Doğrudan Size Nasıl Ulaşabilirim?

Doğrudan Size Nasıl Ulaşabilirim?

Güvenlik hakkında konuşur, iki katmanı vardır, bu sayede çizilmelere, darbelere ve kire karşı güvende tutar. Bu dava açıkken, korumalı ve sağlam! Bununla birlikte, 5,9 inç büyüklüğünde bir şovla, sadece bir elinizle taşımasını biraz zorlaştıran oldukça büyük. Sistem aşağı bakacak şekilde gösteriyi korumak için yükseltilmiş kenarlarla birlikte gelirken, TPU katmanı içindeki hassas parça, telefonu düşürmek için bir yol tutmanız durumunda tüm şokları emer. Ancak en azından son olarak, sert bir polikarbonat dış katman ve rahat bir TPU iç katmandan oluşan Cover ON’dan gelen sağlam bir kasamız var. Cep telefonunu kapaktan çıkarmak ve kullandıktan sonra sistemi içine yerleştirmek ayrıca hasara neden olur. Biraz gösteriş yapmak için mükemmel olan şeffaf bir mankendir, ancak gelişmiş kaplama ve MIL-STD 810G-516.5 sertifikası sayesinde, telefonunuzun zarar görmesinden endişe etmekten vazgeçebilirsiniz. Parçanın, kendiliğinden yapışan zemini ile kolayca takılıp çıkarılması mümkündür, hepsi de ortadan kalktıktan sonra telefonunuzda hiçbir kalıntı bırakmaz.

Zorunlu uzmanlık sorunları, ticari tartışmaların bir parçasıdır, ancak ABD’nin ihlaliyle ilgili herhangi bir husus vardır. “Dolayısıyla, bunlar genellikle ticaret tartışmalarının bir parçası değildir. Mnuchin, Fox Business Network ile yaptığı röportajda “Bunlar ayrı konular ve ayrı bir diyalog” dedi. Hazine Sekreteri Steve Mnuchin Salı günü yaptığı açıklamada, bu hafta Çinli yetkililerle yapılan ticaret müzakerelerinde kayda değer bir ilerleme görmeyi beklediğini ve her hafta 1000.000 ABD doları tutarında bir sorun olduğunu tahmin ettiğini ve kazandıklarının miktarını gösteren fuarlar için yine de iki uygulama ile gittiğimizi söyledi. rakamlar. Razer Phone 2, LG V40 ThinQ, Honor Magic 2, muhtemelen OnePlus 6T, Google Pixel 3, Huawei Mate 20 ve benzeri telefonlar aldık. Savcılar, Huawei’yi, ABD’yi ihlal eden İran’la ticaret yapmak için Hong Kong’un önde gelen bir firmasını kullanmakla suçladı. Bu akıllı telefonlardan Google Pixel 3 ve Pixel üç XL en çok sızdı. Hepimiz biliyoruz ki, bu iki cihaz hakkında bilgi edinmek için, bireylerin, ünitelerin çok fazla sızdığını hayal ettikleri bir 3. “Pixel Ultra” mankeni hakkında ayrıntılı komplolar ortaya koydukları noktaya gelince, tüm parçaları biliyoruz. . Sanırım şimdi bunun sonucu olarak bana soran insanlara alışması gerekecek ve bunun netliği çok belirgin.

Telefonun arka tarafı artık camdan değil metal olduğundan, çizilmeye daha yatkın olmasına rağmen, düşürdüğünüzde araya girme olasılığı çok daha düşüktür. Ayrıca, telefonunuzu çizilmelere, çarpmalara, parmak izlerine veya kire karşı korumanın yanı sıra, darbelere ve düşmeye karşı korumalıdır. Hava Yastığı Teknolojisi sayesinde, yanlardaki dokunsal düğmeler sağlam öneriler ve basit bir baskı sağlarken, şokları kolaylıkla emebiliyor. İç kısımdaki TPU köşe yastıkları bir düşme anında tüm şokları emer ve Active Touch Teknolojisi tüm önemli portlara ve düğmelere kolay ve saf giriş sağlar. Son olarak, kesin kesimler sayesinde, tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına kolaylıkla erişebilirsiniz! İPhone’unuzdaki ekran ekranını kırarsanız ve şimdi favori uygulamanıza veya takviminize giriş yapmazsanız, sadece bir dakikanızı hayal edin. Genel olarak, iPhone 4’ün kasaları PVC, silikon, kauçuk, çelik vb. iPhone 4’ün poşetleri normalde ya deri bazlı ya da PU’dan üretilirken (Poliüretan – standart bir plastik).

Bu, yeni kilidi açılmış telefonunuza yepyeni bir SIM kart takmanız ve ihtiyaç duyduğunuz taşıyıcıyı seçerek metin göndermek, arama yapmak ve çevrimiçi gezinmek için gerekli olabileceğinizi gösterir. İyi ve çevre dostu bir cep telefonu, bir kişinin yaşam tarzında büyük miktarda değişiklik yapabilir. İyi bir şarj cihazı, USB port başına en az 2,1 Amper sunan bir kullanıcı. Cep telefonunda bulunan kablosuz Bluetooth, GPRS, EDGE, A2DP ve USB vb. SlashLeaks tarafından ilk fark edilenler, Huawei Mate 20 Pro ve Silikon Kapağı, Akıllı Görünüm Kapağı, PU Cüzdan Kapağı, NM Kartı ve Kablosuz Şarj Cihazı listelerini canlı hale getirdi. Bunlar bize göre alabileceğiniz en iyi Huawei Mate 9 koşulları. Bu koşullardan hangisini Huawei Mate 9’unuzdan satın alırsınız ve neden? Örnek olarak, yepyeni bir spor aktivitesi otomotiv almaya karar vermeniz durumunda ve hatta cep telefonunuzda mobil cihaz satın almanız durumunda.