Gezegendeki En Pahalı 10 Cep Telefonu

Gezegendeki En Pahalı 10 Cep Telefonu

Dünyadaki En Pahalı 10 Cep Telefonu

Simetri İnce Tasarım, önceki mükemmel sıkıcı ince örnekleri renklendirmeye yardımcı olmak için pek çok renk ve tasarımda mevcuttur. Kaplamalar, iPhone XS’inizin çeteden uzak durmasına yardımcı olacak çeşitli cilalarla elde edilebilir. Gereksiniminize bağlı olarak, Spigen’in yeni iPhone’unuz için uygun bir durumu olabilir. Tampon rahatça eşleşecek ve iPhone XS veya XS Max cihazınıza yeterli faset koruması sağlayacaktır. Şeffaf, kıskaçlı tampon kılıf Not 9’un doğal olarak zayıf olan profilini korurken, muhtemelen en ölümcül düşmelerden korunma sağlar. Küçük tortular ve düşmelere karşı ek olarak tatmin edici güvenliği olsa da, ana düşmelere karşı ekrana yeterli güvenlik sağlamayabilir. Ayrıca, 10 ft’e kadar bir zirveye zıt düşmeye karşı koruma sağlar. Telefonun arkasını tamamen açık bırakır, ancak tamponun telefonun fiziğinden daha kalın olması nedeniyle arka cam panelin korunmasına neden olur. bir damla. Sonuçta, sonbaharda bir telefona zarar vermekten uzak durmanın en kesin yolu ilk etapta düşürmekten kaçınmaktır.

[SAMSUNG GALAXY J7 V ... İÇİN FIRÇALI Zırh KAPAĞI TELEFON KILAVUZU

Ancak bunun için bir Google cep telefonu satın almanız gerekebilir. Neyi seçerseniz seçin, satın aldığınız gözeneklerin ve cildin şeklini mümkün kılınması daha uzun sürecek ve iPhone’unuzu daha da yükseltir. Ne tür bir vaka türüne sahip olduğunuza bakmaksızın, Ringke sizin için bir durum yaratabilir. Ringke, zorlu durumunun dünyadaki en ince olmasıyla övünüyor. Üç farklı renkte piyasaya sürüldü, ayrıca kasanın iç renklendirilmesine karar verme seçeneği de mevcut. Bu dava ne kadar ağır? Muhtemelen bir iPhone 4’e yatırım yaptınız, bu cep telefonunu korumak ve korumalı ve kuru tutmak için mükemmel bir cep telefonu kılıfına yatırım yapmanız gerekiyor. Telefonunuz başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, bunun toplulukla ilgili olduğundan emin olun ve sonra hala bağlantının kesilmeye devam edip etmediğini görmek için gadget’ı kullanmaya devam edin. Tipik bir 2G G.S.M şebeke servisi 800 / 900MHz veya 1800/1900 spektrumu arasında değişmektedir. Neredeyse her servis sağlayıcı artan talep nedeniyle PAYG cep telefonu formatında cep telefonlarını tanıtıyor. En azından aşağıdaki iOS’a veya telefonun sürümüne yükseltme yapana kadar, yalnızca sahip olduğunuz sırada korumak istediğiniz bir fondur.

El yapımıdırlar ve iPhone XS veya XS Max’inize belirgin bir miktar dökme eklerken, çok premium hissederler ve görünürler. Zorlu ekstra premium koşullar arıyorsanız, RhinoShield’ın SolidSuit dizisi sizi kaplar. Deriden kaynaklanan koşullara meraklıysanız, şüphesiz OtterBox’ın Deri koleksiyonlarını inceleyin. Şık iPhone kapakları, normal ve sağlam kullanım için uygun kılan yüksek kaliteli plastik, PU deri tabanlı ve silikondan yapılmıştır. PhoneHacks okuyucu, Pad & Quill örneklerinde 10 p.c düşük maliyet elde etmek için ”INSIDER” düşük maliyetli kodunu kullanabilir. Pad & Quill’in deri cüzdan çantası, piyasadaki en ince çantalardan biri. Burada daha fazla Ringke Cüzdan Fit Case veri ve görüş bulun. Küçük boyutundan ötürü, özellikle acelesi olanlar için bunu zor buluyorum. Ve iPhone’ların cızırtılı kekler gibi tanıtılması koşuluyla, XS ve XS Max için çeşitli şekillerde ve ölçümlerde birçok koşul bulabilirsiniz. Beats başkanı Luke Wood bana bir basın önizlemesi boyunca, artık kulaklıklarını Powerbeats Pro ile birlikte ayarladıklarını ve kayıt stüdyosunda yaptıkları gibi ses çıkardıklarını söyledi. Bu ahşap telefon kılıfı gerçek ceviz kabuğu ile el oymasıdır.

케이스 대 한 Samsung S8 S8 S8Plus Not 8 Not9 Kırmızı Yeşil 어 Phone이 phone 1 - 네이버 쇼핑

Telefon kılıfları telefon modasına bağlı olduğundan, “hepsi tek bir dava için uygun” değillerdir. Mobil kasalar, müşterilerin stil ifadesini geliştirmeleri ve zararlara karşı daha iyi koruma sağlamaları için kullanışlıdır. Şık ve benzersiz iPad kılıfı sisteminize gelişmiş bir görünüm verirken onu her türlü hasardan korur. Barebonlar iken, cam panelin herhangi bir genel düşmeye veya çukura atfedilebilecek çatlamamasını veya parçalanmamasını sağlamak için yeterli güvenlik sağlanacaktır. Aşağıya bir yorum bırakın ve onlar hakkında bilgi edinmemize izin verin. İnce tasarımına rağmen, her yerinde koruma sağlar, öne düşmüş dudak ile düşme durumunda ekran için koruma sağlar. Ancak bu, iPhone XS ve iPhone XS Max’in arka cam panelinin korunmaya ihtiyacı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bir kapak tasarımı yerine, cüzdan durumda arka 3 kart yuvası ile birlikte geliyor. Kasanın arka tarafında parmak izi veya çamur çekmemesi için balıksırtı örneği var. En sevdiğiniz iPhone XS kılıfınız nedir? OtterBox, iPhone XS ve XS Max için çok çeşitli örneklerin yer aldığı bir başka famend yapımcısı. Spigen, piyasadaki tüm akıllı telefonlar için mükemmel koşullar arasında yer alır.

Bunu tespit etmek gerçekten biraz zaman aldı. Siz koşarken telefonunuzu tutmak için idealdirler. Her aşırı verimli sistemde olduğu gibi, iPhone özellikle aşırı ısınmaya karşı sorumludur ve bu, makineyi kısa bir süre kapatacak kişiler için normal olarak düzeltilmiştir. Bir fotoğraf iPhone kılıfı ile özdeş, tasarımcı iPhone kılıfınıza metin ekleme seçeneğiniz olabilir. Yeni iPhone’lara farklı blingy renklerde örnekler ve deriden hoşlandığınız durumlar için deri kılıflar sunar. Şirket, herkesin zevkine uygun bir şekilde deri tabanlı, karbon, ahşap, fırçalanmış çelik ve mikrofiber kaplamadaki bu açık ürün grubunu sunmaktadır. Incipio NGP, şirketin Flex2O adını verdiği eşdeğer polimer malzemelerden üretilmiştir. Şirket çok çeşitli XS ve XS Max kasaları sunmaktadır – ince, minimalist, sağlam, hibrit, cüzdan ve daha fazlası. Spigen gibi, Ringke iPhone XS ve iPhone XS Max için çok çeşitli stillerde, eşleşmede ve bitirmede çok çeşitli koşullar sunar.