Doğru Mobil Piller Paketi Nasıl Karar Verilir

Çeşitli iyi telefonlar için, hap PC’leri, şarj portu farklıdır, farklı hücresel enerji şarj voltajı farklı olabilir, bu nedenle, telefonların altındaki mobil enerji finans kurumunun hangi cep telefonunun yardım edeceğine emin olun, buna karşılık gelen bir arayüz vardır. Dünya çapındaki koşulları deneyin S2, hava, su, ovma ve diğer pek çok şeydeki kire ve toza benzeyen mevcut beklenmedik sorunlarınızı korumanıza izin verir. Bu tasarım gerçekten bu ileriye doğru çevirmek için izin verir. Bir dahaki sefere, çanta içinde Galaxy S4’ü görmek istemiyorsanız, çantanızın içeriği ve görünümüyle yerinde değil, bilgili yeni Galaxy S4 Flip kılıfını seçerek biraz zaman geçirin. Sonuçta, talimatlara varınca, davayı zaten ayırmanın yolunu bileceksiniz. Silikon kabuğu biraz uzatacaktır, ancak dışarı çıkarmaz ve sık sık yerleştirirseniz, genellikle yerine oturması gerekir.

Zahmetli kabuğun içinde, üretim hatası olarak aldığım biraz ek plastik var. Kasanız silikon elemanlı plastikten yapılmışsa, önce parçaları sökmek gerekir. Benim çözmem gereken şey dijital kamera deliğindeki ek dikdörtgen girintiler. Onlar digicam açığı ve Apple marka tanıtımında oldukça belirgindir. İç kabuğunu ters çevirdiğimizde, dijikam deliğinin etrafında ve iç kabuğunu dış kabuğa sağlam tutan Apple amblemini açığa çıkaran dünyayı görebiliriz. Kamera boşluğunun çevresindeki oluklar yine de işlerini yapıyor, bu yüzden şimdilik bu tasarım kurulumunu görmezden geleceğim. Çoğu kişi bir iPad Air’i tutacak ve koruyacak bir şeyler aramaya başlayabilir, ancak yine de bir tanesine sahipse, bu sayfadaki sırt çantaları orijinal iPad ile birlikte tüm modalar için mükemmel olacaktır!

Bu durumun ekran ekranını korumadığını ve bir ekran koruyucunun hala tavsiye edildiğini anlayın. Haftada bir kez kolay temizlik yapılabilmesi şiddetle tavsiye edilir. Bu, yalnızca kenarlarını ve telefonun tekrar kısmını kapsayan bir durumdur. Hemen hemen talimatlar, davayı çıkarma, iPhone’unuzu takma işleminden sonra adım adım ilerliyor ve ardından tekrar kasayı yeniden birleştiriyor. Kalemi değerlendirmek için çok fazla bir şey yok. Üç tane açılış kümesi var. Bunlar bahsettiğim oluklar. Bu konudaki endişem olukların yeteneklerini etkilemeyeceği için pek hoş değil. Bunu daha önceki iPhone dört teknolojisi koşullarıyla eşleştirmiş olsaydık, olukların derine inmiş gibi hissediyorum. Fikir, bu olukların, dışarı çıkan dış kabuğun açıklıkları ile aynı hizada olmasını sağlamaktır, böylece iç kabuk yerinde kalacaktır.

Artık, kaza geçirmeniz durumunda elinizde dijital bir kamera olması için ciddi bir ağrı olduğunu düşünebilirsiniz. Pembe veya gümüş konfeti veya hatta pembe kalpler ile donatılmış olsun. Samsung, sürekli olarak yeni teknoloji ve müşterinin bile düşünemeyeceği yeni ürünler geliştiren bir modeldir. Sizi etkileyen bir tasarım, aslında başka bir kişiyi etkileyebilecek bir tasarım değildir. Tesis düğmesi kaputunun çıkarılması, güç düğmesine basılmasını önler. Toplam düğmeyle ev düğmesine basabilmek yerine. Kayda değer ikinci durum yetenek düğmesidir. Ev düğmesi, özellikle sert dış kabuğun kalınlığı ile ulaşmak için biraz zahmetli olabilir. Lüks telefonların, varlıklı insanların zenginliklerini ve kimliklerini göstermeleri için iyi semboller olduğu bir moda olsaydı, bu tarzın sonunda kaybolacağını söyleyeceğiz.