Gelir Akışınızı Geliştirin ndash Çok daha fazla refah üretmek için ebb ve akışla nasıl çalışacağım.

Maliyetlerinizde yükseliş ve çıkışlar yaşadınız mı? Gelir akışınızı artırmak ister misiniz? Nakit akışı istediğimiz kadar değilse veya faturalar yığılmış gibi görünen ve içeri girmek için ekstra bir çıkış olması ihtimalleri tüm deneyimli zamanımızdır! Bu iki bölümden oluşan seriler, tamamen doğal dolaşım akışıyla ve para akışımızı artırmak için bununla nasıl çalışacağımızla ilgilidir.
Hareket ve akış ve hellip açıklama yapayım. Nakit güç, gerçektir Her şey enerjidir ve tüm enerji dalgalar ve döngülerle hareket eder. Okyanusun inan, gelgit içeri girip çıkıyor, sürekli hareket ediyor. Okyanus dalgaları, gelir olarak aynı enerjiye sahip tamamen doğal bir ritime sahiptir. Gelir akışıyla başlayınca, hayatınızın her yerinde dolar ve bolluk yaratmak için daha kolay ve daha neşeli olduğunu keşfedeceksiniz.
Yetişkin hayatım boyunca para ile yukarıdan aşağıya inip durdum, ya çok ya da hiç yok gibiydi. Benim inançlarım ve dolarlarla ilgili beklentilerim üzerinde çok çalıştım ancak ek gelirken gelmeden önce bunu çekmek için ne yaptım merak ediyorum? Okuma Binası Orin ve Daben tarafından ebb ve akış prensibini açıklayan Nakit para ciddiye yaradı. Orin ve Daben, akışın 4 durumunu,
& boğa Sakin – eşit oranda nakit ve çıkış yapmak,
& boğa Akışı-ekstran geliri dışarıda
& bull Ebb – içinde daha fazla para
& bull Flat – Para yatırma veya verme
Öyleyse, hayatınızdaki dolarları artırmak için bu akışla çalışmayı nasıl öğreneceksiniz?
Düşüncelerinizi ve hislerinizi yönetin. Zorluk, düşüncelerin gelir akışıyla yukarı ve aşağı gitmesine izin vermemektir. Çok fazla gelir bankanızdan çıktığında ve küçük gelirken, hakim olmak yerine gözlemleyin. Bunun doğal gelir akışı olduğunu bilin. Panik yapmayın ve hayatta kalma moduna geçin. Sadece kısa süreli olduğunu bilin ve ne olduğundan ziyade istediğinize odaklanın.
Bildiğiniz gibi, üzerinde yoğunlaştığınız şey geliri artıracak kadar çok akmazsa ya da faturanın ardından oyun oynamak için gerçekten mükemmel bir oyun tasarlandığında fatura alacağınız & ldquoYukarı & rdquo (Leading Edge Coaching) ne sıklıkta yaparsa & ldquowhat & rdquo sorgusunu kullanırız, ancak genel olarak, faturalarımı harcayabilirsek & quot; Ya otursaydım? Ya J-O-B’ye dönsem? Peki biz burada ne üzerinde duruyoruz? Bu & rsquos doğru & hellip tam olarak ne yapmak istemiyorum. Öyleyse çevirin & ldquoÖğeler tam olarak nasıl olmasını istediklerim olsaydı? Tam ücreti önceden bildiren yeni bir müşteri akını alırsam ne olur? İstersem üzerine odaklanırsam, gelir tekrar geri dönmeye başlar? İstediğiniz şeylere odaklanırsanız ve gerçeklerinizi düşünceleriniz ve duygularınız yoluyla üretirken, akışın hızına geri döndüğünüzü göreceksiniz.
Para Arıtımı Serinizi Artırmanın ikinci bölümünde, paranızdaki bir boşa yaşamanın bize nasıl refah kuralınızın kilidini açmak için ve ayrıca para akışınızı artırmak için evinizdeki ve bedeninizdeki enerjiyi nasıl ele alacağınızı bize sağlayabileceğini keşfedeceksiniz.
Bir sonraki zamana kadar, sana büyük beğeni ve büyük başarılar dilerim
Emily