Farkında olmadan iki yaşıyor musun?

Bir sürü insan iki hayatta ikamet ettiğini biliyor muydunuz?
Yaşadıkları hayat şimdi doğru ve ikinci hayatta olduklarını düşündükleri hayat.
Şu anda yaşadığınız hayat fantastik bir hayat olabilir. İlişkiler, genel sağlık, işletme teşebbüsü, meslek ve gelir alanlarında gerçekleştirdiğiniz birçok sonuçtan memnun kalabilirsiniz.
Bununla birlikte, yaşamak hayal ettiğiniz hayat daha dolgun, daha özgür, daha geniş bir ifade.
Hayalinizdeki hayat böyle mi görünüyor? İlişkileriniz dinamik etkinlikler ve sevinçle derinleşir. Sevdiklerinizi yapmak için para ödüyorsunuz. Çok fazla vakit ve gelir özgürlüğün var. Ve kim olduğunuzdan, yaptıklarınızdan ve sevdiğiniz kişilere ve dünyaya neler verebildiğinizden son derece gurur duyuyorsunuz.
Oldukça az sayıda kişi, zenginleşmekte ve yerine getirmekte olan bir hayat yaşamakta, ancak yalnızca bazı erkekler ve kadınlar onu yaşamaktadır. Sadece ultra zenginlerden bahsetmiyorum. Bugün yaşadıkları hayatı tasarlayan sıradan insanlardan bahsediyorum.
Onların sırları nedir?
Gizli gizli gizemli kapasiteyle sınırlıdır. Sadece yeryüzüne ve pragmatiktir. Rüyalarını hedef olarak yeniden tanımlamak için bilinçli olarak karar verirler ve her gün bu hedeflere doğru ilerlemek için kararlı, sürekli hareket ederler. Bu gizemli bir şey mi? Tabii ki, bu kadar değil.
Şu an yaşadığınız hayattan, hayal ettiğiniz yaşama adım attıysanız ve şimdi zamanınızın geldiğini biliyorsanız, altı aylık Başarı ve Eğilim için Koçluk programının üzerinde adınız vardır.
Programım tamamen özel. Herkes, özellikle arzuları için özelleştirilmiş kişiselleştirilmiş bir plan alır. Oysa, diğer koçluk programları ve cazip başlık ve daha yüksek bilet değeri ile ilgili bir şey, belirli bir boyuta uyan bir programdır.
Ama bu dinamik, çok boyutlu program zayıf kalpli için değil! Bu yaklaşımla meşgulseniz, hayatınızın geri kalanında mutlu olacak uzun vadeli, çok başarılı odaklı bir mavi baskı üreteceksiniz. Bu isn & rsquot roket bilimi & mdashit, taleplerinize ve neyi oluşturmak istediğinize göre tasarlanmış olduğundan endişe duymayın.
Bu an hayatınızın geri kalanının ilk anıdır.
Mutluluğunuzu, başarınızı, yerine getirmenizi ve bolluğunuzu talep etmek için gerekli önlemleri almaya hazır mısınız? Hayatınız için yeni bir gerçeklik yapma fırsatından yararlanacak misiniz?
Şimdi yer değiştirmenin ve hayatınız için gelecek olan şey için hazırlanmanın zamanı geldi … bu yüzden kalbinizin ve ruhunuzun ne kadar zihinsel, duygusal ve fiziksel rahatsızlıktan inandığınızı göz önünde bulundurmanızı istiyorum. Sonra adım atın. adımınızı nazikçe, basitçe yapın ve ne yapacağınızı bilmemek için zihinsel ve duygusal acı ve gerginlikle uğraşmak zorunda kalmadan, idealinizi hissetmeyin ve sizi geride tutan tüm diğer Yaşlı Yaklaşımları yapabilirsiniz.
Unutma ki kendinden şüphe, endişe, suçluluk, utanç veya değersizliği temizlemek için yardım istemelisiniz.
ŞİMDİ Hayallerinizdeki hayatı yaşamak için burada & rsquos.
Mutluluk ve başarı elde etmek için yardım istemek hiçbir utanmaz. Eğer kitap okuyorsanız, çalıştaylar atmışsanız, ruhsal okumalarınız varsa, reçeteler ve reçetesiz ilaçlar almışsanız vb. ve yine de mücadele ederseniz, mutluluk ve arzularınıza girmeni engelleyen duygusal bloklara sahip olabilirsiniz.
Bu sağlık, mutluluk, başarı, yerine getirme ve aydınlanma için bir yatırım. Bu eylem planındaki ilkeleri izleyerek hayatınızı sonsuza dek değiştireceksiniz ve ben de mümkün olduğunca çabuk kendi benliğinizle karşılaşmanızı istiyorum. Aklınızda bulundurun, yalnızca mutluluğunuza, duygusal, fiziksel ve ruhsal iyilik halinize bakabilirsiniz.
Rahatınız için, endişelerinizi yanıtlamak için bireysel ve uzman sonuçları nasıl ortaya çıkarabileceğiniz ve üretebileceğiniz hakkında konuşmak için size 20 dakikalık tamamen ücretsiz sorumluluksız telefon görüşmesi öneriyorum. Ve 20 dakikalık konuşmada değer kazanacaksın.