Cine Blitz-en güvenilir ve adil Bollywood dergisi

Cine Blitz en güvenilir ve adil Bollywood dergisidir. Bu Russy Karanjia aşağıda Rifa yayınlar ve iyi bilinen siyasi haftalık Blitz yayıncıları tarafından 1975 yılında açıldı. Rita Mehta, Russy, kızı oldu başlangıçta dergisi genel yayın yönetmeni. Dr. Vijay Mallya Rifa yayınları % 100 hissesini 2001 yılında satın aldı ve adı VJM medya grubu için değiştirildi. Bir yaşam tarzı ve eğlence Yayın Corporation’ın Mumbai, Hindistan, yayın ve haber medya ile grubudur. Üç dergi gruba daha sonra üzerinde – eklenen Merhaba! Blitz, tamam! Hindistan ve Merhaba! Yaşam. Mevcut dergi Sibel Pais editörüdür.

Zeenat Aman Protima Mumbai çalıştırmak bir çizgi taahhüt Bedi fotoğraflarını da içeren ilk endişe Cine Blitz dergisi, kapak yer aldı. Bu bir uçan başlamak, ama aynı zamanda çok bir tartışma tetiklenen dergi verdi. Rita Mehta Protima önce Flora Fountain ve daha sonra Juhu Beach açılış edition sayfalarında bu resimleri sona erdi çizgi çalışma yapmak Bedi yaklaştı. Dergi daha sonra çıplak koşmak başlangıçta Goa içinde vuruldu ve sonra fotoğrafları resimleri Mumbai bindirilen iddia etti. Ancak, tartışma için temel amacı sonra Hindistan’ın en iyi film ve dedikodu dergileri tek bir hale oldu dergi tercih yapmak olduğunu.

O olduğunu söyleyerek bir sloganı ile “C Hintçe Filmler – Z’ye kesinlikle herkes AB, kapsar” onun yerine alaylı tavır gösterdi. Derginin amacı, Hintçe sinema, yıldızlar ve hayatlarını özünü yakalamak etmektir. Şu tarihe kadar onun denize indirmek zaman, bu heyecan yıl bitirmek, okurlarına bol da bilgilendirici içerik sürükleyici ile büyüleyici bir iz Blitz. 2003 ‘ te dergisi uluslararası gitti ve belgili tanımlık bizi ve UK baskı başlattı ve 2006 yılında, Rita Mehta düzenleyicisi olarak istifa etti ve Nishi Prem, Stardust eski editör tarafından değiştirildi.

Cine Blitz dergi abone ücreti ile Bollywood içinde önemli olan herkes cesur, glitzy, heyecan verici, video haber, aydan aya doz erişim gerekir. Hindistan’ın en iyi eğlence dergisi tanımlanır ve en kapsamlı film dergisi, esas olarak onun 4 on yıl nedeniyle eski okuyun. Orijinal film meraklıları için temyiz ve ilginç hikayeler, baharatlı ve sulu parçalarının, buharlı resimleri ünlülerin ve anlayışlar içinde gerçek güç merkezi yıldız hayatı için bir sürü bir sürü sağlar kendisi tam bir film dergisi olarak verir.

Cine Blitz 40 bu ay döner ve Nisan 2014 durum 152 Sayfa collector’s husustur. “Bollywood-Inside Story” Sihir, parlak ve ekstra dolu bir durum var. Sonakshi Sinha cover girl 1 belirli kişi hesapları Shyam Benegal ve özel röportajlar ve özellikleri gibi yönetmenlerin Bollywood yıldız ve görüşlerini paylaşan diğer cine uzmanları hakkında ve piyasa unsurları ile bir. Derginin diğer yıldızlar Kangana Ranaut, Priyanka Chopra, Vidya Balan, Farhan Akhtar diğer insanlar arasında içerir.

VJM medya grubu gibi yayıncılar birçok dijital yayıncılık avantajları tanımış. Pc ve cep telefonları için herhangi bir gazete bayii apps üstünde bir Cine Blitz dijital dergi alabilirsiniz. Bir Cine Blitz Dijital abonelik ile bulut depolama öykülerinizi her yerde taşımak. Çoğu uygulamalar kesinlikle kullanıcı ve bu Yayımcı alıcılar için çok iyi verir verebilir belirtir yayımcı için ücretsizdir. Ne zaman gitmek dijital, sen yeşil gitmek, o zaman tabiat bir kez bir kez daha gülümseme var!