EFT – Düşünmek İsteyen Girişimci Yolu’na dokunun

Belki de EFT ya da benzer bir dokunuş ya da sağlık modeli okuduk. Belki de başlangıçta kişisel gelişiminiz için cazip gelebilir ve nihai sonuçlarınızdan memnun kaldınız, daha sonra dışarı çıkıp gezegene yardım etmek istediniz! Mümkün olan en üst seviyeye kadar eğlendikten sonra müşterilerin gelmesini beklediniz … Ve bu, çoğu erkek ve kadının vazgeçtikleri yerdeydi ve “günlük iş” bulmaya geri döndüler. Ama bu şekilde olmak zorunda değil.
Çoğu tamamlayıcı ve alternatif tıp (CAM) uygulayıcıları ücretli istihdam elde etmek için nelerin mümkün olmamasına karşın, gerçekten yeni eğitim aldıkları ticaretten gerçekten ne yapmak istediklerini taahhüt ederlerken orada bazı işler var. Bununla birlikte, her 200 pratisyen için yaklaşık 1 iş var. Meselenin gerçeği, uygulayıcıların çoğunun girişimcilere dönüşmesi gerektiğidir.
CAM küçük işletmelerinizle ilerleme konusundaki en güncel seminerlere, web seminerlerine ve podcast’lere katıldıysanız, teşvik edici, pazarlamalı, sosyal medyadan ziyade, çoğunlukla kişilerin kendi inançlarını ve özsaygılarını kısıtlayan tanıdık bir kalıp fark edebilirsiniz. , ve diğer örgüt geliştirme yaklaşımları.
Gerçek şu ki, dünyadaki tüm satış anlayışıyla bile, uygulayıcı yavaş öz-değerine sahipse ya da para edinme, gelir isteme veya gelir idaresi hakkındaki inançlarını sınırlamaya çalışırsa, seçtikleri mesleğinde başarılı olma ihtimalleri düşüktür. Dolayısıyla, gerçek başarı ve sürekli gelişme ancak Girişimci düşünce tarzınız olduğunda gerçekleşecektir.
EFT, inançları ve kendine değer problemleri sınırlandırmak için dokunmanın mükemmel bir yoludur. Kendini ilgilendiren endişelerin temel nedenlerine ulaşmak için bir uygulayıcı görmek ya da takas oturumları yapmak ideal olsa da, temelde “Sonuçlara layıkım” ya da “Ben bu konuyu düşünmeye istekli olduğum gibi her gün bir şeye dokunabilirsiniz. Başarıya layık olabilir “. Bir Kurulum veya Hatırlatma ifadesi istemiyorsanız, sabahları yaklaşık beş dakika, akşam beş dakika boyunca bu onaylamaları her zamanki gibi en sevdiğiniz EFT’ye dokunarak uygulayabilirsiniz.
Şunlara dokunabilecek diğer iyimser doğrulamalar şunlar:
“Nakit istemek benim için korunuyor”
“Gelir yapmaya layıkım”
“Üstün olduğumu düşünmeye hazırım”
“Ben dolar idare edebiliyorum”
Bu iyimser ifadeleri beğenilen noktalarda dokundurken karşılaşabilirsiniz, rahatsızlık duyan anılar ortaya çıkabilir. Örneğin, bir ebeveynin veya öğretmenin aşırı derecede kritik hale geldiğini ya da karar verdiğinizde hayatınız boyunca bir anı telsizin altında tutmak ve ışığı gizlemek daha güvenli bir yerdi. Gerçekten böyle bir hafıza ortaya çıkarsa, birkaç EFT varyasyonundan bahsetmek için klasik, Altın Ortak, Güç, İyi, Hızlı Atım, PET veya AY kullanıp kullanmamaya bakmaksızın, her zamanki gibi uygulayın. Duygularınızı serbest bırakın, dinlenin, bir içki için, gevşeyin ve ertesi gün tekrar başlayın.
Para isteme ve bunlarla ilgili düşüncelerinizdeki kısıtlamaları kaldırarak, son olarak bütünsel işletme girişiminizle ilerlemeye hazır olabilirsiniz.