Dergi ve süreli yayınlar üzerinde sansür

İşte önemli ölçüde çeşitli dergi ve süreli yayınlar gibi yayınlar için ipuçları ile üzerine gelip yaratıcılık olarak. Dergi ve süreli yayınlar kapsayan çıkarları üzerinden siyasi, değişen kuruluş, ticaret, otomatik, elektronik, dizüstü bilgisayar, Stil, spor, seyahat, Yetişkin ve çok sayıda çok daha. Bazı dergi ve süreli yayınlar çok daha cesur kişi daha vardır. Bile durgun ekonomi ile dergi ve süreli yayınlar yine de yazdırma formu veya Web üzerinde tanıtıyoruz. Alışveriş dünya çapında karar dergi ve süreli yayınlar altında hiçbir koşullar kısa vardır.

Dergi ve süreli yayınlar üzerinde sansür

Öyle olsa bile, bu bahsedilen, konuşma özgürlüğü ile hiçbir sansür değil. Dergiler, süreli yayınlar, kitaplar ve üzerinde yasaklı diğer yayınlar vardır. Tarih boyunca ve bir dizi ülkede, kitap, dergi ve süreli yayınlar da yasaklanmış olması veya yeraltı gitmek zorunda. Sansür diktatörlükler ve sert siyasi rejimler görmek için biz saymak, ama Batı’nın en sık hiçbir maliyet konuşma tam şurada yanılsama altında vardır. Batı sürekli sorgulama dışında nerede temel haklarını ücret konuşma sonu ücretsiz yapmak için dergi ve süreli yayınlar, durum budur değil. Tam olarak nerede ne hükümet sorgulamak için görüşlerini genel yaparlar ve diğer iktidar yetkililerinin müdahale ve haklarını almak uygun olması.

Batı sansür

Amerika Birleşik Devletleri’nde kamu inceleyen önemli hardcore dergi ve süreli yayınlar yasak edilmiştir. Örneğin, Steve Blush’ın “Amerikan Hardcore bir kabile tarihi” Colorado state hapishanelerde yasakladı. Teksas eyalet hapishanesi yöntemi bir dizi kitap, dergi ve süreli yayınlar da yasakladı. Kanada çok sayıda dergi ve süreli yayınlar kira yıllarda yasakladı.

Kuzey Amerika’da counterculture 1960 ve 70 ‘s sayısız yeraltı yayınları ile onun doruk vardı. Realist mesela günün politik endişeleri yersiz konuştum. Yine de, parasal zorluk koştu ve yayın 1970’lerde durdurdu. İngiltere’de çeşitli yayınlar da bugün esas olarak dağılmış vardı.

Seslerini duydum üreten

Sansür, özellikle de okul ve kütüphaneler kamu erişimi sınırlamak için amaçtır. Bazı bu yasakları gelişen ve dergi ve süreli yayınlar sanayi biraz yine de kaldı ama kapalı alınmıştı. Farklı bir sesi sağlamak bazı yayınlar yeraltı gitmek zorunda kaldılar. Normalde örnekleri bu yayınların hükümet veya anti kuruluş ve yasadışı vardır. Ama yine de hazırlıklı ve onları okumaya hazır nüfusun bir kesimi. Kanada’dan iki yeraltı yayınları: Snow Lake, Manitoba ve Georgia düz Vancouver, British Columbia üzerinden Underground basın. Village Voice, alternatif bir haftalık dergisi sanatları odaklı ve bazı kaygıları olarak güzel konuşuyor. Bu dergi hala yayımlıyor.

Tamamen ücretsiz genişleme için Amerikan kitapçılar temel dergi yayınlar ve sergiler ve etkinlikler batının kendi web sitesinde yasaklı kitaplar üzerinde vurgular. Rasgele Residence Inc da sansür konulu ücretsiz eğitim dergiyle üretir ve kitap yasaklandı. Sansür sürekli demokratik veNasıl toplumların merkezinde temel bir husustur.

Daha fazla bilgi üzerinde dergi ve süreli yayınlar için

World wide web web siteleri ve yayınlar var giving çok iyi bilgi ve dergi ve süreli yayınlar ve onlar senin hayatını nasıl etkilediği hakkında gerçekler. Orada da ücretsiz eBooks şarj açıklayan nasıl dergi ve süreli yayınlar, günlük hayatımızın için avantaj olabilir. Bu kaynakları tedarik fantastik tavsiye dergi ve süreli çalışma ve uzun süre tutmak için zaman ayırmaya değer vardır. Bazı siteler mevcut kapsamlı dizin listeleri dergi ve süreli yayınlar üzerinde farklı kategori üzerinde kapsamlı açıklaması dergi ve süreli yayınlar ile bile. Çok iyi bazı çabalar Bu bölgeler üzerinde harcama kesinlikle uzun bir git bize yardımcı olmak için bir şekilde geliştirmek çok daha iyi bilgilendirilmiş okuyucuları.