EFT – Düşünmek İsteyen Girişimci Yolu’na dokunun

Muhtemelen EFT veya buna benzer bir dokunuş veya sağlıklılık modalitesi eğitimi aldınız. Başlangıçta kendi düzgünlüğünüz için cazip olmuş olabilirsiniz, sonuçlarınızdan memnun olurdunuz, sonra dışarı çıkıp dünyayı desteklemek istediniz! Yapabildiğiniz en üst seviyeye kadar eğitildiniz, sonra müşterilerin gelmesini beklediniz … Ve bu, çoğu erkek ve kadının vazgeçip “günlük işe” sahip olduklarına döndü. Ama bu şekilde olmak zorunda değil.
Çoğu tamamlayıcı ve alternatif tıp (CAM) pratisyenleri için kesinlikle çok sevdikleri şeyleri yaparak ücretli istihdam elde etmek mümkün değilse de, yeni keşfedilen ticaret orada bazı işler var. Bununla birlikte, her 200 pratisyene yaklaşık 1 iş var. Meselenin gerçeği, uygulayıcıların çoğunun girişimci olması için büyümek istemektir.
CAM organizasyonunuzla ilerlemeyle ilgili en son seminerlere, web seminerlerine ve podcast’lere katıldıysanız, çoğunlukla reklam, pazarlama, sosyal medya, web siteleri ve web sitelerinden ziyade insanların kendi sınırlayıcı inançları ve benlik saygısı hakkında tanıdık bir model fark edebilirsiniz. ve diğer kurumsal büyüme yöntemleri.
Gerçek şu ki, gezegendeki tüm satış anlayışıyla bile, uygulayıcı yavaş öz-değer veya gelir elde etme, dolar isteme veya doları yönetme konusundaki inançları kısıtlayıcıysa, seçtikleri mesleğinde başarılı olamayacak kadar olması. Dolayısıyla, gerçek başarı ve devam eden büyüme ancak Girişimci düşünce tarzınız olduğunda ortaya çıkar.
EFT, inançları ve kendi kendine yetebilecek güçlükleri sınırlandırmak için dokunmanın harika bir yoludur. Bir uygulayıcıyı görmek ya da öz değer kaygısının temel nedenlerine ulaşmak için takas oturumları yapmak ideal olsa da, her gün her şeye dokunarak “Başarım ben layık” veya “Ben hazırlanmaya hazırım” gibi bir şeye dokunabilirsiniz sonuçlara layık olabileceğimi hesaba katın “dedi. Kurulum veya Hatırlatma ifadesine gerek yoktur, sabahları yaklaşık 5 dakika ve akşamları ise 5 dakika boyunca bu onaylamaları tercih ettiğiniz tüm EFT puanlama noktalarına dokunabilirsiniz.
Şunlara dokunabilecek diğer iyimser doğrulamalar şunlar:
“Para istemek benim için güvenli”
“Ben para istemekle layıkım”
“Ben yeterince mükemmel olduğumu hesaba katmayı kabul ediyorum”
“Gelirimi yönetme kabiliyetindeyim”
Tercih edilen noktalarda bu olumlu ifadeleri seçerken bulabilirdiniz, anılar ortaya çıkabilir ve bu da rahatsızlık verir. Örneğin, bir ebeveynin veya öğretmenin aşırı derecede hayati bir önem taşıdığına ya da karar verdiğinizde hayatınızdaki bir anın, radarın altında kalması ve ışığınızı bir kulübenin altında saklanması daha güvenli bir anıydı. Birkaç EFT varyasyonundan bahsetmek için böyle bir belleğe yer vermelisin, sonra klasik, Altın Ortak, Enerji, Yapıcı, FasterEFT, PET veya SET kullansanız da kullanmayın, her zamanki gibi uygulayın. Duygularınızı serbest bırakın, dinlenin, su için, gevşetin ve bir sonraki gün tekrar başlasın.
Zihninizde soran ve dolar almaya ilişkin sınırlamaları bırakarak, son olarak bütüncü şirketinizle ilerlemeye hazır olabilirsiniz.