Dijital gelecek rapor

Birleştirmeler, woe gazete işten, bir durumda bulunan ve düpedüz kapanması akılda başka bir dönem içinde daha çok daha tatmin edici olduğunu. Medya kullanım Amerika’da değiştirmek aşağıdaki sonuçlara yolaçabilir doğanın güçlü kanıt tek bir istatistiğe tanıtılabilir. NET müşteriler yıllık araştırma USC’ın Annenberg College iletişim için dijital gelecek için merkezi tarafından yürütülen göre net gazete okuma zaman içinde önemli bir destek rapor.
Çalışma Amerika hattı teknolojisi etkisinin önemli bileşenleri. Dijital gelecek projesi o World wide web müşteriler çalışma haftada, bu tür bir çalışma sırasında üst düzeyde 53 dakika için üzerinde net Gazeteler bulunan. Geri 2007 yılında tipik haftada 41 dakika oldu. Onlar benzer o ayrıntıları internette sörf olsa bile sakıncalıdır çünkü müşterilerinin yüzde 22 aboneliğini basılı gazete ve dergiler için durdu bulunamamıştır.
Bu on-line içerik genişletmeye devam ediyor gibi soru, nasıl müşteriler şimdiki nesil medya alışkanlıkları değişecek yükseltir? Ne etkileri Amerika Gazeteler için bu değişiklikler olacak mı? Kesinlikle ned, yazdırılan bir yolunu görüyor her gün gazete. Beklenen her kişi daha hızlı artan bir eğilim.
Özellikleri 3 veya çok yüzdesi daha fazla PC geliştirmeye devam etmektedir. Amerikan hanelerin yüzde 24 en az 3 veya ek bilgisayar sistemleri var. Beklendiği gibi bilgisayar yok ile hanelerin yüzde azalmaya devam ediyor. Sadece Amerika’da özelliklerinin % 15 bir bilgisayar sistemi var mı anda. Onların evi web sayfası için bir arama motoru kullanan dünya çapında web kullanıcıların yüzdesi geliştirmeye devam etti. Internet useres üzerinde yüzde 22’i Google gibi bir arama web sayfasını kullanın. Başlamak müşteriler yüzdesi onların internete Yahoo gibi bir portal ile MSN ya da web üzerinde Amerika da büyüdü. Cep telefonları ve kablosuz bilgisayarlar net kullanımı yükseltmeye, hiç heighest seviyelerine ulaşmak devam ediyor.
Büyük ve artan yüzdesi satır alıcı üzerinde kendi perakende mağazalarda edinme düşürdü kendi satırına edinme rapor devam ediyor. Bu varolan Dermoskopik, satın alma web üzerinde satın alma onların standart perakende olarak satın alma azalttı olduğunu belirtti on-line usuers % 69 biraz veya çok biraz % 67’si 2007 yılında depolar.
Herhangi bir Internet ekler üzerinde tıklatın mı? Bir dizi yeni talepleri geçerli dijital gelecek rapor, internet kullanıcılarının internette her iki düşünce onların sınırlı kullanım ve onların görüşleri bu konuda pazarlama hakkında sağlam bir olumsuz görünüm hızlı. World wide web müşteriler (yüzde 52) çok daha fazla yarısı belirtilen onlar hiçbir şekilde Web reklamları ve sadece altı % tıklayın kadar bazı durumlarda ya da sık sık. Kullanıcıların önemli ölçüde daha az edinme konusunda hevesli öncelikle temel alınarak net çizgi müşterilerin yüzde 61’i belirtilen Internet reklam hakkında keşfettikleri ürünleri satın aldıkları asla ama asla ekler.
Şimdi bana bir şey bu, tüm söylüyor. Gerçek dünya düşmüş ve ayağa kalkamıyor acı çekiyor. Sığır eti nerede? Tamamlandıktan beri varlığı dışında katlettiler. Tuvalete doğru gezegendir. Ancak, internette bu durum böyle değil. Şeyler artmaktadır. Paradan başka hiçbir yerde oluşturma web üzerinde daha çok insan vardır.
Tam dijital gelecek rapor görebilirsiniz: