Gelirinizden Kendinizi Nasıl Bağışlıyorsunuz Öyle ki, Anında Yaşamınıza çok daha fazla İlgi Çekebilirsiniz

Kendimi mali durumumdan nasıl affedebilirim ki, bir kez daha almaya başlayabilir miyim? Laurie’den
İçinizde enerjik bir şekilde tuttuğunuz, geçmiş ekonomik borçlar için kendinizi bağışlamayacağınız gibi, şimdi ve gelecekte gerçek anlamda hak ettiğiniz şeylerden sizi etkileyecektir.
Kendimi biriktirdiğim borca ​​dayanarak aklımdasın ve bu hatayı oluşturmak için ne kadar aptalmış olduğumu düşünün. Sonra derin düşüncelerimi değiştiren bir şey duydum ….
Geçmişte kimin olduğun değilsin. Geçmişin bu günlerde kim olduğunu yansıtmıyor, önceki yaşamın da geleceğinle eşit değil.
Bu ürettiğim, geçmiş borcumun, o an düşünülmekte ve hissettiğim ve şu anda kim olduğumu hissetmediğim bir şey olduğunu anladı. Bu, gücümü tamamen boşaltmamı sağladı, zira esasen yetkilendirme hissi verdi.
Daha sonra, esasen kıtlık enerjisine giren LACK’e odaklanacağımdan, borcumu ödemeye odaklanmamak için bir nokta ürettim. Yaptığım şey, Gelir Yapmak üzerine yoğunlaştı! Vay be, bu, bağışta bulunmamı ve gönderdiğim parasal yükü bırakmamı ve güçlü bir titreşim yaratmamı sağlaması açısından harika ve etkili oldu.
Tam burada hayatınıza ekstra para çekmek için geçmiş borcunuzdan kendinizi bağışlamak için yapmanız gereken şey:
 1. Borcunuzla ilgili hislerinizi serbest bırakın (üzgün veya ağlamanız gerekip gerekmediğini belirtin, sonra devam edin!)
 2. Kendinize şu bilgileri verin “Benim önceki şeyler Geleceğime DENEMEYİN”
 üç. Yollara yoğunlaşarak çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Sonsuz imkânların bir listesini üretmeye başlayın. Bunu yaptığınızda kendinize, nakit gelmesini sağlayan olumlu bir titreşimle uyum sağlamaya başlayın!
 dört. Herhalde ek bir% 10’luk bir refah artışı sağlamasına rağmen her ay takılıp kalmış enerjiyi serbest bırakmanın dikkatli enerjisini yoğunlaştıracağınız enerjik bir hedef belirleyin.
Yaratıcı olun ve eğlenin! Hepsinden önemlisi, kendinize eski sizi affetmeye hazır olduğunuzu ve yeni müreffeh olanı ağırladığınızı söyleyin. Keyfinize göre kim olduğunuzun keyfini çıkarın ve sana geri döneceğim MUYUTLU .. Ben temin ederim!