Çin telekomünikasyon lideri Huawei ekstra bilgi daha çalıyor?

Huawei ve ZTE ekipman ve hizmet devlet bölümü tarafından tehlikeli goruldun.

Geçen Pazar ben 60 dakika ile Amerika’da çalışma Huawei ilgili parça ilgiyle izledi. Düşünceler bir çift var.

Açık havada ve ABD’ye karşı propaganda sadece kaynaklanmıyor. Bir kısmı gerçekten başlar burada Amerika’da. Propaganda ters yönde çalışabilir. Propaganda değil? t inanmak için doğru olmak zorunda.

BİZE, biz? re, arkasında telekomünikasyon teknolojileri gibi görünüyor sadece lüks/zımba Amerikalılar istiyorum sonra hangi şu anda bir özellikle de en çok aranan olduğunu söyledi. Neden ABD hükümeti istemezsin, tanımlanan bir Çince sübvanse dünyanın en zengin telekomünikasyon sektöründe bir dayanak elde etmek için 140 ülkede dağıtıldığı şirket?

Cevap var-o does değil!

Neden 500 operatörleri ve gezegen üzerinde üçte biri ilave hizmet veren şu anda bir Çin şirketi istiyorsunuz? s nüfus risk itibar ve ABD hükümeti istihbarat bilgilerini, hangi sen çalmak tarafından misilleme? d inanıyorum gerçekten olması gereken ayrılabilir?

Cevap var-o-cekti değil!

Neden son sınıf olan bir iş ki $32.two milyar gelirlerinin ve bildirildi tamamen onun tarafından sahip olunan? s fazla 65.000 çalışanlar’ların adını tainting ve uluslararası bir skandala katılan bahse girerim?

Cevap var-o alışkanlık!

ABD politikacılar ve onların nedenleri hakkında giderek şüpheli temas benimle olsun ama benim akla gelen daha büyük bir soru neden House İstihbarat Komitesi olmasıdır? s Yönetim Kurulu Başkanı, Michigan Cumhuriyet Mike Rogers ve Maryland Demokrat C.A.? Hollanda dili? Ruppersberger yani “Huawei bir şekilde benzersiz olarak cyber yaramazlık için savunmasızdır ve teknik ve ticari gerçekleri görmezden ki?” Amerikan halkı ikna bükülmüş Raporu “Onlar (Huawei) pervasızca Amerikan iş ve yenilik tehdit, ulusal güvenliği korumak için hiçbir şey ve tehlikeli siyasi dikkat dağıtıcı maruz gerektiğini.” söylemeye devam ediyor

Elde etmek için yabancı bir tehdit tutmak bizim telekomünikasyon altyapısı izin savunuyor değilim. Hangi tarafından Amerikan halkına gerçekten sunulmaktadır anlamına gelir sorguluyorum. ABD’de çok daha fazla iş offshore düşmesi konumda değil. Ama bu korumacılık bir özellik gibi görünüyor ve Amerika kendisi bir başka ülke ile rekabet yeteneğini kaybetme bulduğu zaman fair play isteksiz.

Kulakların hiç dikmek ne zaman Doğu bir firma lehine İskandinav kınayan “Dutch” adında bir Bakanlık temsilcisi başlar yukarı Ericsson dayanarak mı? Görünüşe göre Bay Ruppersberger “birincil nedenleri biri bu soruşturma Amerika Birleşik Devletleri’da kuruluştaki vatandaşlar yetiştirmektir sahip olduğumuzu” inanıyor. Biraz iş kurumsal bilgelik temsilcisi Ruppersberger için teşekkür ederim.

Ve ek bir gözlem. Kim ve hangi bölümünü gezegen “Hollandalı”çadırda, deve burun aldıktan sonra telekomünikasyon dünyada herhangi bir yere gidebilirsin”analojiler gibi çalışarak dışarı asılı” ile?

Özür dilerim ama bir şey sadece bana burada hiç mantıklı değil. Nasıl bu tava dışarı görmek için büyüleyici olacak. Bence Amerikan halkı anlatıyor bizlere daha için ek. Zaman zaman propaganda bir iki yönlü olduğunu.