Corny Kızları Kullanmak İçin Satırları Seçme

Kesinlikle herkes, kızlar için bayat bayanlar seçtiğini duymuş ve muhtemelen onları da çalıştırmış olmaları muhtemeldir. İnanılmaz olan şey şu an insanların bu çizgiyi uygulamaya devam etmesi gerçeğidir. Yine de, çoğu erkek için, bir bayan ile ona sormak amacıyla yaklaşma eylemi, inancın ötesinde yıldırıcı bir şey değildir.
Örnek olarak, bütün gün beton çuval taşıyabilen, aynı çeteci çalıştıran ve kadınlardan ve gençlerden önce terminolojisinde görünmesi için bir loudmouth’u bilgilendirebilen aynı adam, arzuladığı bir kadını casuslarken bütün sinirlerinden çeker çıkma teklifi. Aslında çok yürüdüğü düşüncesindeyken, bacaklarını zayıflatıyor, aslında onunla konuşma fikri, rengi yüzünden tüketmek eğiliminde. Bu, muhtemelen terlemeye bile gerek kalmadan bir boks ringinde bir avuç mermi atabilen aynı adamdır, ancak sadece hayalindeki hanımefendiyle konuşma hakkında düşünmek soğuk bir ter atmasına neden oluyor.
İpucu # 1 Bunlar, erkekler için test edildiğini varsayan kızlar için seçim hatlarıdır ve erkekler, kızlar için öne ve arkaya doğru bu çekme çizgileri olduğunu biliyorlar. Adam, zihnindeki Rolodex’teki parlak göz kamaştırma çizgilerinden birini seçerek, bir bayan dışarı çıkarken gerçek doğasını ve hislerini açığa çıkarma riski ortadan kaldırıyor. Kadın, gülünç seçmen hattını yeni kullanan bir adamı reddederse, adam sanki hattı reddetmiş gibi hissedebilir, kendisini değil. Masasına dönme yeteneğine sahiptir ve yakın arkadaşlarına, verdikleri fantastik çizginin gerçekleştirmediğini söylemektedir. Bu onun hatasıdır, onun hatasıdır. Yine de, bir kadına yaklaşıp kalpten konuşarak, bir adam yalnızca kekeleyip duracağından değil, reddedilirse, esas olarak bayan onu sevmediğinden ve kullandığı yolu seçmemekten korkar.
İpucu # 2 Gerçekte, bazı erkekler bir bayanı dışarı çıkarmaya çok korkuyorlar; bu da bir toplama hattı uygulayarak eğilimli hissetmekte. Reddedilme endişesini çeken ve kendilerine karşı ilgi duydukları bayana yürüyerek, masaya bir organizasyon kartı bırakarak ve ona performansında bir randevu verebileceklerini söyleyen adamlar var. bazen. Sadece bayanlar, hareketin gösterdiği cesurluk ve sınıf eksikliği yüzünden değil, adamın kendisini neden telefonla aramasını ve ikamet yerine getirmesini istediğini merak ediyor olacaklar. Hanımefendi, B-52 uçağı tarafından halı patlatılmış olsa bile yoluna gidebilir. Adamın, iş dünyası kartlarını kitlesel miktarlarda kadınlara dağıttığını ve onunla iletişim kurmak için telefon almayı beklediğini varsayacağız … işyerinde, önemli ölüde daha az. Tek, koşucuların sonsuza kadar bekleyeceği ve telefon çalarını dinledikten sonra yoksun olduğu görüşündedir.
İpucu # Üç Herkes, babanın hırsız olup olmadığını soran kadınları sormak gibi, erkeklerin kullandığı ek seçme çizgilerden bazılarını biliyor; olmadığı yönünde cevap verirse, neden sorulduğunda, bireyin sadece babasının gökyüzündeki yıldızları çaldıktan sonra kadının gözlerine koyması nedeniyle sorduğunu söyleyerek cevap verin. Bir zamanlar test edilmiş, ancak başarmak için değil, eklenen bir yapışkan çizgi, bir kadın bir kadına doğru yürürken ve onun nerede olduğunu sorar. Yanıtladığında, adam şaşkına dönerek Nashville’li olduğunu düşünüyor diyor.
İpucu #four Kadın nedenini sorduğunda, adam bölgeye bakar ve sonra gördüğüm on yaş sınırı olduğunuzu söyler. Büyüleyici bir çizgi var, yine de, bu aptalca, ancak silahsızlanıyor ve ancak aşınmış durumda. Adam hanıma doğru yürür ve ona gerçekten yorgun olması gerektiğini söyler. Ona neden böyle söylediğini sorduğunda, bütün gece uzun süredir aklımdan geçmekte olduğun için kendisine söylüyor. Gerçek şu ki, bu çizgi o kadar aptal ki tiksindirmeye bir alternatif olarak bir kahkaha uyandırıyor olabilir ve bir erkeğin bir kadınla yapabileceği en iyi ilk eylemlerden biri de bir kahkaha. Kadın gülüyorsa, adam ona hattın ne kadar saçma olduğunu bildiğini söyleyebilir ve ona yaklaşımında ilk rahatsızlığını ifade eder. Bütün doğruluk içinde, o saçma çizgiye kıyasla onun yöntemini belirlemek için başka hiçbir yol olmadığını bildiğini itiraf edecek bir konuma gelecektir. O zaman kadın muhtemelen kendisine ideal yolun kendisi olmaya çalışmak olduğunu söyler. Doğrudur. Bir bayana yaklaşırken dürüstlüğün en iyi politika olmasının amacı, samimi olduğunuzdan ve kendinizi alıyorsanız ve o sizi seviyorsa, o zaman sizi düşünerek onu korumak için sahte olmamalıyız.
