EFT – Düşünmek İsteyen Girişimci Yolu’na dokunun

Belki EFT veya buna bağlı bir dokunuş ya da sağlık modeli üzerinde çalıştınız. Kişisel olarak etkin bir şekilde yararlanmanız için ilk önce cezbedici olabilirdiniz, ve faydalarınızdan dolayı sevinmişsiniz, o zaman dışarı çıkıp gezegeni etkinleştirmek istediniz! Mümkün olan en üst seviyeye kadar eğlendikten sonra tüketicilerin gelmesini beklediniz … Ve çoğu kişi vazgeçip “günlük iş” bulmaya geri döndü. Ama bu şekilde olmak zorunda değil.
Çoğu tamamlayıcı ve opsiyonel tıp (CAM) pratisyenleri, aslında gerçekten yapmak istediklerini gerçekleştirmek için ücretli bir istihdam elde etmek imkânsızken, yeni keşfedilen ticaret orada bazı işler var. Bununla birlikte, hemen hemen her 200 pratisyen için yaklaşık 1 iş var. Meselenin gerçeği, uygulayıcıların çoğunun girişimci olması gerektiğidir.
CAM işinizle ilerlemeyle ilgili en güncel seminerlere, web seminerlerine ve podcast’lere katıldıysanız, teşvik edici, pazarlamadan ziyade, çoğunlukla kişilerin kişisel sınırlama inançları ve benlik saygısı hakkında tanıdık bir model görebilirsiniz. , sosyal medya ve diğer iş geliştirme yaklaşımları.
Aslında, dünyadaki tüm satış bilgi birikimiyle bile, uygulayıcı yavaş öz-değerine sahip olduğunda ya da para toplama, gelir isteme veya geliri yönetme konusundaki inançlarını sınırlamaya devam ederse, seçtikleri mesleğinde başarılı olamayacak kadar düşük olması. Bu nedenle, gerçek iyi sonuçlar ve devam eden büyüme ancak Girişimci düşünce tarzınız olduğunda gerçekleşir.
EFT, inançları ve kendi kendine yeten meydan okumaları sınırlandırmak için dokunmanın harika bir yoludur. Bir uygulayıcıyı görmek veya öz değer konularının temel nedenlerine ulaşmak için takas oturumları yapmak en etkili olsa da, “Ulaşmaya layık olduğum” veya “Ben hazır bulunmaya hazırım” gibi her şeyin tek bir gününe dokunabilirsiniz. Başarıya layık olduğumu hesaba katın “dedi. Kurulum veya Hatırlatma ifadesine sahip olmak zorunda değilsiniz, bu onaylamaları sabahları yaklaşık beş dakika ve akşamları da 5 dakika boyunca her zamanki gibi favori EFT puanlama noktalarınıza dokunabilirsiniz.
Dokunduğunuz diğer iyi onaylamalar şunlardır:
“Nakit istemek benim için güvenli”
“Para istemekle layıkım”
“Ben yeterince iyi olduğumu dikkate almaya hazırım”
“Geliri yönetme kabiliyetindeyim”
Tercih edilen noktalarda bu olumlu ifadeleri tıkladığınızda elde edebilirsiniz, hatıralar belki de rahatsızlık duygusuyla ortaya çıkabilir. Örneğin, bir ebeveynin veya öğretmenin aşırı önem kazandığı ya da karar verdiğinizde hayatınızın bir anı, radarın altında kalmanız ve ışığınızı bir kulenin altına gizlemek daha güvenlidir. Gerçekten böyle bir hafıza ortaya çıkarsa, birkaç EFT varyasyonundan bahsetmek için klasik, Altın Düzenli, Güçlü, Pozitif, FasterEFT, PET veya SET kullansanız da kullanmayın, her zamanki gibi uygulayın. Duygularınızı serbest bırakın, dinlenin, bir içki içsin, gevşemelisin ve ertesi gün tekrar başlayın.
Zihninizde soran ve almaya ilişkin sınırlamaları bırakarak son olarak bütüncül işletme girişiminizle ilerlemeye hazır olabilirsiniz.