Eski Modernizasyonu Dönüştürmek: Giderleri Azaltmanın Belirli Bir Şekli!

BT bakış açısından, mevcut, eski ve eski Eski Sistemler’i modernize edilmiş ve çevik küçük işletme fonksiyonlarına dönüştürme düşüncesini memnuniyetle belirtmiş önemli değişkenlerden biri, önemli ölçüde daha az şey ile daha fazlasını sağlamak için yapılan araştırmadır. Sürekli gelişen kurumsal ve teknoloji alanlarında Legacy Modernization, kurumsal çeviklik, müşteri memnuniyeti ve pazardaki rekabet gücünün çoğunlukla olduğu, ancak sigorta kapsamı endüstrisinin zorlayıcı unsurlarından bazılarının olduğu bir fırsat sunuyordu. ele almak.
Eski Modernizasyon, özellikle sigorta sektöründe bir oyun değil. Verimsiz, tek parçalı bağımsız sistemlerin modernize edilmesini, yeni çözümlerin ve yeni kurumsal tasarımların / modellerin hızla kullanıma sunulmasını kısıtlayan ciddi bir girişimdir.
Sigorta kapsamındaki işletmeler için, eski sistemlerin modernizasyonu genellikle hayati bir endişe alanı olmuştur. Arkaik miras sistemlerini modernize etme düşüncesi, karmaşık şirket süreçlerini, yaşlanan politika yönetim sistemlerini iyileştirmek ve yöntem yeteneklerini yükseltmek için avlanmakta olan sigorta sağlayıcıları ve yıllık sigortacıları için bu etkiyi göz önüne alarak, yeni modernizasyon seçeneklerine ihtiyaç duyacağını ve onu benimseyecek kadar boşluk bırakıyor . Eski Modernleştirme, mevcut esnek olmayan çerçeveleri yeni daha küçük işletme olanakları ile değiştirir ve sağlam kurumsal çeviklik yolunu temizler.

Modernleşmenin İhtiyacı:

Mevcut bir ankete göre, Orta ve Küçük Seviyeli ev ve kazazededeki CIO’ların% 75’inde, gündemlerinin başında Legacy Modernization yöntemleri var. Şimdi, şimdiye dek hiç olmadığı kadar çok ekstra tercih var. Ne bekliyorsun İçeriye giren herhangi bir tehlike olmadığında neden ileri gitmekten çekinirsiniz?
Eski arkaik düşük genel performans eski sistemlerinden nasıl kurtulduğumuz önemli değil. Alternatif olarak, bir anlayışa sahip olmamız ve üzerinde konuşmamız gereken şey, miras sistemlerinde yer alan değerli veriler ve veriyi nasıl ileri götürmek ve bu değeri küçük işletmeler sonuçlarını iletmek için yeni kurumsal mimariye getirmektir? Böyle bir uygulama modernizasyonu için hazır bir çözüm bulunmamaktadır. Diğer birçok yazılım üreticisinin aksine, Prime Technology Group eski eski sistemlerin bulunduğu yerde tamamen “yeni bir sistem” inşa etmemekte, aynı zamanda organizasyonun büyümesini ve üretkenliğini kolaylaştırmak için geliştirilen ölçeklenebilir ve entegrasyon dostu bir program oluşturmaktadır. Yeni ticari sistemler için yol bulmak için eski eski sistemlerini asla kapatmıyoruz. Ve tartışma noktası da bu. Eski Modernizasyon portföyünün tamamını ele almak için elde edilebilecek tüm modernizasyon seçeneklerini keşfediyoruz.

Baş Asistan Nasıl Yapılır:

Yeni sistemleri ve kurum çapında modernleştirmeyi uygulamak için sunduğumuz somut ve maddi olmayan bazı ödüllerde hızlı bir şekilde yer almaktadır:
• Eski işletme modernizasyon hedeflerinin değerlendirilmesi ve rasyonelleştirilmesi
• Kurumsal hedefleri, bütçeye ilişkin hususları içeren Eski Modernizasyon stratejisine hizalayın
• İstemciyi bilgisayar yazılım sağlayıcısı değil, temsil eden platform seçimi yardımı
• Bilgi Göçmenlik yardımı hizmetleri
• Test ve Mükemmel Güvence
• Uygulama sonrası, üretim yardımı
• Müşteri memnuniyeti
Guidewire, Duck Creek, AQS / Insurity, Unirisx ve diğerleri gibi çekirdek sigorta eski yazılım uygulama teknolojileri, her boyuttaki Sigorta kapsamı sağlayıcılarına komisyonlar, talepleri ayarlama, finansal raporlamayı destekleme gibi kurumsal işletme süreç portföylerini takip etmelerine yardımcı olmak için kullanılır , faturalar oluşturma vb.
Artık eski dönüşümün gözden uzak tutulduğunun zamanı geldi ve Prime Technology Group’un başlangıçta doğru yönde atılmış olabileceği yer burası. Prime olarak, sigorta kapsamı taşıyıcılarının küçük işletme devamlılığı, kârlı kalkınma ve rekabet avantajı için çekirdek sigorta uygulama platformlarındaki bir rotayı çizmelerine yardımcı olmak için stratejik tecrübeye sahibiz.
Legacy Modernization’ın kritikliği, karmaşıklığı ve yatırımı bu misyonla içerdiği gerçeğini bir yana bırakırsak, CIO’nun çağrıda bulunduğu tüm bu sigortalar güvenilir bir danışman olur ve karlı bir geçmişi şekillendirmek ve uygulamak için düşünce liderliğini kullanır; eski bilgi, çeviklik ve esneklik için gerçek zamanlı küçük işletme taleplerini karşılar ve evet bütçenin başından sonuna kadar evet.