Ezberasyon Fantastik Bir İnsan beynini nasıl biraraya getirebilir?

Ezberleme, muhtemelen yeni bilgileri açığa çıkarmak ve uzun süreli bellek alanınızın bir parçası olarak kalıcı olarak tutmak için hassas tekniklerle işleyişe uymak olabilir. Doğru şekilde tamamlandığında ezberleme, belirli bir kişinin yıllar önce öğrendiği bilgileri hatırlayabileceğini önerebilir.
Zayıf bir saklama genellikle zayıf ezberleme taktiklerinin yararlarıdır. Hâkim olunan an, herhangi bir kişi keşfetme potansiyellerini büyük oranda yükseltebilir ve gösterebilir. Gerçekten hayati olanı ortaya çıkarma potansiyeli değildir. Ezberleme aynı zamanda insan beyninizdeki etkinliği arttırmayı da kolaylaştırır.
Bu muhtemelen tuhaf görünebilir, ancak gerçek çok basit gerçekte, mantıklı olma eğilimindedir. Zihinsel bir sünger gibidir. Oldukça doyurucu bilgilerle doyurulmuş olduğunu fark ettiğinizden çok daha fazla. Ancak, yalnızca çok fazla tutabilen bir sünger gibi değil, insan beyninizin katlanarak ortaya çıkma şaşırtıcı kabiliyeti vardır. Aslında, insan beyin gücünüzü yükselten yeni sinir yolları geliştiriyor.
Sinirsel yollar, sinir tekniğinizin çeşitli bileşenleri arasındaki bağlantılar, zihinsel olarak tüm vücuttaki geri kalanlarla birlikte verilen mesajlar ile birlikte olacaktır. Sağlıklı bir insan beyni ve besleyici program son derece etkili sinir yollarına bağımlıdır.
Günümüzde insanların önerilen sayıda insan beyin hücresi ile doğduğuna ve bunların zaman içinde başlıca insan beyninin bozulmasına neden olarak öldüğüne ve inandıklarına inandık. Bilimsel testler, bunun sadece kısmen uygun olduğunu ortaya koymuştur. Başınızı anlamak ve aktif olarak koçluk yapmak, sadece insan beynindeki bağlantıları yeniden inşa etmek için yardımcı olur. Bu, yaşa bağlı depolama azalmasının başlamasını geciktirmeyi kolaylaştırır.
Ezberleme çözümleri kullanmak insan beynini güçlendirmeye ve eğitim ve büyüme kapasitesini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Kullanılması gereken belli standart hareket tarzı tekrarlama ve seslendirme ile birleşimdir. Bu yöntem, yüksek sesle mastering yapmak için ne yaptığınızı ve birkaç periyodu tekrarlamanızı ister.
Şansınız, bunun aslında bir çok insanın yaptığı şey olduğundan kesinlikle kesinlikle hiçbir şeyin farkında olmayacağını hissedeceksiniz, ancak epeyce erkek ve kadının öğrenme biçiminden ve bir bireyin yapması gereken şekilde ince farklılıklar keşfedebilirsiniz En iyi sonuçların anlaşılması. Örneğin, önemli bir not grubunu analiz etmek zorunda kaldığınızda, çıplak kemikler üzerindeki notlarınızı öncelikle en temel kavramlar ve önemli cümleler ile yoğunlaştırmanız gerekirdi.
Sonra, maddenin sahnede olduğu şekilde organize edeceksiniz – belki de kavrayabileceğiniz ve mantıklı olabileceğiniz kısa cümlelerdeki diğer metinde. Daha sonra birincil cümleyi yüksek sesle okur ve gözleri kapalıyken tekrarlarsınız. Yakında hangi cümleyi takip edeceğinizi tekrarlayın.
İkinci cümleyi elde ettikten sonra, ilk cümleyle birlikte başlar, yine ikinci cümleyi takip edip aynı şekilde bulursun. Puanların listelendiğini, yeni bir nokta okuduğunuzda her defasında tekrarlamak, hemen önündeki unsurların hepsini yüksek sesle tekrar etmeyi ve gözlerle birlikte toplu eklemeyi de kapsar.
Gerçeğin anıları kırılgan olduğu için, öğrendiklerinizi konsolide etmeniz ve hızlı bir şekilde perakende etmeniz gerekir. Bunu yapmanın en başarılı yöntemi, kestirmektir. Uyuşturucu, öğrendiğiniz anlayışla zekanızın çeşitlenebilmesi için en büyük yoldur ve uzun süre kullanabileceğiniz bir depoda bulundurun. Uyandığınız anda, öğrendim olabileceğiniz birçok nottan bağımsız olarak, basit hatırlama öğreneceğinizi öğrenmek için idealdir.
Uykuya neden olabilecek herhangi bir anlayış ve ezbere, veriyi saklamanıza ve orada tutmanıza yardımcı olacaktır. Kişisel gözleminiz, düşüncelerinizi geliştirmenize ve en iyi insan beynine ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde gözlemliyor.
Zox Pro Program Resmi Sitesi Gitmek İçin Tıklayınız