Hangi e kitap okuyucunun nakit paraya daha iyi değer verdiğini öğrenin.

Hangi e kitap okuyucunun nakit paraya daha iyi değer verdiğini öğrenin. Şimdiye kadar, hem zaten kendinizin hem de bir tablet ya da e okuyucu satın almayı planladığınız açıkça belli. Satın alırken bu cüzdanların saf deri esaslı imal edildiğinden emin olun. Markalı bir tane satın aldığınızdan emin olun ki kolayca çıkmasın. İPhone tamir işinde olmak, sayısız telefonun koruyucu kılıflarla geldiğini görüyorum. Pelikan Kılıfları, yumuşak bir köpük koruyucu eklentiyle kolayca donatılır. 50. Snap-on koşulları telefonunuza anında sığdığından, bu durumlar tipik olarak telefonunuzun yüzeyi kadar dayanıklıdır. Bu durum şaşırtıcı derecede hafif ancak zahmetli darbelere karşı emniyet sağlıyor ve ekranın herhangi bir düz yüzeye doğrudan temas etmesini önlüyor. Oğlum ve ben, harika sesin ve telefonun hassasiyet aşamasının Obex’i kullanırken değiştirilmiş göründüğünü onaylıyoruz.

Uygun bir dava kullanılırken her zaman gerçekleşecek. Ama şimdi orada sayısız seçenek veya çoğunlukla cep telefonu kılıfı tasarımlarını görebilirsiniz. Hibrid çeşit iPhone dört durumu, sarsıntı önleme ve kayma önleme özellikleriyle daha güçlü koruma sağlar. Bu özelliklerin tümü, bu tür bir durumu olumlu bir aday haline getirerek iPhone’unuzu korumanın en etkili yoludur. Yine de, kasanın önlenmesi gereken cep telefonuna zarar gelmediğini de vurgulayacağım. Olaylar, iPhone’u önemli bir yüksekliğe bıraktıktan sonra bile, birçok kişinin iPhone lastik kasasında sadece küçük çizikler bulunan tamamen sağlam bir durum olduğunu keşfettiğini bildirdi. Örneğin, inCase sürgüsü, bu dezavantajı ortadan kaldırmak için kasanın içine stratejik olarak yerleştirilmiş kauçuk şeritlere sahiptir. Genellikle deri tabanlı çantalar, plastik, kauçuk ve metal meslektaşlarına kıyasla çok daha pahalıdır. Sadece birkaç kişinin bildiği bir şey olabilir, davaların telefonu taşımaktan daha makul bir şekilde çeşitli amaçlarla kullanılabileceğidir. Sorunu bilen birçok kişi var: LED TV’niz yavaş yavaş eskimeye başlıyor ve satın aldığınızda, kimse er ya da geç bununla ilgili olacak kadar çok HDMI ünitesinin olabileceğini beklemiyordu, doğru mu?

Bu aynı zamanda suya girmesine izin verilip verilmediğinin kullanımı zor ve bozulmaya neden olabilen temas ekranı için de geçerlidir. İPhone’unuz kesin bir diplomaya su geçirmezken kesinlikle su geçirmez değildir. Yerçekimi nedeniyle, tutulan su, ft, ayak bilekleri ve bacaklar içinde toplanarak güneye akar. Samsung, 128GB Note9’un hem siyah, mavi hem de bakır olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde sunulandan daha büyük bir satıcı olacağını tahmin ederken, oldukça pahalı olan 512GB sadece siyah olarak elde edilebiliyor olmalı. Bu küçük soru, iPhone’unuzun koruyucu kalkanı olarak hareket edebilir. Ekranınızın çizilmemesi nedeniyle, iPhone’un dokunmatik ekran üzerinden tamamen kontrol edilmesinin nedeni olarak, navigasyon sırasında veya telefonun tamamen çalışmamasına neden olabilirsiniz. Bazı iPhone örneklerinde, piyasada bulabileceğiniz normal koşulların üzerinde göze çarpmasını sağlayan yeni özellikler de bulunmaktadır.

Çeşitli mağazalarda ve hatta çevrimiçi olarak seçilebilecek çok çeşitli iPhone 5 koşulları vardır. Böyle bir işleve izin veren çeşitli durumlar vardır. Ancak, mal sahibinin cep telefonunu kullanmayı nasıl seçtiğini ve hangi iPhone örneklerinin birimi için mükemmel olduğu konusunda kuşkusuz çözebileceği yaşam biçimini seçmesi de ekstradır. İPhone’unuzdaki koruyucu bir durumda aramanız gereken en önemli faktör, iPhone’unuzun sonunu korumak için kullanabileceğiniz bir tür sistemdir. Burada bu metinde, bir tane satın alıyorsanız, bir sonuca varmanızın basit olması için, tüm bu performansların her birinin nasıl bir performans gösterdiğine bir göz atacağız. İlaveten su geçirmezdir ve bu, yöntemini bir göle doğru bulması durumunda donanımınızın iyi korunmasını garanti eder. Boyutlar 8,7 inç x 10,23 inç x 1,2 inç’tir. Bu tür bireyler için metalik iPhone örnekleri mükemmeldir. Metalik kasalar yoğun arılar için tasarlanmıştır.