En iyi Huawei Onur Aksesuarları Kapak Seçimi

En iyi Huawei Onur Aksesuarları Kapak Seçimi

Ve bu, temel olarak, herkesin, Fold’a gururla sahip olma ayrıcalığı için iki bin doların üzerinde çatal almaya istekli olmasının nedeni budur. Her durumda, Galaxy Note 8’in selefinden daha fazla geliştirileceği kesin olarak kesindir. Ayrıca, grubun Not toplama için bireylerin inancını yeniden kazanma isteklerine dahil edebileceği ilave unsurlar. Grup değişen pazarlara başlamak için yönetilen bir Snapdragon 830 Not 8 ve Exynos işlemcili Not 8 üretebilir. Bir şey kesin ve kesin olarak, Galaxy Note 8 muhtemelen Samsung’un en iyi Notu olacak. Temsilci ile ilgili gerçekten sevdiğim şeylerden biri, fazlalıkların saatin tuğlası olasılığını azaltmak için kullanılmasıdır. Telefona uygun boyutta ancak çok büyük veya çok küçük olanı kullanmayın.

Şimdi gerçekten haber değeri olarak öne çıkan doğru Galaxy S8. Bu saniyede hala Galaxy Note 8 ile ilgili ortaya çıkan yeni sorunların önemli bir ölçütü bulunmuyor ve muhtemelen yakın gelecekte herhangi bir noktada başlatılmayacağı gerçeği ışığında. Samsung’un Notlar’ın teknolojisine son derece Not 7 teknolojisini son verdiğini duymuş olabilirsiniz. Samsung dizüstü bilgisayar şarj cihazları oldukça yumuşak ve taşınabilirdir. Dizüstü bilgisayar şarj cihazları, yinelenen veya sahte bir dizüstü bilgisayar şarj cihazı kullanarak çalışan dizüstü bilgisayarlarınızı korumada önemli bir rol oynar, dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü etkileyebilir. Samsung şarj cihazı, çeşitli renklerde ve etkili bir şekilde sunuluyor, böylece dizüstü bilgisayarları ile eşleşen şarj cihazını seçebiliyorsunuz. Samsung, bir yıl sonra iyi bir başlangıç ​​için kapalı çünkü Galaxy S8’in 2017 şubat ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Açıkçası, Galaxy Note 8’in şu anki en büyük işlemcilerden 12 ay sonra yakıt alması bekleniyor. Bu nedenle, kişi genellikle ortamdaki yumuşak, ikincil mikrofonu ve yakınlık algılayıcı türlerini kapsayan giriş kamera değiştirmelerine gitmelidir. Cep telefonunuz, hem ön hem de arka dijital kameranın parçalanmasını tetikleyebilecek çok tuhaf açılara düşebilir. Daha kalın ekran koruyucuları önermiyorum çünkü bunlar iç silikon kabuğun şişmesine neden olacak. Dokunmatik ekranlı cep telefonunun normalde el altında olduğunu açıklama için, zemine dökerek, üzerine sıvı dökerek veya üzerine ağır bir cisimle saçarak kolayca çizebilirsiniz. Yine bir başka kozmetik temas, çizilmez, kırılmaz ekran olacaktır. Bazı daha fazla söylenti ayrıca S8’in iki farklı varyasyonla geleceğini öne sürüyor. Aksine, iPhone 4’ün iki kamerası var; arkasındaki en önde gelen 5 megapiksel dijital kamera ve görüntülü sohbet için girişte daha küçük bir VGA dijital kamera.

Dahası, Galaxy S8 ayrıca strese duyarlı şov, ikiz digicam ve Bixby adlı çok kişisel AI’sı ile övünebilir. Samsung Galaxy S8 daha az çerçeveye eşlik edebiliyor ve ana ekran düğmesi kullanmıyordu. Yakında Samsung cep telefonu yaklaşık yüzde 90’lık bir ekrana sahip olacak ve bu şekilde örnek ana düğmeyi kaldıracak. Bunun yanı sıra, uygun bir SIM kart alternatif tepsi siparişi verebilir ve SIM kartla ilgili uygunsuz işlemlerden dolayı kırılması durumunda evinizde kurabilirsiniz. TIYA kasa, TPU malzemeden, kesikli olarak üretilmiştir. Samsung şarj cihazları, ürünlerini üretmek için en iyi pişmemiş malzemeyi kullandıkları için dayanıklı ve güvenilirdir. MiniTurtle Samsung Galaxy Grand Prime Kılıfı, kullanımı kolay ve uzun ömürlü kasa özelliklerine sahip. Nokia C2-00 cep telefonuma göz atmak için istismar ediyorum ancak bir kez daha göz atamam. Piyasada bulunan, araç şarj cihazı, kolsuz, Nokia örnekleri, Nokia davlumbaz, vb. Gibi çeşitli Nokia aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Tüm ekipmanların müşterileri için ayrı bir önemi vardır. Bunun yanı sıra, bunların damlalar için bile oldukça iyi olduğu kanıtlanmıştır. S8 2560 x 1440 piksel çözünürlükten 3840 x 2160 piksele kadar bile çıkabilir.