşem olmuş, mükemmel işlevi muhafaza ediyor ve kesinlikle bir ömür boyu yoksulluk ve sefaletin garantisi olacak.