Corny Kızları Kullanmak İçin Satırları Seçme

Kesinlikle herkes, kızlar için bayat bayanlar seçtiğini duymuş ve muhtemelen onları da çalıştırmış olmaları muhtemeldir. İnanılmaz olan şey, erkeklerin ve kadınların bu çizgileri uygulamaya devam etmeleri gerçeğidir. Buna rağmen, çoğu çocuğa, ona sormak amacıyla bir kadına yaklaşma görevi, inancın ötesinde yıldırıcı bir şey değildir.
Örnek olarak, bütün gün beton çuvalları taşıyabilen, bir çengel çalıştıran ve terminolojisinde kızlar ve gençler önüne çıkacak kadar bilgi verebilen aynı adam, arzuladığı bir kadını casuslarken bütün sinirlerinden çeker çıkma teklifi. Bacaklarını zayıflattığı kadar önemli ölçüde yürüyebileceği ve aslında onunla konuşma fikri yüzünün rengini kaybetme eğiliminde olduğu düşüncesi. Bu, muhtemelen terlederek dışarıda bir boks ringinde birkaç tur atabilecek olan aynı kişidir ancak sadece rüyalarındaki kadına konuşmayı düşünmek soğuk bir ter atma eğilimindedir.
İpucu # 1 Bunlar, erkekler için zaman testi geçiren kızlar için seçim hatlarıdır ve erkekler, kızlar için öne ve arkaya doğru bu kızları toplamayı biliyorlar. Rolodex’ten düşüncelerinin seçkin çizgilerinden birini seçerek, adam bir kadından dışarı çıkarken doğru doğasını ve duygularını ortaya çıkarma riskini ortadan kaldırıyor. Bayan saçma bir toplama hattından yeni yararlanan bir erkeği reddederse, adam kendisini değil hattı reddetmiş gibi hissedebilir. Masasına dönüp arkadaşlarına, verdikleri fantastik çizginin işe yaramadığını söyleyebiliyor. Bu onun hatasıdır, onun hatasıdır. Buna rağmen, bir kadına yaklaşıp kalpten konuşarak, bir adam yalnızca kekeleyip duracağından değil, reddedilirse yapacağından korkar; çünkü bayan onu sevmez ve asla kullandığı yola kapılmamaktadır.
İpucu # 2 Gerçekte, bazı erkekler bir hanıma dışarıdan bakmaktan çok korkuyorlar ve hatta bir toplama hattından yararlanmaya bile eğilimli hissediyorlar. Reddedilme korkusunu yaşayan ve ilgilendikleri bayana yürüyerek, masaya bir iş kurumsal kartı bırakarak ve bazen iş görebileceğini söyleyerek kendilerine karşı çelikleştiren çocuklar var. Temel olarak, cesurluğa kapılmayan bayanlar ve hareketin gösterdiği sınıf eksikliği var, fakat neden adamın kendisini telefonla aramasını ve ikamet etmesini istemediğini merak edecekler. Bayan, belki de B-52 uçağıyla bombalanmış halı olmasına rağmen yoluna devam edebilir. Adamın örgüt kartlarını kitlesel dişiler üzerine dağıttığını ve kendisini aramaya çağırması için telefonu seçmesini bekleyeceğini varsayıyor. 1, koşucuların, bir kez bir telefon zili duymadan, sonsuza kadar bekleyeceği çağrılar olduğunu söylüyor.
İpucu # Üç Herkes, babasının hırsız olup olmadığını sormak gibi, erkeklerin kullandığı daha cesurca toplama çizgilerinden bazılarını biliyor; olmadığı yönünde cevap verirse, neden soruluyor, birey sorduğunu söyleyerek cevap vereceğini söyledi çünkü babası gökyüzündeki yıldızları çalıp onları kadının gözlerine koydu. Bir zamanlar test edilmiş, fakat başarı için değil, başka bir yapışkan çizgi, bir erkek bir kadına gidip onun nerede olduğunu sorduğunda ortaya çıkar. Yanıtladığında, adam şaşkına dönerek Nashville’li olduğunu düşünüyor diyor.
İpucu #four Kadın nedenini sorduğunda, adam uzaya bakar ve esasen şunu söylerim, çünkü esasen gördüğüm ondun. Bununla birlikte, aptalca, ama silahsızlandırıcı ve henüz yıpranmış olmamış güzel bir çizgi var. Adam hanıma doğru yürür ve kendisine çok yorgun olması gerektiğini söyler. Ona neden böyle söylediğini sorduğunda, ona bütün gece uzun süre zihnimle zaten işlemiş olduğun için kendisine söylüyor. Gerçekte bu çizgi o kadar aptal ki tiksinti için bir seçenek olarak bir kahkaha uyandırıyor ve bir erkeğin bir bayanla yapabileceği en iyi ilk yöntemlerden biri de bir kahkaha. Hanımefendi gülünce, adam o hattın ne kadar saçma olduğunu bildiğini bildirir ve ona yaklaşımında ilk rahatsızlığını ifade eder. Bütün doğruluk içinde, o saçma çizgiye kıyasla onun yöntemini belirlemek için başka hiçbir yol olmadığını bildiğini itiraf edecek bir konuma gelecektir. İşte bayan muhtemelen kendisine en iyi yolun kendisi olmaya çalışmak olduğunu söyler. Doğrudur. Bir kadına yaklaşırken dürüstlüğün en iyi politika olmasının amacı esas olarak, samimi olduğunuz ve kendinize dönüştüğünüz ve sizden hoşlanıyorsa, hiçbir şekilde onun düşünmesini beklemek için sahte olmanız gerekmeyecektir. sen.
