Farkında olmadan iki yaşıyor musun?

Birçok erkek ve kadının iki hayatta ikamet ettiğini biliyor muydunuz?
Şimdi yaşamakta oldukları yaşam ve ikincisi, yaşamakta olduklarını düşündüğü hayattır.
Yaşadığınız hayat çok iyi olabilir. 1. Belki de ilişkiler, sağlık, organizasyon, meslek ve gelir bölgelerinde elde ettiğiniz nihai sonuçlardan birçoğundan memnun kalabilirsiniz.
Öte yandan, yaşamak hayal ettiğiniz hayat, daha dolgun, daha özgür, daha geniş bir ifadeyle sizi ifade eder.
Hayalinizdeki hayat böyle mi görünüyor? İlişkileriniz dinamik etkinlikler ve sevinçle derinleşir. Beğendiğiniz şeyleri yapmanız için paranız oldu. Çok fazla vakit ve fon özgürlüğü var. Ve kim olduğunuzdan ve yaptıklarınızdan inanılmaz derecede gurur duyuyorsunuz ve takdir ettiğiniz bu ve dünyaya neler vereceğiniz konusunda gurur duyuyorsunuz.
Birçok kişi, zenginleştirici ve yerine getiren bir hayat yaşamakta, ancak yalnızca bazı erkekler ve kadınlar onu yaşamaktadır. Sadece ultra zenginlerden bahsetmiyorum. Düşledikleri hayatı yapan sıradan insanlardan bahsediyorum.
Onların sırları nedir?
Gizli gizli gizemli kapasiteyle sınırlıdır. Sadece yeryüzüne ve pragmatik. Rüyalarını hedef olarak yeniden tanımlamak için bilinçli olarak karar verirler ve her gün bu hedeflere doğru ilerlemek için sürekli ve kararlı bir hareket alırlar. Bu gizemli bir şey mi? Tabii ki, bu kadar değil.
Halihazırda yaşadığınız hayattan, hayal ettiğiniz yaşama adım attıysanız ve şimdi zamanınızın geldiğini biliyorsanız, altı ayda bir Başarı ve Ticaret için Antrenörlük programımızda sizin adınız var.
Sistemim tamamen bir tür. Herkes, özellikle arzuları için özelleştirilmiş kişiselleştirilmiş bir sistem alır. Oysa, diğer koçluk programları ve cazip başlık ve yüksek bilet fiyat etiketi ile ilgili bir şey, 1 boyutlu uyacak bir plandır.
Fakat bu dinamik, çok boyutlu sistem, soluk kalpli insanlar için değil! Bu süreçle uğraşırsanız, hayatınızın geri kalanından zevk alacak uzun süreli, çok başarılı odaklı mavi baskılar oluşturacaksınız. Don & rsquot, bu isn & rsquot roket bilimi ve mdashit’i sizin isteklerinize ve ne yapmak istediğinize uyar.
Bu an hayatınızın geri kalanının başlangıç ​​anıdır.
Mutluluğunuzu, iyi sonuçlarınızı, yerine getirmenizi ve bolluğunuzu talep etmesi beklenen adımları atmaya hazır mısınız? Hayatınız için yeni bir gerçeklik üretme şansından yararlanacak misiniz?
Gerçekten değişime başlama zamanı geldi ve hayatınız için gelecek olan şey için hazırlanın … böylece kalbinizi ve ruhunuzu, içinde bulunduğunuz zihinsel, duygusal ve fiziksel ağrıya odaklanmaya yerleştirin. Sonra adım adımınızı hafifçe, kolaylıkla ve ne yapmanız gerektiğini bilmemekten, zihinsel ve duygusal acılardan ve baskıdan kurtulmanıza gerek kalmadan, idealinizi hissetmemek ve geri kalan tüm OLD Yollarını yapabilirsiniz .
Öz-şüphe, korku, suçluluk, utanç veya değersizliği temizlemek için yardım istemeniz gerektiğini unutmayın.
ŞİMDİ Hayallerinizdeki hayatı yaşamak için burada & rsquos.
Mutluluk ve başarı elde etmek için yardım istemek hiçbir utanmaz. Eğer kitap okuyorsanız, çalıştaylar atmışsanız, ruhsal okumalarınız varsa, reçeteler ve reçetesiz ilaçlar almışsanız vb. ve yine de mücadele edersen, mutluluk ve arzularına girmeni engelleyen duygusal blokları bulursun.
Bu sağlık, mutluluk, başarı, yerine getirme ve aydınlanmaya yapılan bir yatırımdır. Bu yaklaşımdaki prensipleri izleyerek hayatınızı sonsuza dek değiştireceksiniz ve ben pratik yapmanızı olabildiğince çabuk kendi kendinize deneyimlendireceğim. Unutmayın ki yalnızca mutluluğunuza, duygusal, fiziksel ve ruhsal iyiliğinize bakabilirsiniz.
Size kolaylık sağlamak için, sorularınıza cevap bulmak ve kişisel ve mesleki başarılarınızı ortaya çıkarmak ve yaratmak hakkında konuşmak için Maliyetsiz, ücretsiz bir zorunluluksuz telefon görüşmesi yapıyorum. Ve 20 dakikalık konuşmada değer kazanacaksın.