Korniş Toplama Hatları
Bu gece sabah saat üçte meşgul mü?
Buraya sık sık gelir misin?
Çeyrek ödünç alabilir miyim? [“Ne için?”] Annemi arayıp ona rüyalarımın hanımefendisini tanıştığımı bildirmek istiyorum. VEYA: Annenle konuşmak ve ona teşekkür etmek istiyorum.
Karım beni anlamıyor.
Kızım, bütün gün düşüncelerimle çalıştın diye yorgun olmalısın!
Gerçekten ilk internet sitesinde olduğu gibi düşünüyor musun, yoksa gerçekten bir kez daha geçmiş olmalı mıyım?
Ben bir matematik öğretmensiyim. Tek bir artı iki ben ve sen eşittir.
Bandaj desteğiniz var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
İyi bir vücut olduğunu söylersem, bana karşı tutun musun?
Çok güzel oluyorsun, doğum günün gerçekten ulusal bir tatil olmalı.
Karaoke sever misin? Birlikte muhteşem bir müzik yapabiliriz.
(Şarkı söyleme) Hiç rüyayı yürüdüğünü gördün mü?
Bebeğim, bir süpürge olmalısın, yol açarsan beni ayaklarımdan süpürdün.
Öldün mü, Angel? Bunun sonucu cennet olmalı!
Ben amcan Jon. Baban sana binicilik evini vermemi söyledi.
Birçok kişi Scientology’nin bir kült olduğunu varsaymaktadır ancak bu doğru değildir. Aslında, bunu kanıtlamak için yarın benimle toplantıya gelmeni istiyorum. Hayır ısrar ediyorum, yarın toplantıya geleceksin! TheTans’ın ruhunu yemesini istemez misin?
Destek, gözlerimle yanlış olan şeyler – Onları senden alamıyorum.
Alfabeyi yeniden yazabilseydim, ben ve ben birlikte koyarım.
Vücut% 90 sudan oluşur ve susadım.
Hey, bebek! Neler oluyor?
Gözlerimde yanlış olan bir şey olmalı, onları senden alamam.
Haritan var mı? Çünkü tatlım, sadece gözlerinde kaybolmayı bırakıyorum.
Sen gözlerin, atlas okyanusundan daha bluys ve bebeğim, ben de denizde kaybolmuşum.
(Ayrılıyor gibi) Hey, bir şeyi unutmuyor musun? O: Ne? Ben mi!
Gözlerimde yanlış bir şey olmalı, onları elinden alamam.
Evde senin gibi daha fazla şey var mı?
Kaçan ben olmama izin verme!
Adın Susan mı? Sana Susie diyebilir miyim? (Evet) Harika, miktarınız nedir? (Hayır) O halde bana ulaşın!
Hubba! Hubba! Hubba!
Haritan var mı? Gözlerindeki kayıpları almaya devam edersem saklıyorum.
Alfabeyi yeniden düzenleyebilirsem, U ve ben bir araya getirdim.
McDonald’s’da yeni bir hamburger olsaydın, McGorgeous olurdun.
Sana CPR vermek istiyorum!
Bireyler bana ulaşın Isaac Hayes size şaft verebilir miyim?
Bu akşam akşamlar, değil mi?
Ben bir yağmur damlasıyım ve senin için düşeceğim!
Haritan var mı? Tatlım, ben sadece gözlerinde kaybolmayı tutuyorum
Bandaid var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
Kaybolmam gerekiyor. Buraya Cennet’in doğusunda olduğuna inanıyorum.
Bebeğim, bebeğim, tadını çıkarıyorum, bir kez daha düşmüş gibi oluyorum.
O gömlek gerçekten de üzerinize geliyor. Aslında ben yanında olsam da gelebilirdim.
Bu elbiseyi bir ara ödünç alabileceğime inanıyor musun?
Acıdı mı? S: Ne incitti acaba? Cennetten düştüğünde?
Merhaba, ben yeni Sütçüüm. Ön ya da arkada istiyor musun?
(Kahverengi saçlı diyor ki): Benim çatımda kar var, ama fırınımda ateş var.
Bir kere, iki kere, üç kere hanımefendiye gittin.
Bond. James Bond.
Kızım, bütün gün aklımdan geçtiğin için yorulmalısın.
Park bileti sen misin? Çünkü her yerinden güzelce yazılıyorsun.