Farkında olmadan iki yaşıyor musun?

Bugün epeyce insanın iki hayat yaşadığını biliyor muydunuz?
Şimdi yaşamakta oldukları yaşam ve ikincisi, yaşamakta olduklarını düşündüğü hayattır.
Şu an yaşadığınız hayat çok iyi olabilir. İlişkiler, sağlıklı yaşam, işletme teşebbüsü, kariyer ve fon alanlarında elde ettiğiniz sonuçların birçoğundan belki de memnun kalabilirsiniz.
Bununla birlikte, yaşamak hayal ettiğiniz hayat daha dolgun, daha özgür, daha geniş bir ifade.
Hayalinizdeki hayat böyle görünüyor mu? İlişkileriniz dinamik etkinlikler ve sevinçle derinleşir. Nefret ettiğinizi yapmak için para verdiniz. Çok fazla vakit ve fon özgürlüğü var. Ve kim olduğunuzdan ve neyi başardığınızdan ve bu sevdiklerinize ve dünyaya verebileceklerinizden çok gurur duyuyorsunuz.
Günümüzde epeyce insan, zenginleşmekte ve yerine getirmekte olan bir hayat yaşamakta, ancak yalnızca bazı erkekler ve kadınlar onu yaşamaktadır. Sadece ultra zenginlerden bahsetmiyorum. Hayallerini kurdukları sıradan insanlardan bahsediyorum.
Onların sırları nedir?
Gizli gizli gizemli kapasiteyle sınırlıdır. Temelde aşağı-toprak ve pragmatiktir. Hayallerini hevesle yeniden tanımlamak için bilinçli olarak karar verirler ve her gün bu hedeflere doğru ilerlemek için kararlı ve tutarlı bir tavır alırlar. Bu gizemli bir şey mi? Tabii ki, bu kadar değil.
Yaşadığınız andaki yaşantınızdan hayalinizin yaşadığı hayata adım attıysanız ve şimdi zamanınızın geldiğini biliyorsanız, altı aylık Sonuçlar için Koçluk ve Ticaret Planı üzerinde sizin adınız var.
Planım tamamen farklı. Herkes, kendisinin gerektirdiği kişiye özel bir kişiselleştirilmiş program alır. Oysa, diğer koçluk programları ve cazip unvanları ve yüksek bilet fiyatı bir tek boyuta uyan sistemdir.
Ama bu dinamik, çok boyutlu program zayıf kalpli için değil! Bu eylem planına girerseniz, hayatınızın geri kalanında mutlu olacak uzun vadeli çok sonuç odaklı mavi baskı geliştireceksiniz. Don & rsquot, bu isn & rsquot roket bilimi ve mdashit’i arzularınıza ve neyi oluşturmak istediğinize göre endişelenmeyin.
Bu an hayatınızın geri kalanının ilk anıdır.
Mutluluğunuzu, iyi sonuçlarınızı, yerine getirmenizi ve bolluğunuzu talep etmek için gerekli olan önlemleri almaya hazır mısınız? Hayatınız için yeni bir gerçeklik yaratma fırsatından yararlanacak misiniz?
Gerçekten değişime başlama zamanı ve hayatınız için gelecek olan şey için hazırlanın … böylece kalbinizi ve ruhunuzu, ne kadar zihinsel, duygusal ve fiziksel acıyı yaşadığınıza odaklanmaya itin. Sonra adım adım adım yavaşça, kolaylıkla ve ne yapacağınızı bilmemek, en büyük duygusuzluğunuzu hissettirmek gibi zihinsel ve duygusal rahatsızlık ve stres ile uğraşmak zorunda kalmadan ve sizi geride tutan diğer tüm Yaşlı Yollarla yapabilirsiniz.
Unutmayın, kendinden şüphe, endişe, suçluluk, utanç veya değersizliği temizlemek için yardım istemek zorunda kalabilirsiniz.
İşte burada, hayallerinizdeki hayatı yaşamak için ŞİMDİ.
Mutluluk ve başarı sağlamak için yardım istemek hiçbir utanmaz. Kitapları okudunuz, atölye çalışmaları düzenlediniz, psişik okumalar yaptınız, reçeteler ve reçetesiz ilaçlar aldınız vb. ve yine de mücadele ederseniz, sizi mutluluk ve arzularınıza sokmaktan alıkoyan duygusal bloklara sahip olabilirsiniz.
Bu sağlık, mutluluk, başarı, yerine getirme ve aydınlanmaya yapılan bir yatırımdır. Bu yöntemdeki prensipleri takiben hayatınızı sonsuza dek değiştirecek ve bunu mümkün olan en kısa sürede kendinizle karşılaştıracağım. Aklınızda bulundurun, yalnızca mutluluğunuza, duygusal, fiziksel ve ruhsal iyilik halinize bakabilirsiniz.
Size kolaylık olması için, sorgularınıza cevap bulmak için 20 dakikalık bir masrafsız sorumluluksız telefon görüşmesi yapıyorum ve kişisel ve deneyimli iyi sonuçların nasıl öğrenilebileceği ve geliştirilebileceği hakkında konuşacağım. Ve 20 dakikalık konuşmada değer kazanacaksın.