Corny Kızları Kullanmak İçin Satırları Seçme

Herkes kızlar için bayat toplama işitme duymuş ve muhtemelen onları da çalıştırmış olmaları muhtemeldir. İnanılmaz olan şey, insanlar bugün bu çizgileri uygulamaya devam ettikleri gerçeğidir. Çoğu çocuğun kendisine sormak için bir kadına yaklaşma eyleminin inancın ötesinde olduğunu söyleyerek.
Örneğin, bütün gün beton çuval taşıyabilen, bir çengel çalıştıran ve terminolojisine kadınlardan ve küçük çocuklardan önce bakması için bir loudmouth’u bilgilendirebilen aynı adam, bir kadına casusluk yaparken bütün sinirine katlanacaktır. sormak istemektedir. Aslında bacaklarını zayıflatmaya eğilimli olduğu kadar güzel yürüyebileceği düşüncesi, aslında onunla konuşma fikri, rengi yüzünden tükenme eğiliminde olduğu kadar etkilidir. Bu, boğazın bile sertleşmesine gerek kalmadan bir boks ringinde bir avuç mermi hazırlayabilen aynı adam, ancak sadece hayallerindeki kadına konuşmayı düşünmek soğuk bir ter atma eğiliminde.
İpucu # 1 Bunlar erkeklerin test edildiğini düşündükleri kızlar için toplama hatlarıdır ve çocuklar bu kızları içeri ve dışarı doğru, öne ve arkaya çekme hattını bilirler. Rolodex’ten düşüncelerinin parlak göz alıcı çizgilerinden 1’ini alarak, adam bir bayan dışarı çıkarken gerçek doğasını ve hislerini açığa çıkarma tehdidini ortadan kaldırıyor. Eğer kadın gülünç seçme çizgisini yeni kullanan bir erkeği reddederse, adam sanki kendisini değil hattı reddetmiş gibi hissedebilir. Masasına dönme ve arkadaşlarına, verdikleri muhteşem hattın çalışmadığını söyleyebilecek durumda. Bu onun hatasıdır, onun hatasıdır. Öte yandan, bir bayana yaklaşıp kalpten konuşarak bir adam yalnızca kekeleyip duracağını değil, reddedilirse kadının kendisini sevmediği ve asla onun yaptığı yolu seçmeyeceğinden korkar. kullanımı.
İpucu # 2 Aslında, bazı erkekler bir bayana çıkma talebinden öylesine şaşkına dönerler ki bu da seçme hattını kullanmaya yüz tutarlar. Reddetme endişesini çeken ve ilgilendikleri kadına yürüyerek, masaya bir şirket kartı bırakarak ve işyerinde bir ara çağrı yapabileceğini söyleyen adamlar var. Temelde kadınlar, cesurluğa kapılmayan ve bu hareketin gösterdiği sınıf eksikliği değil, ancak adamın evde değil de neden onu telefonla aramalarını istediğini merak ediyor olacaklar. Hanımefendi, B-52 uçağı tarafından bombalanmış halıya binecek olsa bile üzerinden geçebilir. Adamın toplu kartları toplu halde kadınlar üzerine sergilediğini ve onu aramaya çağırması için beklediğini ve gerçekleştireceğini, daha azını varsayacağını varsayacağız. Özellikle, koşucuların telefon zili çalmaya gerek duymadan sonsuza kadar bekleyeceği çağrı olduğu fikrini sunar.
İpucu 3: Herkes, babanın bir hırsız olup olmadığını sormak gibi adamların kullandığı daha seçkin çizgilerden bazılarını biliyor; olmadığı yönünde cevap verirse, neden sorulursa, o kişinin babasının gökyüzündeki yıldızları çaldıktan sonra kadının gözlerine koyduğundan beri sorduğunu söyleyerek cevap verin. Zamanla test edilen, fakat başarı için değil, ek bir yapışkan çizgi, bir erkek bir kadına doğru yürürken ve onun nerede olduğunu sorar. Yanıtladığında, adam şaşkına dönerek Nashville’li olduğunu düşünüyor diyor.
İpucu 4 Kadın nedenini sorduğunda, adam bölgede dolaşır ve sonra gördüğüm on yaşındaki gerçeğin siz olduğunuzu söyler. Öte yandan, aptalca, ancak silahsızlandırıcı, sevimli bir çizgi var ve ancak yıpranması gerekiyor. Adam kadınla birlikte yürür ve ona inanılmaz derecede yorulması gerektiğini söyler. Ona neden böyle söylediğini sorduğunda, ona sadece bütün gece aklımdan geçerek önceden çalıştığın için söylüyor. Gerçekte, bu çizgi o kadar aptal ki tiksindirmeye bir alternatif olarak bir kahkaha uyandırıyor olabilir ve bir insanın bir kadınla yapabileceği en etkili önlemlerden biri de bir kahkaha. Hanımefendi gülünce, adam ona hattın ne kadar saçma olduğunu bildiğini söyleyebilir ve ona yaklaşırken ilk rahatsızlığını ifade eder. Bütün doğruluk içinde, o saçma çizgiye kıyasla onun yöntemini belirlemek için başka hiçbir yol olmadığını bildiğini itiraf edecek bir konuma gelecektir. O zaman kadın en büyük ihtimalle kendisine en etkili yolun kendisi olmaya çalışmak olduğunu söyler. Bu da doğrudur. Dürüstlüğün, bir kadına yaklaşırken en iyi politikanın nedeni açıklaması, samimi olduğunuz ve kendinize dönüştüğünüz ve sizden hoşlanıyorsanız, hiç bir zaman onun düşüncesini tutmak için bir sahte olmak zorunda kalmayacaksınız çünkü senin hakkında.
