Expo dokümantasyonu bu modülün ne için kullanıldığının en iyi tanımına sahiptir.

Expo dokümantasyonu bu modülün ne için kullanıldığının en iyi tanımına sahiptir. Eğer kısrakınız daha önce yetiştirilmişse, bu program da bilinir, her durumda veterineriniz en iyi bahsini yapmalıdır. Öncelikle, bu bölüm her görüntüye tekil bir referans oluşturmak için Firebase’in depolama ve uuid modülünü kullanacağından sonraki ifadeyi alın. Bu sadece, Samsung M20 cep telefonu kılıfı için çevrimiçi olarak uygun bir değerde alışveriş yapan herkesin göründüğü durumun gizlice gözükmesiydi, ancak bundan önce, aşağıdaki adımlardan geçmeniz gerekecek. Yukarıdaki koşul, eğer this.state.uploading’in değeri doğruysa, kaplama ekranını göstereceğini belirtir. Yer paylaşımı, mevcut ekranın diğer ekranlarda daha yüksek görünmesine izin veren, Doğal Yerleştikçe açısından bir ekran veya Görünümdür. Kullanıcılar, iPhone’u kullanarak hemen PC’nize veya Mac’inize kolayca erişme gibi üstün özelliklerin tadını çıkarırlar, tüketicinin sesli mesajı dinlemesine, çağrıları birleştirmesine, senkronizasyon seçeneklerini, GPS özelliklerine ve çok daha fazlasına izin verir.

Taktik tür İzin.askAsync (), izin türünü tüketiciye hemen bildirmek için. Kullandığınız HTC akıllı telefon türünden bağımsız olarak, Seidio Innocase Kılıf Kılıfı Combo, hepsinden daha pahalı. HDMI anahtarları ile ilgili deneyimleriniz neler? Her ikisine veya her ikisine birden izin verilmezse, uygulama Kamera veya Galeriye erişim yok! Uygulamanın bu simgelerin tıklanabilir olmasını istemesinden dolayı, TouchableOpacity özelliğini kullanarak prop’in daha sonra digicam veya kamera rulosunu açmak için kullanılabileceğini kullanın. Tepki-native-bileşen kitaplığı varsayılan olarak Malzeme İkonları kullanır ve tepki-yerli-vektör-ikonlarının eş bağımlılığına sahiptir. Bu eleman sol ve sağ faset üzerindeki simgeleri kabul eder. Sol düğme, cep telefonunun galerisini veya kullanıcı fotoğraflarından oluşan digicam rulosunu açmak olabilir. Kimlik Bilgisi Oluştur düğmesini tıkladığınızda, API anahtarını oluşturmak için küçük bir işlemden geçirilirsiniz. Birincil işlemi tanımlayın, bir fotoğrafa tıklamak için telefonun dijital kamerasına erişecek olan Fotoğraf’ı çekin. Sonraki adım, kullanıcının Kamera ve Kamera rulosunu kullanmak için uygulamanıza izin verip vermeyeceğini belirleyerek, oluşturma yöntemindeki Görünümü yönetebilecek bir başlangıç ​​durumu ayarlamaktır.

Benzer şekilde, ImagePicker.launchImageLibraryAsync (), Camera roll girişine aynı argüman kümesiyle kullanılır. Kamera rulosu, tüketicinin görüntü eklemesi gereken durumlarda kullanılır. Telefonun kütüphanesinden görüntüleri ve videoları seçmek veya dijital kamerayla fotoğraf çekmek için sistemin kullanıcı arayüzüne giriş sağlar. UI kitaplığı, hemen kullanmanız gereken Başlık olarak bilinen önceden belirlenmiş bir bileşene sahiptir. Bu gösteri için, daha hızlı bir ücretle React Native uygulamalarını oluşturmaya yardımcı olan harika bir araç olan expo-cli’yi kullanmamıza izin verin. Bir sonraki kısma geçip uygulamayı oluşturmaya başlayalım. Bir Vaka Açma köprüsünü kullanarak bir işlem başlatıldığında, işlem başlangıç ​​türleri yok sayılır. Gerekli izinler Camera and Camera Roll (veya sisteminizin fotoğrafları) içindir. İzinler modülünü App.js dosyasına alın. Bu dosya, dosya adı nedeniyle aynı ada sahip bir sunum bileşenini içeriyor.

Ona dayanarak, servis sağlayıcılar, uygulama sahipleri ve hücre ağı kullanımı için ücret konusunda veri müşterileri arasında sanal bir savaş olacak. Mobil B2B Çözümleri – Bu sınıfın altına düşen uygulamalar, gerekli işletme bilgileri ve ürün ve hizmetlerinin ayrıntıları ile bağlantılı olarak müşterilerin ve ortakların kalmasını sağlar. NCIC, kanuna aykırı olan her kişi, dilekçesi olan kişiler, düzenleme uygulaması için tehlikeli gördüğü kişiler, tüm sürücüler ve daha fazlası hakkında bilgiler içermektedir. İstediğiniz tek şey, anahattın hotdog kelimesini içerip içermediğini tespit etmektir. Bu yöntem, dijital kamera rulosundan seçildikten veya tıklandıktan sonra resmin nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçlarının mantığını içerir. Komomura Corp. tarafından yapılan yeni minyatür ölçümleri “Rollei”, ilk 1929 yılında yapılan ve çift lensli 6 x 6 Rolleiflex üzerinde modellenmiş bir 5.1 dijital dijikamdır. Bu, Konomura tarafından yapılan ikinci minididi Rollei’dir.