Farkında olmadan iki yaşıyor musun?

Bir sürü erkek ve kadının iki hayatta ikamet ettiğini biliyor muydunuz?
Yaşadıkları hayat şimdi uygun ve ikincisi yaşamak hayal ettiği hayat.
Şu anda yaşadığınız hayat harika olabilir 1. İlişkiler, sağlık, şirket, meslek ve dolar bölgelerinde elde ettiğiniz nihai sonuçlardan birkaçı ile memnun olabilirsiniz.
Öte yandan, yaşamak hayal ettiğiniz hayat daha dolgun, daha özgür, ekstra geniş bir ifadeyle sizi ifade eder.
Hayalinizdeki hayat böyle mi görünüyor? İlişkileriniz dinamik etkinlikler ve sevinçle derinleşir. Gerçekten sevdiğin şeyleri yapmak için para verdin. Çok fazla zamana ve nakit özgürlüğüne sahipsiniz. Ve kim olduğunuzdan ve ne elde ettiğinizden, ne zevk aldığınıza ve dünyaya verebildiğinizden son derece gurur duyuyorsunuzdur.
Birçok kişi günümüzde zenginleşmekte ve yerine getirmekte olan bir hayat yaşamaktadır ancak yalnızca bazı insanlar bunu yaşamaktadır. Sadece ultra zenginlerden bahsetmiyorum. Düşledikleri hayatı yapan sıradan insanlardan bahsediyorum.
Onların sırları nedir?
Gizli gizli gizemli kapasiteyle sınırlıdır. Temelde aşağı-toprak ve pragmatiktir. Rüyalarını hedef olarak yeniden tanımlamak için bilinçli olarak karar verirler ve bu hedeflere her geçen gün ve her gün gitmek için kararlı, tutarlı bir eylemde bulunurlar. Bu gizemli bir şey mi? Tabii ki, bu kadar değil.
Halihazırda yaşadığınız hayattan, hayal ettiğiniz hayatın içine adım attıysanız ve şu an zamanınızın geldiğini biliyorsanız, altı aylık İyi Koçluk ve Sonuçlar için ticaret sisteminde sizin adınız var.
Benim programım tamamen bir tür. Her kişi, özellikle kendi ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir kişiselleştirilmiş plan alır. Oysa, diğer koçluk başvuruları ve cazip başlıkları ve yüksek bilet masrafı birincil boyutta bir sistemdir.
Ancak bu dinamik, çok boyutlu plan zayıf kalpli için değil! Bu prosedürle meşgul olursanız, hayatınızın geri kalan kısmından zevk alacak uzun metrajlı, mükemmellik odaklı mavi baskılar yapacaksınız. Bu isn & rsquot roket bilimi ve mdashit’i sizin ihtiyaçlarınıza ve neyi oluşturmak istediğinize göre endişelenmeyin.
Bu an hayatınızın geri kalanının ilk anıdır.
Mutluluğunuzu, başarınızı, yerine getirmenizi ve bolluğunuzu talep etmek için gerekli önlemleri almak istiyor musunuz? Hayatınız için yeni bir gerçeklik geliştirme şansından yararlanacak misiniz?
Şimdi yer değiştirmenin ve hayatınız için neler olup bittiğine hazırlanmanın zamanı geldi … bu yüzden kalbinizi ve ruhunuzu, içinde bulunduğunuz zihinsel, duygusal ve fiziksel ağrının ne kadar olduğuna yakından göz atmanızı istiyorum. Sonra adım atın. adım atmaya nazikçe, zahmetsizce ve başarısız olmanızı ve ne yapacağını bilmeme, en etkili hissetmeme ve geri kalan tüm Yaşlı Teknikleri zihinsel ve duygusal rahatsızlıktan ve baskıyla uğraşmaktan çekinmeyin.
Unutmayın ki, kendinden şüphe, endişe, suçluluk, utanç veya değersizliği temizlemek için yardım istemeniz gerekebilir.
İşte burada, hayallerinizdeki hayatı yaşamak için ŞİMDİ.
Mutluluk ve başarı kazandırmak için yardım istemek hiçbir utanmaz. Eğer kitap okuyorsanız, çalıştaylar atmışsanız, ruhsal okumalarınız varsa, reçeteler ve reçetesiz ilaçlar almışsanız vb. ve yine de mücadele ederseniz, mutluluk ve arzularınıza girmenizi engelleyen duygusal bloklara sahip olabilirsiniz.
Bu, genel sağlık, mutluluk, başarı, yerine getirme ve aydınlanma için yapılan bir yatırımdır. Bu yöntemdeki prensipleri izleyerek hayatınızı sonsuza dek değiştireceksiniz ve pratik yapmanızı, mümkün olan en kısa sürede benliğinizle yaşamanızı istiyorum. Unutmayın, yalnızca mutluluğunuza, duygusal, fiziksel ve manevi genel sağlığınıza iyi bakabilirsiniz.
Konforunuz için, sorularınızı yanıtlamak için 20 dakikalık ücretsiz Mali sorumluluksız telefon görüşmesi yapıyorum ve özel ve mesleki başarıları nasıl keşfedip üretebileceğinize bakıyorum. Ve 20 dakikalık konuşmada değer kazanacaksın.