Gelirinizden Kendinizi Nasıl Bağışlayacağınızı Öyleyse Anında Yaşamınıza Daha Fazlasını Ele Verebilirsiniz

Kendimi maddi durumumdan nasıl affedebilirim ki bir daha başlamaya başlayabilirim? Laurie’den
İçinizde enerjik bir şekilde tuttuğunuz herhangi bir şey, geçmiş mali borçlarınız konusunda kendinizi bağışlamamak gibi, şimdi ve gelecekte kesinlikle hak ettiğiniz şeylerden faydalanmanızın bir etkisi olacaktır.
Kendimi biriktirdiğim borcundan kurtarmayı ve bu hatayı yarattığım için ne kadar aptalca davrandığımı düşünmemeyi unutma. Sonra derin düşüncelerimi değiştiren kesinlikle derin bir şey duydum ….
Geçmişiniz bugünkü kim olduğunuzu yansıtmıyor, geçmişiniz de geleceğinize eşit değil.
Bu, beni daha önce oluşturduğum borcun, şu anda kim olduğumdan değil, o zaman düşüncelerimden ve hislerimden biri olarak gördüğünü kavradı. Bu, gücümü tamamen boşaltmamı sağladı, çünkü bana güçlendirme hissi verdi.
Daha sonra, borcumu ödemeye konsantre olmamam için bir nokta yaptım, çünkü bu, kıtlık enerjisine giren LACK’e odaklanıyordu. Yaptığım şey Gelir Yaratma üzerine odaklandı! Vay be, bu inanılmaz ve güçlü, çünkü affediyorum ve taşıdığım ekonomik yükü bırakıp çok etkili bir titreşim inşa etmeme izin veriyordu.
İşte tam da hayatınıza daha çok şey çekmek için geçmiş borcunuzu bağışlamak için yapmanız gereken şey:
 1. Borcunuz hakkındaki hislerinizi boşa çıkarın (üzülmeniz veya ağlayın, sonra devam etmeniz gerekip gerekmeyeceğini belirtin!)
 iki. Kendinize şunu söyleyin: “Geçmişim geleceğime eşit değildir”
 3. Ek fonlar yapabileceğiniz yaklaşımlara odaklanın. Sonsuz olasılıkların bir listesini hazırlamaya başlayın. Bunu yaptığınızda bana güvenin, fonların gelmesine izin veren iyimser bir titreşimle başlayın!
 4. Her ay ekstra% 10 refah akışınızı arttırsanız bile orada olmasına rağmen sıkışmış enerjiyi serbest bırakmanın dikkatli bir güce odaklanacak enerjik bir hedef belirleyin.
Yaratıcı olun ve eğlendirin! En önemlisi, yaşlıları affetmeye hazır olduğunuza kendinizi haber verin ve yeni müreffeh olanı ağırlayın. Ne olursa olsun kim olduğunuzu ve sana geri döneceğini MÜLTİMENLİ .. Ben temin ederim!