Farkında olmadan iki yaşıyor musun?

Birçok kişinin iki hayatta ikamet ettiğini biliyor muydunuz?
Yaşadıkları hayat şimdi doğru ve ikinci hayatta olduklarını düşündükleri hayat.
Yaşadığınız anda yaşamak belki de iyi bir hayat olabilir. İlişkiler, sağlıklı yaşam, iş, meslek ve dolar bölgelerinde elde ettiğiniz nihai sonuçlardan epeyce memnun kalabilirsiniz.
Buna rağmen, yaşamak hayal ettiğiniz hayat, daha dolgun, daha özgür, daha geniş bir ifadeyle sizi ifade eder.
Hayalinizdeki hayat böyle mi görünüyor? İlişkileriniz dinamik etkinlikler ve sevinçle derinleşir. Değer verdiğiniz şeyi yapmanız için para ödemişsiniz. Çok fazla vakit ve gelir özgürlüğün var. Ve kim olduğunuzdan ve ne elde ettiğinizden ve ne kadar hayran olduğunuza ve dünyaya verebildiğinizden son derece gurur duyuyor olmanız.
Birçok kişi, zenginleştirici ve yerine getiren bir hayat yaşamakta, ancak bugün yalnızca bazı insanlar onu yaşamaktadır. Sadece ultra zenginlerden bahsetmiyorum. Düşledikleri hayatı yaratan sıradan insanlardan bahsediyorum.
Onların sırları nedir?
Gizli gizli gizli yetenektir. Sadece yerden-yere ve pragmatiktir. Rüyalarını hedef olarak yeniden tanımlamak için bilinçli olarak karar verirler ve bu hedeflere her geçen gün ve hergün ilerlemek için kararlı, sürekli hareket ederler. Bu gizemli bir şey mi? Tabii ki, bu kadar değil.
Yaşadığınız andaki yaşamınızdan hayal ettiğiniz hayata adım attıysanız ve şimdi zamanınızın geldiğini biliyorsanız, altı ayda Koçluk Başarı ve Ticaret sistemi için üzerinde adınız var.
Benim programım tamamen özel. Herkes, kendisi için özel olarak tasarlanmış, özelleştirilmiş bir plan alır. Oysa, diğer koçluk programları ve cazip unvanları ve yüksek bilet masrafı önemli değil, hepsi bir arada bir plan.
Ama bu dinamik, çok boyutlu program zayıf kalpli için değil! Bu prosedürle meşgul olursanız, hayatınızın geri kalanında mutlu olacak uzun vadeli, çok başarılı odaklı mavi baskılar oluşturacaksınız. Don & rsquot, bu isn & rsquot roket bilimi ve mdashit’i sizin arzularınıza ve ne geliştirmek istediğinize uyar.
Bu an hayatınızın geri kalanının başlangıç ​​anıdır.
Mutluluğunuzu, sonuçlarınızı, yerine getirmenizi ve bolluğunuzu talep etmek için gerekli önlemleri almaya hazır mısınız? Hayatınız için yeni bir gerçeklik inşa etme şansından yararlanır mısınız?
Gerçekten ULAŞTIRMA ve hayatınız için gelecek olanlara hazırlanmanın vakti geldi … bu yüzden kalbinizi ve ruhunuzu ne kadar zihinsel, duygusal ve fiziksel rahatsızlığınız olduğunu göz önünde bulundurun. Sonra adım adım adım hafifçe, hızlı bir şekilde ve ne yapmanız gerektiğini, en iyi hissettirmediğinizi ve sizi geride tutan diğer tüm Eskitme Teknikleri’ni zihinsel ve duygusal rahatsızlığı ve zorluğuyla başa çıkmadan yapabileceğinizi adım adım hazırlayabilirsiniz.
Öz-şüphe, korku, suçluluk, utanç veya değersizliği temizlemek için muhtemelen yardım istemek zorunda kalabileceğinizi hatırlamaya çalışın.
İşte burada, hayallerinizdeki hayatı yaşamak için ŞİMDİ.
Mutluluk ve sonuçlar elde etmek için yardım istemek hiçbir utanmaz. Eğer kitap okuyorsanız, çalıştaylar atmışsanız, ruhsal okumalarınız varsa, reçeteler ve reçetesiz ilaçlar almışsanız vb. ve hala mücadele edersen, mutluluk ve arzularına girmeni engelleyen duygusal bloklar bulabilirsin.
Bu, genel sağlık, mutluluk, başarı, yerine getirme ve aydınlanma için yapılan bir yatırımdır. Bu yöntemdeki prensipleri takiben hayatınızı sonsuza dek değiştirecek ve sizi en kısa zamanda kendiniz bilgilendirmenizi istiyorum. Unutmayın, yalnızca mutluluğunuza, duygusal, fiziksel ve ruhsal iyilik halinize bakabileceğinizi hatırlamaya çalışın.
Size kolaylık olması için, sorularınızı yanıtlamak ve kişisel ve nitelikli başarıyı nasıl öğrenebileceğiniz ve bunlarla nasıl öğrenebileceğiniz hakkında konuşmak için 20 dakikalık ücretsiz bir zorunluluksuz telefon görüşmesi sunuyorum. Ve 20 dakikalık konuşmada değer kazanacaksın.