Compaq dizüstü bilgisayarlar

Tüm dünyada en çok kullanılan dizüstü bilgisayarlar arasında Compaq dizüstü bilgisayarlar vardır. Compaq bir niş kendisi için Bilişim sektörü, özellikle mükemmel yönelik mal yüzünden dünyada geliştirmiştir. Dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar türlü vererek bir liderdir. Compaq dizüstü bilgisayarlar satın alan bireylerin kendi olağanüstü performans için kefil.

Şubat 1982 yılında kurulan, Compaq üç üst düzey yöneticiler için Texas Instruments, Rod Canion, Jim Harris ve Bill Murto girişim oldu. Onlar, ilk zaman için taşınabilir bir IBM Pc uyumlu özel bilgisayar sistemi tanıttı. Bu önemli bir başarı, tam 1 yıl oldu. Hepsi onun kullanılabilirlik, işlevsellik ve karşılanabilirlik nedeniyle oldu. Bu ata sen are yapım dizüstü bilgisayarlar için bir tür kullanımı içinde mevcut durumlar oldu.

1986, Compaq Compaq taşınabilir II başlattı. Bu oldukça çok sofistike aygıt–dan onun öncel oldu. Daha hafif ve daha önce pazara gelen bilgisayarlar daha küçük. Bir 10 MB sert yuvarlak yüzey ve sekiz MHz işlemci özellikli. Daha sonra 1987 yılında Compaq Deskpro 386 tanıttı ve Compaq Presario dizüstü bilgisayarlar dönemi başladı.

Compaq dizüstü bilgisayarlar çok çeşitli oyuncular için ofis çalışanları için ciddi uzmanları için üniversite öğrencileri tüketiciler tüm sınıflar için sağlar. Ayrıca oranları modele göre geniş yelpazesi sunar. Compaq dizüstü modelleri Compaq Evo, Compaq NC, Compaq Presario ve Compaq Armada oluşur.

Compaq EVo Compaq ev üzerinden en güncel dizüstü bilgisayarlar arasında yer alıyor. 2002 yılında Compaq ve HP birleşmesi sonrasında kullanılmaya başlandı. Bu dizüstü bilgisayarlar oldukça muhafazakar tasarım ve kullanıcılara göre tarzı vardı. Siyah çantası, 14″ ya da 15″ ekran, fantastik Multimedya işlevsellik vardır. 256 MB RAM 512 MB veya 1 GB’e yükseltilmiş olmasına rağmen.

Compaq NC Compaq dizüstü bilgisayarlar olağanüstü bir dizi oluşur. Bu çok işlevsel laptop olağanüstü inşa mükemmel ve harika bir değer için para ile bağcıklı. Bu sadece 26 mm kalınlığında ve sadece 2,13 kg ağırlığında. Hafif ve güçlük-özgür bu laptop taşımak için. Intel Pentium-M Centrino işlemci, daha büyük sabit disk ve bilge 14,1″ ekran çalışır. Presario iş yıldız öğedir. Bu özellikleri two.8 GHz Intel Pentium 4 işlemci, 60 GB zorlu sürücü, 512 MB RAM, DVD/CD-RW combo sürücü, 15″ LCD ekran, içinde inşa ATI Mobility Radeon 9000 IGP grafik kartı entegre JB: Pro işlevselliği hoparlörler. En son Compaq dizüstü son derece mütevazı, ince ve yüksek-bitiş özelliklere sahip Compaq Armada olduğunu.

Diğer dizüstü bilgisayarlar ile değerlendirmek ve en büyük anlaşmayı ortaya çıkarmak istiyorsanız, hatta Compaq dizüstü bilgisayarlar arama yapabilirsiniz.