Korniş Toplama Hatları
Bu gece sabah saat üçte meşgul mü?
Sen buraya genellikle gelir misin?
Çeyrek ödünç alabilir miyim? [“Ne için?”] Annemi arayıp rüyalarımın erkeği / hanımefendiyle tanıştığımı söylemek istiyorum. VEYA: Annenle konuşmak ve ona teşekkür etmek istiyorum.
Karım beni tamamen kavrayamıyor.
Kızım, bütün gün aklımdan geçtiğin için yorgun olmalısın!
İlk web sitesinde olduğu gibi düşünüyor musunuz, yoksa sizi bir kez daha yürümek zorunda mıyım?
Ben bir matematik öğretmensiyim. Bir artı iki ben ve siz eşittir.
Bandaj desteğiniz var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
Mükemmel bir vücudun olduğunu söylerdim, bana karşı tutacak mısın?
Çok çekicisin, doğum günün ulusal bir tatil olmalı.
Karaoke sever misin? Birlikte cazip bir müzik çıkarabiliriz.
(Şarkı söyleme) Hiç rüyayı yürüdüğünü gördün mü?
Çocuk, süpürge olmalısın, yol açarsın beni ayaklarımdan attı.
Öldün mü, Angel? Çünkü bu cennet olmalı!
Ben amcan Jon. Baban sana binmek için bir mal vermemi söyledi.
Birçok insan Scientology’nin bir kült olduğuna inanıyor ancak doğru değil. Gerçekte, bunu kanıtlamak için yarın benimle toplantıya gelmeni istiyorum. Hayır ısrar ediyorum, yarın toplantıya geleceksin! TheTans’ın ruhunu yemesini istemez misin?
Yardım, gözlerimle yanlış olan şeyler – Onları senden alamıyorum.
Alfabeyi yeniden yazabilirsem, U’yu ve ben topluca koyardım.
Vücut% 90 sudan oluşur ve susadım.
Hey, çocuğum! Neler oluyor?
Gözlerimin üzerinde yanlış olan bir şey olmalı, onlardan alamam.
Haritan var mı? Çünkü tatlım, sadece gözlerinde kaybolmayı bırakıyorum.
Siz gözler, atlas okyanusu ve bebekten daha bluer, ben de denizde kayboldum.
(Ayrılıyor gibi) Hey, sen bir şey unutmuyor musun? O: Ne? Ben mi!
Gözlerimin bir tek yanı yanlış olmalı, onları senden alamam.
Evde senin gibi daha fazla şey var mı?
Uzaklaşan ben olmama asla izin verme!
Adın Susan mı? Susie ile bağlantı kurabilir miyim? (Evet) Harika, miktarınız nedir? (Hayır) Öyleyse benimle iletişime geçin!
Hubba! Hubba! Hubba!
Haritan var mı? Sadece gözlerinizde kaybolmaya devam ediyorum.
Alfabeyi yeniden düzenleyebilirsem, U ve I’yi birbirine sokardım.
McDonald’s’da yeni bir hamburger olsaydın, McGorgeous olurdun.
Sana CPR vermek istiyorum!
Bugün insanlar bana Isaac Hayes diyebilir miyim sana mil?
Bu gece akşam, ideal mi?
Ben yağmur damlasıyım ve senin için düşüyorum!
Haritan var mı? Tatlım, ben sadece gözlerinde kaybolmayı tutuyorum
Bandaid var mı? Çünkü ben sadece dizimi salladım sana düştü.
Kaybolmam gerekecek. Buraya Cennet’in doğusunda olduğuna inanıyorum.
Bebeğim, bebeğim, aşık oluyorum, bir kez daha takdir etmeye başlıyorum.
O gömlek inanılmaz derecede sana dönüşüyor. Aslında ben yanında olsam da gelebilirdim.
Bu elbiseyi bir ara ödünç alabilir miyiz?
Acıdı mı? S: Ne incitti acaba? Cennetten düştüğünde?
Merhaba, ben yeni Sütçüüm. Ön ya da arkada istiyor musun?
(Kahverengi saçlı kişi diyor): Çatımda kar var, ama fırınımda ateş var.
Sen, 3 kez bir bayanın peşinde gidiyorsun.
Bond. James Bond.
Kızım, bütün gün düşüncelerimi atlattığın için yorulmalısın.
Park bileti sen misin? Çünkü senden daha fazla şey yazmışsın.