Doğrudan Size Nasıl Ulaşabilirim?

Doğrudan Size Nasıl Ulaşabilirim?

Güvenlik hakkında konuşan iki katlıdır, bu sayede çizilmelere, darbelere ve kire karşı güvende tutar. Bu dava açıkken, güvenli ve sağlam! Bununla birlikte, 5,9 inç büyüklüğünde bir şovla, sadece bir elinizle taşımayı biraz yorucu hale getiren oldukça devasa bir program. Makinenin yüzü aşağı bakarken gösteriyi korumak için yükseltilmiş kenarlarla gelir, oysa yumuşak iç kısım TPU katmanı, cep telefonunu düşürmek için bir yoldan ya da diğer tutamaçtan olursanız, tüm şokları emer. Son fakat en az değil, sağlam bir polikarbonat dış katman ve rahat tip TPU iç katmandan oluşan Cover ON’dan gelen sağlam bir çantamız var. Cep telefonunu kapaktan çıkarmak ve kullandıktan sonra cihazın içine koymak da zarar görebilir. Biraz gösteriş yapmak için mükemmel olan şeffaf bir manken, ancak üstün kaplama ve MIL-STD 810G-516.5 sertifikası nedeniyle, cep telefonunuzun zarar görmesinden endişe etmekten vazgeçebilirsiniz. Parçanın kendiliğinden yapışan yüzeyi ile sorunsuz bir şekilde tutturulması ve tutturulması kolaydır; oysa, elimden çıkar çıkmaz hemen telefonunuzda hiç tortu bırakmaz.

Zorla know-how sorunları ticari tartışmaların bir parçasıdır, ancak ABD’nin ihlali ile ilgili olan herhangi bir sorun “Bu yüzden bunlar genellikle ticari tartışmaların bir parçası değildir. Mnuchin, Fox Business Network ile yaptığı röportajda “Bunlar ayrı konular ve ayrı bir diyalog” dedi. Hazine Sekreteri Steve Mnuchin Salı günü yaptığı açıklamada, bu hafta Çinli yetkililerle yapılan ticaret müzakerelerinde kayda değer bir ilerleme görmeyi beklediğini ve her hafta 1000.00 ABD’nin bazen sorun olduğunu ve bu sergiler için kazançların bu miktarlara eşit olduğu iki uygulama ile gitti rakamlar. Razer Phone 2, LG V40 ThinQ, Honor Magic 2, muhtemelen OnePlus 6T, Google Pixel 3, Huawei Mate 20 ve daha fazlası gibi telefonlarımız var. Savcılar, Huawei’yi, ABD’yi ihlal eden İran’la ticaret yapmak için Hong Kong giriş şirketini kullanmakla suçladı. Bu akıllı telefonlardan Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL en çok sızdı. Prensip olarak, bu iki ünite hakkında bilgi edinmek için olabilecek tüm parçaları biliyoruz, insanların yeri çok fazla sızdığını düşündükleri için 3. “Pixel Ultra” modeliyle ilgili ayrıntılı komplolar verdiler. . Şimdi bana bunu soran bireylere alışmak zorunda kalacağımı düşünüyorum, çünkü bu çok benzersiz.

Telefonun arka tarafı artık cam değil çeliktir, bu nedenle çizilmeye daha fazla rağmen, düşürürseniz kırılması daha az şüphelidir. Ayrıca, telefonunuzu çizilmelere, çarpmalara, parmak izlerine veya kirlere karşı korumanın yanı sıra, darbelere ve düşmeye karşı dayanıklıdır. Hava Yastığı Teknolojisi sayesinde, şokları kolaylıkla emebiliyor, yanlardaki dokunsal düğmeler sabit öneriler ve kolay baskı sağlıyor. İç kısımdaki TPU köşe yastıkları bir düşme anında tüm şokları emer ve Active Touch Teknolojisi tüm önemli portlara ve düğmelere kolay ve saf erişim sağlar. Son olarak, kesin kesimler nedeniyle, tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına kolaylıkla erişebilirsiniz! İPhone’unuzdaki ekrana zarar vermeniz durumunda ne kadar yanlış yer alabileceğinizi yalnızca bir dakika düşünün ve artık favori uygulamanıza veya takviminize erişemezsiniz. Genel olarak, iPhone 4’ün örnekleri PVC, silikon, kauçuk, çelik vb. Malzemeden üretilirken, iPhone 4’ün torbaları genellikle deri bazlı veya PU’dan (Poliüretan – ortak bir plastik) yapılır.

Bu, yeni kilidi açılmış telefonunuza yeni bir SIM kart takma ve metin göndermek, arama yapmak ve internette gezinmek için istediğiniz sağlayıcıyı seçmek için esnekliğe ihtiyaç duyabileceğinizi gösterir. Üstün ve verimli bir cep telefonu, bir kişinin yaşam biçiminde büyük miktarda değişiklik yapabilir. İyi bir şarj cihazı, USB port başına en az 2.1 Amper sağlayan kişidir. Cep telefonu içindeki kablosuz Bluetooth akımı GPRS, EDGE, A2DP ve USB gibi özelliklerde yardımcı olabilir. İlk olarak SlashLeaks tarafından tespit edildi, Huawei Mate 20 Pro ve Silikon Kapağı, Akıllı Görünüm Kapağı, PU Cüzdan Kapağı, NM Kartı ve Kablosuz Şarj Cihazı aksesuarları listelendi. Bunlar, bize göre, şu anda alabileceğiniz en iyi Huawei Mate 9 koşulları. Bu örneklerden hangisini Huawei Mate 9’unuzdan satın alırsınız ve neden? Bir örnek olarak, yeni bir spor otomotiv almaya karar verirseniz ve hatta cep telefonunu bile el cihazınıza satın alırsanız.