Genel bakış, Lenovo IdeaPad-B550G 59-036724

Laptop oldukça önemli ölçüde kendi sınıfındaki diğer dizüstü bilgisayarlar ile karşılaştırıldığında tartmak değil, biz ifade edebilen çok hafif olduğunu. İle uzun saatler enerji yaşam gibi bütün gün her gün zevk almak bu laptop ile çalışmaya mümkün olacaktır. Dürüst olmak gerekirse biz gözden geçirdiğiniz bu tam laptop kesinlikle en etkili 2010 dizüstü bilgisayarlar için bir adayı olduğunu bildirebilirsiniz. Potansiyel rakipleri olsa IdeaPad B550G 59-036724 buna rağmen beni onun şık desen ve başka bir şey ile şaşırtıyor.

Lenovo IdeaPad 59-036724 hepimiz ileride bu belirli dakika ve şimdi o arayan edilmiştir B550G gerçekten tam burada, son olarak biz kendi ellerimizle yenilikçi Lenovo IdeaPad dizüstü bilgisayarda noktaya bir konumdalar duyurdu düşünüyor. Yeni IdeaPad B550G Lenovo 59-036724 dizüstü bilgisayar üstün bir düzen, performansın yanı sıra şaşırtıcı hareketlilik featuring kişi şaşırtmaya devam ediyor. Gerçekten bunu almanızı inanılmaz büyüleyici belirli aygıt sunulan Lenovo bu benzersiz laptop yeni sistemlerde bir sürü yatırım. Çoğu açıdan fantastik olarak hemen hemen herkes kesinlikle zevk bu laptop alırsınız eminim.

Hissetmek gibi ve ada tarzı klavye görünür, sen memnun IdeaPad B550G 59-036724 ile sona erecek. Lenovo IdeaPad B550G 59-036724 dizüstü bilgisayar klavye gerçekten bir ada tarzı yorum, belgili tanımlık anahtar taşı gerçekten tamamen parmakları fikirler için sabit hissediyorum. Şahsen ben ada tarzı klavye sevmiyorum ama onlar aslında çağdaş görünüyor kabul etmek gerekir. Touchpad normalde neredeyse hiç gecikme ile cevap veriyor. Touchpad temelde bir kaygan tek bir multitouch jestleri için biraz yardım ile birlikte olduğunu. Onlar-si olmak bu şüphesiz gerçek büyük bir ek tetiklemek için daha küçük stres gerektiren sığ geribildirim ek olarak rahat. Dokunmatik yüzey düğmeleri baş tarafında uygularken itmek ve basıldığında küçük bir tıklama oluşturmak için basit.

Ses sistemleri B550G 59-036724 dizüstü bilgisayarda kullanılan önemli ölçüde zayıf, yine de bir laptop için güzel vardır. Bu laptop daha fazla çalışmasını sağlar bazı gel grafik işlemci yongası gibi hafif oyunlar – mutlaka en güncel video oyunları ile uğraşmak değil yani – komplikasyonlar sahip ihtiyacı. Lenovo IdeaPad B550G 59-036724 dizüstü bilgisayarda kullanılan işlemci belki de en güzel en yeni CPU’lar arasında olduğunu. Benzersiz Bu işlemci için uygulanan en son kesme kenarı mühendislik size zorluk ile çoklu görevleri yürütmek için yetenekli olacaktır nedeni tabii ki bu tork bu canavarı laptop için RAM önemli yardım nedeniyle sunar.

Isı verimliliği bu Lenovo IdeaPad B550G 59-036724 için çok az bir yük altında her zaman ortak altında. Soğutma fanı, etkin iken şartlar, bir sürü aşağıda aygıt dizüstü serin ağır talepleri altında sürdürmek gerekenden çok daha az hava dolaşımını gibiydi.

Ben önemli piksel yoğunluğu (ekran her santimini için piksel miktarı) özellikle gerçekten zor kullanmak yapar, bu ekran boyutlarında gerçekleştirmek için büyük bir çözünürlük var. demek değildir. Aslında eşit değerlemesi dizüstü bilgisayarlar üzerinde bir adım gerçekten. Ayrıca çok daha iyi gerçek göstermek perde mükemmel olduğunu. Çok detaylı videolar ve resimler içinde son derece, bir gerçeği bu çözünürlük müthiş siyahlarla birlikte nispeten küçük gösteri ekrandaki netliğini bile çok daha artarak dışarı oluşturulması eğilimindedir. Yatay izlerken açıları ortak standartlarına göre kesinlikle biraz yetersiz olduğu, henüz onlar inanılmaz derecede üstün renk üretim yanı sıra geliştirilmiş kontrast ile ilgili inşa daha fazladır.