Eric’in Hi-Fi Blogu

Sahip olunan en yeni Xperia serisinde farklı bir telefon başlattı, Z5 muhtemelen orada en iyisi ve bu yüzden de burada. Sony, tüketici elektroniği fuarında IFA’da 3 yeni akıllı telefonun duyurulduğunu açıkladı. Yepyeni akıllı telefonlar, yerine konmak yerine yılın başlangıcında piyasaya sürülen özel Xperia XZ Premium’u “tamamlayacak” iki amiral gemisi de dahil. Dosya formatından bağımsız olarak, Sony’nin Bravia dünya çapında web Tv’si kesinlikle oynayabilecek. Sony’nin navigasyon aracı, XMB arayüzü (simgeler yatay olarak yayılır – navigasyon, bir imleci hareket ettiren alternatif olarak simgeleri hareket ettirmeyi içerir), PS3’te mükemmel çalışır. İyi optiklerden başka bir sır unsuru, EXMor R görüntü işlemcisidir. Diğer taraftan, oyuncuların çoğu, hem menü ekranı hem de video oynatımı için bir ekrana sahip dört, 8 ve 16 GB boyutlarındadır. Bu, önceki modellerin birçoğunda bulunur ve müşteriler, menü yönteminde gezinirken ve ev ekranlarını en sevdikleri widget’larla kişiselleştirirken pürüzsüz bir pratik deneyim sağladığını keşfeder. Her bir nokta uygun bir pozisyondadır ve bir fonksiyon sağlar, böylece renklendirme çözümünüzü onaylamak için bırakırsınız – eğer takip ediyorsanız bu. Bana gerçekten vurmuş olan tek bir şey, Galaxy’nın platform etkisi oldu.

Şiddetli bir notta, konsol sistemleriyle ilgili olarak, Sony, Microsoft ve Nintendo bu günlerde büyük oyuncular. Dijital görüntülemenin kutsal kâsesini çözüyor gibi görünüyor. Eminim ki tüm kullanıcılar bu LCD’den hoşlanacaktır, çünkü tüm yuvarlak yönü harika. Gelecek trendlerden daha fazla trend alacağınıza inandınız mı? Çamur banyosundan çamurlu bir yüz, göle gidiyor. Şahsen ben şık tarzı klavyeleri tercih etmiyorum, ancak gerçekten çok şık göründüğünü itiraf etmek istiyorum. Senkronize etmek için medya yöneticisi veya Windows medya oynatıcı kullanmanıza gerek yoktur. HDR-HC3 SD veya HD videoyu herhangi bir Mini DV teyp cihazında görüntüleyebilirsiniz. HTC TYTN II stili gibi inanılmaz derecede çok önemli bir şey. Bu, temelde kaydırak ve yazmaya başlamanızdır. Bunun gibi soruları ve iş panosundan avlanmak için neler sorduğunuzu sorun. Bu Bangkok’un çukur basmış yollar için mükemmel vechicle gibi görünüyor.

Lumia 1020, rakiplerinden daha yumuşak ve kavisli kenarları desteklemenin ve kullanmanın daha rahat olmasını sağladığını söylemişti. Bildirimler çok daha etkileşimli ve değerlidir. Gençler, her dakika bu telafi-sabır-sabıkası seçimlerini yaparlar ve zaman zaman mantıklı olan yöntemlerde. Toshiba’ların ve HP’lerin bu kadar mükemmel olmadığını düşündüklerinde diğer erkeklerden ve kadınlardan duymaya başladığımda kendimi hayrete düşürmüştüm. Bu çözümleri alabilmek için televizyonunuzun kişisel bilgisayarınıza bağlı olması veya televizyonunuzda dünya çapında web üzerinden video izlemeyi sağlayan başka bir cihazınız olması gerekir. Bu, ETNews makalesine göre, kuruluşun FSI sensör sınırlamalarını aşmasına ve rakipleriyle olan boşlukları kapatmasına izin verir. Önyükleme Kampı, Apple’ın bir dizi Windows sürücüsüdür, dolayısıyla Windows işletim sistemi Apple donanımını kullanabilir. Hepsi bir arada tek bir Windows 8 ve yüksek kaliteli grafikler gibi bir yetenek paketi ile geliyor. Perakendecilerin dijital ses ve dijital video akışları, özellikle de mpeg tarafından tanımlananlar. Bu, çevrimiçi mağazaların en güncel cep telefonlarını almak için iyi bir seçim yapma eğiliminde olan ilk ve en önemli açıklamadır.

Bana öyle geliyor ki, öyle görünüyor ki, müzik çalmanın ötesinde ne yapabileceğine dair sınırlı bir fiyat etiketinde. Güç, kulp, çözünürlük ve hassasiyet – bu kurulum her şeye sahipti. Bu model, olağanüstü çözünürlük ve ayrıntıların net ve net fotoğraflarını sunmak için bir üne sahiptir. Kit 16-50mm göz kamaştırıcı merceği olan A6000, yine de kompakt olmasına rağmen, bir Sony ürününe uygun olarak, boyutu ve fiyatı nedeniyle yüklü bir özellik. Yıllar önce, Sony PS4 mimarisinin geliştirilmesine öncülük etmek için Mark Cerny’yi işe aldı ve platformun geliştiriciler ve tüketicilerle elde ettiği vahşi başarıdan hemen sonra, raporlar PS5 için karşılaştırılabilir bir rol almasını tavsiye etti. PRNewswire: Sony, otomotiv kameraları IMX390CQV için iki adet 45MP 1 / 2,7 inç CMOS sensörünü duyurdu. Joystick’inizdeki diğer düğmeler, SNES üzerindeki ilgili butonlara tam olarak eşleşir (üçgen X olur, kare Y olur, vb.) Ve L ve R omuzları L2 ve R2’dir.

Fn butonlarını başarılı bir şekilde kurmak ve garantilemek ve sürücülerin ve yardımcı programların kurulumunun sıkı bir şekilde yerine getirilmesi için gerekli olan maksimum çalışma süresini bulmak zaten farkedilebilir. Filmi Netflix ve Amazon dahil olmak üzere birçok stüdyoya gösterdiler, ancak pratik olarak tamamlanmış görüntüyü gözlemleyen bazı sağlayıcılar endüstriyel potansiyeli hakkında kuşku duyuyorlar. VPCS11X9E / B, eSATA’ya ve hatta USB ‘uyku ve şarj’ yeteneklerine sahip olmasa da, mini-FireWire’a sahiptir – son zamanlarda bilgisayar sistemlerinde bağlantıya rastlamak zor. Etiketle birlikte 19 yıl, Warner döneminden kalan ve önümüzdeki birkaç yıl içinde sona erecek olan sözleşmelerin altındaki kayıtlar ve binlerce kesintisiz yayın içeren “tonozundan” gelen materyaller. “Teknoloji ile eğitim”, 21. yüzyılın otomasyon döneminde öğrenme ve sınav sürecinin değerini devam ettiren eğitim alanındaki yeni slogan. Vidala onları. Ve işte burada, şehrin kenarındaki karanlıkta yatıyoruz. Li-ion cep telefonumun pilinin şu an düşük kalmasına izin vermeyeceğim. Bu, tüketicilere en yüksek derecede yüksek hızlı veri aktarımı sunacak.