Çok İyi, Olumsuz veya Arzulanan Sinan’ınızdan Nasıl Kurtulursunuz | ÖNCE GÜZELLİK

Büyük, Olumsuz veya Arzulanan Sinan’ınızdan Nasıl Kurtulursunuz | ÖNCE GÜZELLİK
(görünüm geliştirildi.
yazıyı buraya yaz)
Merhaba, dostum!
Dünyada olanın sanki bu gibi olduğuna göre bu mesajı tıkladığını biliyorum? Günahkararak nasıl hayatta kalabilirim? Ha? Günahın ne ifade ettiğini bilmiyorsanız, karışıklığınız daha da kötüleşebilir. Veya, günah işlemekten öleceğinizi bile biliyorsanız. Veya, kasıtlı günah işlemesinin sonucunun, yanıp tutuş kadar yıkıcı olduğunu bilmiyordunuz.
Bu yazıda, günahkar olup olmadığınızdan bağımsız olarak, hayatta kalmanın ve günahın üstesinden gelmenin üç yolu size paylaşacağım. * Feragat: Bu yönergeler, kendi kendini kontrol etmeyi kullanırsanız size yardımcı olabilir. Ve temelde İsa’yı Rabbiniz ve Kurtarıcınız olarak kabul edersiniz. *
Sesli süslü hanımlar mı Tamam, izin ver & rsquos başlayalım.
1. Teşekkür
Her şeyden önce, daha önceki ebedi yargılardan kurtulabilmek için günahlı olduğunuzu kabul etmeniz gerekir. Dönemi. Hepsinin günah işlemiş olduğunu ve Tanrı’nın şanlığına (YHWH) kısa geldiğini duydunuz mu? Veya, Dünya’da üstün ve hiçbir koşulda günah işlemeyen doğruluklu bir insan olmadığını duydunuz mu? Evet, bu ideal ve herkes bu bölümde suçlu.
Şimdi, kasıtlı günahını inkar etmek tehlikeli. Evet, isterseniz günahın inkârıyla yaşayabilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Günahın bir adam aracılığıyla dünyaya geldiği gibi, günah yoluyla da ölüm gerçekleştiği gibi, hepsi de günah işlemiş olması nedeniyle ölüm tüm insanlara yayıldığı gibi duydun mu?
Fantezi? Um, günah ölümle eşit. Dönemi. İyi haber şu: Yeshua Ha & rsquoMashiach (İsa Mesih Nasıralı) günah ve ölüm fethediyor. Oh evet yaptı. Öyleyse, günahın hayatınızda varolduğunu kabul etmeye başlayın. Ve hepsini fetheden Yalnız’dan yardım almanız gerekir.
2. Eylem
Dahası, daha sonraki hayatta kalma metodunuz eylem gerektirir. Günahın üstesinden gelmek ve hayatta kalmak için eyleme geçebilecek eylemler yapmalısın.
Şimdi, herhangi bir günahın üstesinden gelmeye kalkıştığınızda ağır dirençle karşı karşıya kalacaksınız. Hepimiz yapıyoruz. Ve kendi başınıza kasıtlı günahın üstesinden gelmeyi denerseniz başarısız olursunuz. Garantili.
Bunun parlak yanı, Mesih’e yardım istediğinde zafer kazanabilmen. Tanrı’nın bize Rab İsa Mesih aracılığıyla zafer kazandırdığını duydunuz mu? Awesome, ha ?!
üç. Tutarlılık
Dahası, sonuçlar almak istiyorsanız tutarlı olmalısınız. Hayatta kalmayı ve kasıtlı günahın üstesinden gelmeyi istersen özensiz olamazsın ve uyanık duramazsın. Mesih’e yardım istedikten sonra size bir cevap verir. Hayatınıza cevabı uygulayarak tutarlı olun. Cevap bir ayet ya da birileri aracılığıyla olabilir.
Şimdi, isterseniz günah işlemeye devam edebilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Seçim senin.
Önemli paketler
Artık hayatta kalmak ve üstesinden gelmek için, iyi, korkunç veya arzulanan günahlarınıza yönelik teknikler için 3 yaklaşım biliyorsun. Bu yazıyı derhal arkadaşlarınıza imi koyun ve paylaşın, böylece bunu kendi iç güzellik araç setine eklerler.
Bu yazı, İç Güzellik’in bir parçası, Awayion’a yeni bir ektir. Dolayısıyla ekstra etkili iç güzellik yönergelerine göz atın.
İyi, fakir veya arzulanan günahını yenmenin diğer yöntemlerini biliyor musun?
Awayion & rsquos İç Güzellik perşembe günleri Pinterest’teki bu pimi hızlı takip edin ve kaydedin: @Awayion
Pinterest’te Awayion’a uyun
Belki de Tanrı Zengin Bless, Aubrey
Bir yazım hatası ortaya çıkarsa, bunun hepimiz için olduğunu bilin!