Korniş Toplama Hatları
Bu gece sabah saat üçte meşgul mü?
Genellikle buraya gelir misin?
Çeyrek ödünç alabilir miyim? [“Ne için?”] Annemi arayıp rüyalarımın erkeği / kadını gördüğümü söylemek istiyorum. VEYA: Annenle irtibat kurmak ve ona teşekkür etmek istiyorum.
Karım beni anlamıyor.
Kızım, bütün gün düşüncelerimle çalıştın diye yorgun olmalısın!
İlk web sitesine taptığımızı mı düşünüyorsun yoksa sana bir kez daha geçmiş olmalı mıyım?
Ben bir matematik öğretmensiyim. 1 artı iki ben ve siz eşittir.
Bir grup yardımın var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
Eğer harika bir vücudunuz olduğunu söylersem, bana karşı tutun musunuz?
Doğum günün gerçekten de ulusal bir tatil olması gereken kadar çarpıcısın.
Karaoke sever misin? Birlikte cazip bir müzik çıkarabiliriz.
(Şarkı söyleme) Hiç rüyayı yürüdüğünü gördün mü?
Bebek, bir süpürge olmalısın, yol aç beni ayaklarımı süpürdün.
Öldün mü, Angel? Bunun tetiklenmesi cennet olmalı!
Ben amcan Jon. Baban sana eve binmemi söyledi.
Günümüzde birçok insan Scientology’nin bir kült olduğunu düşünüyor ancak bu doğru değil. Gerçekten, bunu kanıtlamak için yarın benimle bir toplantıya gelmeni istiyorum. Hayır ısrar ediyorum, yarın toplantıya geleceksin! TheTans’ın ruhunu yemesini istemez misin?
Bir şeylerin gözlerimle yanlış olmasını sağlayın – Ben sadece onlardan alamam.
Alfabeyi yeniden yazabilseydim, U ve ben birbirlerine koyardım.
Fizik% 90 sudan üretildi ve susadım.
Hey, bebeğim! Neler oluyor?
Gözlerimin yanlış bir şeyi olmalı, onları senden alamam.
Haritan var mı? Çünkü tatlım, gözlerimde kaybolmayı sürdürüyorum.
Siz gözler, atlantik okyanustan daha gevşek ve bebeğim, ben hep denizde kayboluyorum.
(Ayrılıyor gibi) Hey, bir şeyi unutmuyor musun? O: Ne? Ben mi!
Gözlerimin üzerinde yanlış bir şey olmalı, onlardan alamam.
Evde senin gibi daha fazla var mı?
Uzaklaşan ben olmama asla izin verme!
Adın Susan mı? Susie ile bağlantı kurabilir miyim? (Evet) Harika, miktarınız nedir? (Hayır) O halde bana ulaşın!
Hubba! Hubba! Hubba!
Haritan var mı? Gözlerindeki kaybolmayı bulmaya devam ediyorum.
Alfabeyi yeniden düzenleyebilirsem, U ve ben bir araya getirdim.
McDonald’s’da yeni bir hamburger olsaydın, McGorgeous olurdun.
Sana CPR vermek istiyorum!
Millet bana Isaac Hayes diyebilir miyim sana mil?
Bu akşam akşam, değil mi?
Ben bir yağmur damlasıyım ve senin için düşeceğim!
Haritan var mı? Tatlım, ben sadece gözlerinde kaybolmayı bırakıyorum
Bandaid var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
Kaybolmam gerekecek. Buraya Cennet’in doğusunda olduğuna inanıyorum.
Çocuk, çocuk, aşık oluyorum, gerçekten bir kez daha hoşuma gitti.
Şu gömlek hoş geliyor. Senin üzerinde olsam bile ben de gelirim.
Bu elbiseyi bir ara ödünç alabileceğimi düşünüyor musun?
Acıdı mı? S: Ne incitti acaba? Cennetten düştüğünde?
Merhaba, ben yeni Sütçüüm. Ön ya da arkada istiyor musun?
(Kahverengi saçlı kişi diyor): Çatımda kar var, fırında ateş.
Sen en kısa sürede, iki kez, 3 kat daha hanindir.
Bond. James Bond.
Kızım, bütün gün düşüncelerimle koştuğun için yorulmalısın.
Park bileti sen misin? Çünkü her yerinden güzelce yazılıyorsun.